Menu
Rusko

VTB United League Promo-Cup

Tabuľka

VTB United League Promo-Cup · 2026-2027

Aktuálna tabuľka VTB United League Promo-Cup 2026-2027 s 11 tímami. CSKA Moscow vedie s 5 bodmi po 5 zápasoch, za ním nasleduje Unics Kazan s 4 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryBody za:Inkasované bodyBodový rozdiel
1CSKA Moscow550447:381+66
2Unics Kazan541512:378+134
3Lokomotiv Kuban541426:386+40
4Zenit Petersburg642513:457+56
5Parma Perm532467:441+26
6Saratov633465:491-26
7Uralmash Ekaterinburg734570:592-22
8Enisey413288:310-22
9MBA Moscow413328:359-31
10Dynamo Vladivostok514430:500-70
11Samara606425:576-151

Výsledky

VTB United League Promo-Cup · 29
Výsledky27. 9. 2026–21. 10. 2026
st 21. 10.
Detail zápasu
st 21. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
so 17. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
st 30. 9.
Detail zápasu
ne 27. 9.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

78 zápasov
Samara
Lokomotiv Kuban
Zenit Petersburg
Enisey
Dynamo Vladivostok
Saratov
CSKA Moscow
Parma Perm
Dynamo Vladivostok
Zenit Petersburg
Enisey
MBA Moscow
Lokomotiv Kuban
Unics Kazan
Parma Perm
Samara
Saratov
Unics Kazan
Enisey
Dynamo Vladivostok
Uralmash Ekaterinburg
MBA Moscow
Lokomotiv Kuban
Parma Perm
CSKA Moscow
Zenit Petersburg
MBA Moscow
Saratov
Parma Perm
Unics Kazan
Zenit Petersburg
Samara
CSKA Moscow
Dynamo Vladivostok
Enisey
Uralmash Ekaterinburg
MBA Moscow
Dynamo Vladivostok
Samara
CSKA Moscow
Parma Perm
Zenit Petersburg
Uralmash Ekaterinburg
Lokomotiv Kuban
Unics Kazan
Enisey
MBA Moscow
Samara
Dynamo Vladivostok
Lokomotiv Kuban
MBA Moscow
Zenit Petersburg
Saratov
Parma Perm
Uralmash Ekaterinburg
Enisey
CSKA Moscow
Unics Kazan
Parma Perm
Enisey
Uralmash Ekaterinburg
CSKA Moscow
Dynamo Vladivostok
Samara
Saratov
Zenit Petersburg
Unics Kazan
Lokomotiv Kuban
Dynamo Vladivostok
MBA Moscow
Enisey
Lokomotiv Kuban
Samara
Saratov
Lokomotiv Kuban
Uralmash Ekaterinburg
Samara
Enisey
Unics Kazan
Saratov
MBA Moscow
Uralmash Ekaterinburg
Saratov
Enisey
Unics Kazan
Samara
Zenit Petersburg
Lokomotiv Kuban
Parma Perm
CSKA Moscow
Saratov
Lokomotiv Kuban
Uralmash Ekaterinburg
Unics Kazan
CSKA Moscow
Samara
Zenit Petersburg
Dynamo Vladivostok
Parma Perm
MBA Moscow
Dynamo Vladivostok
Enisey
Unics Kazan
CSKA Moscow
CSKA Moscow
MBA Moscow
Dynamo Vladivostok
Unics Kazan
Uralmash Ekaterinburg
Zenit Petersburg
Lokomotiv Kuban
Samara
Parma Perm
Saratov
Uralmash Ekaterinburg
Saratov
Lokomotiv Kuban
CSKA Moscow
Dynamo Vladivostok
Parma Perm
Enisey
Zenit Petersburg
MBA Moscow
Unics Kazan
Enisey
Parma Perm
Samara
MBA Moscow
Saratov
CSKA Moscow
Zenit Petersburg
Unics Kazan
Lokomotiv Kuban
Dynamo Vladivostok
Parma Perm
Uralmash Ekaterinburg
Zenit Petersburg
MBA Moscow
CSKA Moscow
Enisey
Parma Perm
Lokomotiv Kuban
Saratov
Dynamo Vladivostok
Uralmash Ekaterinburg
Samara
Enisey
Unics Kazan
MBA Moscow
Lokomotiv Kuban
Zenit Petersburg
CSKA Moscow
Dynamo Vladivostok
Uralmash Ekaterinburg
Samara
Parma Perm

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 11 tímov v VTB United League Promo-Cup na jednom mieste. CSKA Moscow vedie s 5 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryBody zaInkasované body
CSKA Moscow1550447381
Unics Kazan2541512378
Lokomotiv Kuban3541426386
Zenit Petersburg4642513457
Parma Perm5532467441
Saratov6633465491
Uralmash Ekaterinburg7734570592
Enisey8413288310
MBA Moscow9413328359
Dynamo Vladivostok10514430500
Samara11606425576

Minulé sezóny

VTB United League Promo-Cup

Prehliadajte 18 archivovaných sezón VTB United League Promo-Cup, od 2008 po 2026-2027. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 22. 10. 2026