Menu
Bosna a Hercegovina

Prvenstvo BiH Women

Dnešné zápasy

Živé skóre, nadchádzajúce výkopy a ukončené výsledky z dnešného dňa. Dáta sa automaticky aktualizujú, aby vám nič neuniklo.

Dnes na programe

4 zápasy

Tabuľka

Prvenstvo BiH Women · 2026-2027

Aktuálna tabuľka Prvenstvo BiH Women 2026-2027 s 12 tímami. Jumper W vedie s 2 bodmi po 2 zápasoch, za ním nasleduje Leotar Trebinje W s 2 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryPrehryBody za:Inkasované bodyBodový rozdiel
1Jumper W220187:139+48
2Leotar Trebinje W220167:131+36
3Lavovi W211125:107+18
4Banovici W211143:137+6
5Mladi Krajisnik W211147:149-2
6Orlovi W211132:135-3
7StarTz W211115:124-9
8OKK Zenica W211138:149-11
9Celik Zenica W211100:112-12
10KK Jedinstvo W211125:157-32
11Play Off Sarajevo W202112:121-9
12Lider W202143:173-30

Výsledky

Prvenstvo BiH Women · 12
Výsledky9. 10. 2026–18. 10. 2026
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Mladi Krajisnik W
Play Off Sarajevo W
StarTz W
Orlovi W
OKK Zenica W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Celik Zenica W
Leotar Trebinje W
Banovici W
Orlovi W
KK Jedinstvo W
Play Off Sarajevo W
OKK Zenica W
Lavovi W
StarTz W
Jumper W
Lider W
Celik Zenica W
Mladi Krajisnik W
Banovici W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Lavovi W
Lider W
Play Off Sarajevo W
Mladi Krajisnik W
Orlovi W
OKK Zenica W
Celik Zenica W
StarTz W
Leotar Trebinje W
Orlovi W
OKK Zenica W
StarTz W
KK Jedinstvo W
Play Off Sarajevo W
Banovici W
Leotar Trebinje W
Jumper W
Lavovi W
Mladi Krajisnik W
Celik Zenica W
Lider W
Lider W
Orlovi W
Mladi Krajisnik W
StarTz W
OKK Zenica W
Lavovi W
KK Jedinstvo W
Leotar Trebinje W
Jumper W
Play Off Sarajevo W
Banovici W
Celik Zenica W
Celik Zenica W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Mladi Krajisnik W
Lavovi W
Lider W
Leotar Trebinje W
Play Off Sarajevo W
Orlovi W
Banovici W
StarTz W
OKK Zenica W
OKK Zenica W
KK Jedinstvo W
Play Off Sarajevo W
Celik Zenica W
Lider W
StarTz W
Mladi Krajisnik W
Leotar Trebinje W
Jumper W
Orlovi W
Banovici W
Lavovi W
Mladi Krajisnik W
OKK Zenica W
Orlovi W
Play Off Sarajevo W
StarTz W
Banovici W
Leotar Trebinje W
Celik Zenica W
Lavovi W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Lider W
Banovici W
KK Jedinstvo W
Celik Zenica W
Orlovi W
Jumper W
StarTz W
Lider W
Mladi Krajisnik W
OKK Zenica W
Leotar Trebinje W
Play Off Sarajevo W
Lavovi W
Lider W
OKK Zenica W
Play Off Sarajevo W
StarTz W
Banovici W
Mladi Krajisnik W
Leotar Trebinje W
Orlovi W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Celik Zenica W
Lavovi W
Lavovi W
Orlovi W
Lider W
Leotar Trebinje W
Mladi Krajisnik W
Jumper W
OKK Zenica W
Banovici W
StarTz W
Celik Zenica W
KK Jedinstvo W
Play Off Sarajevo W
Leotar Trebinje W
Lavovi W
Orlovi W
StarTz W
Play Off Sarajevo W
Mladi Krajisnik W
Jumper W
OKK Zenica W
Celik Zenica W
KK Jedinstvo W
Banovici W
Lider W
Mladi Krajisnik W
Celik Zenica W
OKK Zenica W
Play Off Sarajevo W
StarTz W
Lavovi W
Lider W
Jumper W
KK Jedinstvo W
Orlovi W
Banovici W
Leotar Trebinje W
Celik Zenica W
OKK Zenica W
Jumper W
Banovici W
Lavovi W
KK Jedinstvo W
Leotar Trebinje W
StarTz W
Orlovi W
Mladi Krajisnik W
Play Off Sarajevo W
Lider W
Lider W
Celik Zenica W
OKK Zenica W
Orlovi W
Mladi Krajisnik W
Lavovi W
KK Jedinstvo W
StarTz W
Jumper W
Leotar Trebinje W
Banovici W
Play Off Sarajevo W
Celik Zenica W
Banovici W
Lavovi W
OKK Zenica W
Leotar Trebinje W
KK Jedinstvo W
Orlovi W
Lider W
Play Off Sarajevo W
Jumper W
StarTz W
Mladi Krajisnik W
Banovici W
Orlovi W
Jumper W
Celik Zenica W
Lider W
Lavovi W
Mladi Krajisnik W
KK Jedinstvo W
OKK Zenica W
StarTz W
Play Off Sarajevo W
Leotar Trebinje W

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v Prvenstvo BiH Women na jednom mieste. Jumper W vedie s 2 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryBody zaInkasované body
Jumper W1220187139
Leotar Trebinje W2220167131
Lavovi W3211125107
Banovici W4211143137
Mladi Krajisnik W5211147149
Orlovi W6211132135
StarTz W7211115124
OKK Zenica W8211138149
Celik Zenica W9211100112
KK Jedinstvo W10211125157
Play Off Sarajevo W11202112121
Lider W12202143173

Minulé sezóny

Prvenstvo BiH Women

Prehliadajte 7 archivovaných sezón Prvenstvo BiH Women, od 2020-2021 po 2026-2027. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 22. 10. 2026