Menu
Portugalsko

Taca Da Liga

Tabuľka

Taca da Liga · 2025

Aktuálna tabuľka Taca da Liga 2025 s 12 tímami. Benfica vedie s 3 bodmi po 3 zápasoch, za ním nasleduje Galitos Barreiro s 2 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

#TímOdohranéVýhryPrehry
Group A
1330
2321
3312
4303
Group B
1330
2321
3312
4303
Group C
1330
2321
3312
4303
Ranking of second-placed teams
1321
2321
3321

Výsledky

Taca da Liga · 23

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v Taca da Liga na jednom mieste. Benfica vedie s 3 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najstreleckejšie tímy

1Benfica3Výhry
Odohrané3Prehry0Body za287Inkasované body243
Odohrané3Prehry1Body za267Inkasované body250
3Vitoria1Výhry
Odohrané3Prehry2Body za246Inkasované body259
4CD Povoa0Výhry
Odohrané3Prehry3Body za227Inkasované body275
5FC Porto3Výhry
Odohrané3Prehry0Body za265Inkasované body231
6Sporting CP2Výhry
Odohrané3Prehry1Body za257Inkasované body237
7CA Queluz1Výhry
Odohrané3Prehry2Body za236Inkasované body248
8Imortal0Výhry
Odohrané3Prehry3Body za212Inkasované body254
9Ovarense3Výhry
Odohrané3Prehry0Body za249Inkasované body199
10Oliveirense2Výhry
Odohrané3Prehry1Body za256Inkasované body231
11Galomar1Výhry
Odohrané3Prehry2Body za235Inkasované body229
12Esgueira0Výhry
Odohrané3Prehry3Body za223Inkasované body304
13Oliveirense2Výhry
Odohrané3Prehry1Body za256Inkasované body231
14Sporting CP2Výhry
Odohrané3Prehry1Body za257Inkasované body237
Odohrané3Prehry1Body za267Inkasované body250

API dáta: 13. 5. 2026