Menu

Tabuľka

MLB · 2026

Aktuálna tabuľka MLB 2026 s 30 tímami. Tampa Bay Rays vedie s 97 bodmi po 160 zápasoch, za ním nasleduje New York Yankees s 93 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

TímOdohranéVýhryPrehryRuny za:Inkasované runyRozdiel runov
American League
1Tampa Bay Rays1609763721:642+79
2New York Yankees1619368739:601+138
3Boston Red Sox1618774687:605+82
4Cleveland Guardians1608476665:659+6
5Chicago White Sox1608377766:709+57
6Texas Rangers1607981663:711-48
7Houston Astros1607981712:764-52
8Baltimore Orioles1617982718:739-21
9Toronto Blue Jays1607882642:688-46
10Minnesota Twins1607684731:787-56
11Detroit Tigers1607585717:645+72
12Seattle Mariners1607486649:715-66
13Kansas City Royals1606892682:797-115
14Athletics1606496697:915-218
15Los Angeles Angels1606298648:737-89
National League
1Milwaukee Brewers16010159823:612+211
2Los Angeles Dodgers1609862792:596+196
3Atlanta Braves1609367731:618+113
4San Diego Padres1608971703:670+33
5Chicago Cubs1618873844:701+143
6Philadelphia Phillies1608773705:683+22
7Arizona Diamondbacks1608674728:711+17
8Pittsburgh Pirates1608179760:733+27
9Miami Marlins1607981707:701+6
10St.Louis Cardinals1607783714:740-26
11Washington Nationals1607684814:804+10
12Cincinnati Reds1607486660:820-160
13New York Mets1607387688:724-36
14San Francisco Giants1606595665:751-86
15Colorado Rockies16057103741:934-193
Semifinále12. 10. 2026–20. 10. 2026
ut 20. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
ne 18. 10.
Detail zápasu
pi 16. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
št 15. 10.
Detail zápasu
st 14. 10.
Detail zápasu
ut 13. 10.
Detail zápasu
po 12. 10.
Detail zápasu
po 12. 10.
Detail zápasu
Štvrťfinále3. 10. 2026–11. 10. 2026
ne 11. 10.
Detail zápasu
pi 9. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu
št 8. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
st 7. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
ut 6. 10.
Detail zápasu
po 5. 10.
Detail zápasu
po 5. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
ne 4. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu
so 3. 10.
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

4 zápasy
Milwaukee Brewers
Tampa Bay Rays
Milwaukee Brewers
Tampa Bay Rays
Tampa Bay Rays
Milwaukee Brewers
Tampa Bay Rays
Milwaukee Brewers

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 30 tímov v MLB na jednom mieste. Milwaukee Brewers vedie s 101 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryRuny zaInkasované runy
Tampa Bay Rays11609763721642
New York Yankees21619368739601
Boston Red Sox31618774687605
Cleveland Guardians41608476665659
Chicago White Sox51608377766709
Texas Rangers61607981663711
Houston Astros71607981712764
Baltimore Orioles81617982718739
Toronto Blue Jays91607882642688
Minnesota Twins101607684731787
Detroit Tigers111607585717645
Seattle Mariners121607486649715
Kansas City Royals131606892682797
Athletics141606496697915
Los Angeles Angels151606298648737
Milwaukee Brewers1616010159823612
Los Angeles Dodgers171609862792596
Atlanta Braves181609367731618
San Diego Padres191608971703670
Chicago Cubs201618873844701
Philadelphia Phillies211608773705683
Arizona Diamondbacks221608674728711
Pittsburgh Pirates231608179760733
Miami Marlins241607981707701
St.Louis Cardinals251607783714740
Washington Nationals261607684814804
Cincinnati Reds271607486660820
New York Mets281607387688724
San Francisco Giants291606595665751
Colorado Rockies3016057103741934

Minulé sezóny

MLB

Prehliadajte 17 archivovaných sezón MLB, od 2010 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 22. 10. 2026