North Melbourne Kangaroos — 2025 Season
AFL · Austrália
Štatistiky sezóny
23
Odohrané
5
Výhry
1
Remízy
17
Prehry
Štatistiky
Avg Margin
-24.30
Avg Behinds
8.83
Comeback Wins
0
Avg Opp Behinds
12.30
Close Games Pct
34.80
Avg Goals Kicked
11.61
Avg Losing Margin
40.70
Comeback Win Rate
0
Goal Accuracy Pct
56.80
Avg Winning Margin
26.40
Avg Opp Goals Kicked
15.09
Opp Goal Accuracy Pct
55.10
Výsledky v sezóne
Kompletné výsledky zápas po zápase v tejto sezóne.
97–113
D/V: A
125–66
D/V: H
78–114
D/V: A
52–117
D/V: H
89–141
D/V: H
71–153
D/V: H
88–97
D/V: A
62–65
D/V: A
71–71
D/V: H
78–74
D/V: A
63–108
D/V: H
62–52
D/V: H
67–73
D/V: H
84–73
D/V: A
85–134
D/V: H
65–150
D/V: A
83–119
D/V: A
53–84
D/V: A
49–150
D/V: H
69–78
D/V: A
D/V: A
135–87
D/V: H
100–113
D/V: H
| Dátum | Súper | Skóre | D/V | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 97–113 | A | |||
| 125–66 | H | |||
| 78–114 | A | |||
| 52–117 | H | |||
| 89–141 | H | |||
| 71–153 | H | |||
| 88–97 | A | |||
| 62–65 | A | |||
| 71–71 | H | |||
| 78–74 | A | |||
| 63–108 | H | |||
| 62–52 | H | |||
| 67–73 | H | |||
| 84–73 | A | |||
| 85–134 | H | |||
| 65–150 | A | |||
| 83–119 | A | |||
| 53–84 | A | |||
| 49–150 | H | |||
| 69–78 | A | |||
| 79–133 | A | |||
| 135–87 | H | |||
| 100–113 | H |
API dáta: 10. 5. 2026