Menu

Tabuľka

NPB · 2026

Aktuálna tabuľka NPB 2026 s 12 tímami. Hanshin Tigers vedie s 78 bodmi po 141 zápasoch, za ním nasleduje Yomiuri Giants s 76 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryRuny za:Inkasované runyRozdiel runov
Central Division
1Hanshin Tigers1417863516:434+82
2Yomiuri Giants1437667486:444+42
3Yokohama BayStars1437172557:512+45
4Hiroshima Carp1426181430:518-88
5Yakult Swallows1426082445:568-123
6Chunichi Dragons1436083478:494-16
Pacific Division
1Fukuoka S. Hawks1439152707:452+255
2Seibu Lions1437964503:464+39
3Nippon Ham Fighters1437865591:529+62
4Orix Buffaloes1436578483:605-122
5Chiba Lotte Marines1436380492:586-94
6Rakuten Gold. Eagles1435885473:555-82
Finále24. 10. 2026–28. 10. 2026
st 28. 10.
Detail zápasu
ut 27. 10.
Detail zápasu
ne 25. 10.
Detail zápasu
so 24. 10.
Detail zápasu
Semifinále14. 10. 2026–17. 10. 2026
so 17. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
Štvrťfinále10. 10. 2026–12. 10. 2026
po 12. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
ne 11. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
so 10. 10.
Detail zápasu
NPB4. 10. 2026–8. 10. 2026
št 8. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
po 5. 10.
Detail zápasu
po 5. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v NPB na jednom mieste. Fukuoka S. Hawks vedie s 91 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryRuny zaInkasované runy
Hanshin Tigers11417863516434
Yomiuri Giants21437667486444
Yokohama BayStars31437172557512
Hiroshima Carp41426181430518
Yakult Swallows51426082445568
Chunichi Dragons61436083478494
Fukuoka S. Hawks71439152707452
Seibu Lions81437964503464
Nippon Ham Fighters91437865591529
Orix Buffaloes101436578483605
Chiba Lotte Marines111436380492586
Rakuten Gold. Eagles121435885473555

Minulé sezóny

NPB

Prehliadajte 19 archivovaných sezón NPB, od 2008 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 29. 10. 2026