Tabuľka
AFL Premiership · 2026Aktuálna tabuľka AFL Premiership 2026 s 18 tímami. Sydney Swans vedie s 18 bodmi po 7 zápasoch, za ním nasleduje Fremantle Dockers s 15 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly:Inkasované | Gólový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 1 | 814:457 | +357 | |
| 2 | 6 | 5 | 1 | 541:379 | +162 | |
| 3 | 6 | 5 | 1 | 624:528 | +96 | |
| 4 | 6 | 4 | 2 | 660:520 | +140 | |
| 5 | 6 | 4 | 2 | 580:480 | +100 | |
| 6 | 6 | 4 | 2 | 591:509 | +82 | |
| 7 | 6 | 4 | 2 | 571:606 | -35 | |
| 8 | 7 | 4 | 3 | 618:673 | -55 | |
| 9 | 6 | 3 | 3 | 592:530 | +62 | |
| 10 | 6 | 3 | 3 | 534:507 | +27 | |
| 11 | 6 | 3 | 3 | 436:460 | -24 | |
| 12 | 6 | 2 | 4 | 533:493 | +40 | |
| 13 | 6 | 2 | 4 | 514:555 | -41 | |
| 14 | 6 | 2 | 4 | 500:576 | -76 | |
| 15 | 6 | 2 | 4 | 427:697 | -270 | |
| 16 | 6 | 1 | 5 | 476:601 | -125 | |
| 17 | 6 | 1 | 5 | 510:645 | -135 | |
| 18 | 6 | 0 | 6 | 352:657 | -305 |
Výsledky5. 3. 2026–19. 3. 2026
št 19. 3.Hawthorn Hawks
99–82
Sydney Swans
ne 15. 3.Gold Coast Suns
131–72
West Coast Eagles
ne 15. 3.Melbourne Demons
120–107
St Kilda Saints
ne 15. 3.North Melbourne Kangaroos
113–67
Port Adelaide Power
so 14. 3.Collingwood Magpies
79–93
Adelaide Crows
so 14. 3.Sydney Swans
104–60
Brisbane Lions
so 14. 3.Geelong Cats
110–100
Fremantle Dockers
so 14. 3.Western Bulldogs
134–53
Greater Western Sydney Giants
pi 13. 3.Essendon Bombers
83–145
Hawthorn Hawks
št 12. 3.Carlton Blues
75–71
Richmond Tigers
ne 8. 3.St Kilda Saints
66–78
Collingwood Magpies
so 7. 3.Brisbane Lions
106–111
Western Bulldogs
so 7. 3.Greater Western Sydney Giants
122–95
Hawthorn Hawks
pi 6. 3.Gold Coast Suns
125–69
Geelong Cats
št 5. 3.Sydney Swans
132–69
Carlton Blues
Štatistiky tímov
Porovnanie výkonu všetkých 18 tímov v AFL Premiership na jednom mieste. Sydney Swans vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.
Najstreleckejšie tímy
| Tím | # | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované | Ø V | Ø P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Odohrané7 | 6 | Prehry1 | Góly814 | Inkasované457 | Ø V12.0 | Ø P11.0 | |
| 2 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Góly541 | Inkasované379 | Ø V16.0 | Ø P8.0 | |
| 3 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Góly624 | Inkasované528 | Ø V17.0 | Ø P9.0 | |
| 4 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Góly660 | Inkasované520 | Ø V16.0 | Ø P9.0 | |
| 5 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Góly580 | Inkasované480 | Ø V5.0 | Ø P17.0 | |
| 6 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Góly591 | Inkasované509 | Ø V19.0 | Ø P7.0 | |
| 7 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Góly571 | Inkasované606 | Ø V7.0 | Ø P16.0 | |
| 8 | Odohrané7 | 4 | Prehry3 | Góly618 | Inkasované673 | Ø V14.0 | Ø P9.0 | |
| 9 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Góly592 | Inkasované530 | Ø V19.0 | Ø P7.0 | |
| 10 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Góly534 | Inkasované507 | Ø V18.0 | Ø P7.0 | |
| 11 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Góly436 | Inkasované460 | Ø V17.0 | Ø P8.0 | |
| 12 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Góly533 | Inkasované493 | Ø V9.0 | Ø P14.0 | |
| 13 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Góly514 | Inkasované555 | Ø V9.0 | Ø P14.0 | |
| 14 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Góly500 | Inkasované576 | Ø V16.0 | Ø P8.0 | |
| 15 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Góly427 | Inkasované697 | Ø V1.0 | Ø P22.0 | |
| 16 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Góly476 | Inkasované601 | Ø V9.0 | Ø P14.0 | |
| 17 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Góly510 | Inkasované645 | Ø V6.0 | Ø P17.0 | |
| 18 | Odohrané6 | 0 | Prehry6 | Góly352 | Inkasované657 | Ø V5.0 | Ø P18.0 |
API dáta: 12. 5. 2026