Menu

Tabuľka

PCL · 2026

Aktuálna tabuľka PCL 2026 s 10 tímami. Oklahoma City Dodgers vedie s 47 bodmi po 73 zápasoch, za ním nasleduje Las Vegas Aviators s 42 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryRuny za:Inkasované runyRozdiel runov
1Oklahoma City Dodgers734726416:296+120
2Las Vegas Aviators734231445:452-7
3Sugar Land734132353:329+24
4Round Rock Express734132426:366+60
5Tacoma Rainiers733835409:425-16
6Sacramento River Cats733736396:375+21
7Reno Aces723339386:438-52
8Albuquerque Isotopes733340444:445-1
9Salt Lake Bees722745424:456-32
10El Paso Chihuahuas732449378:503-125
Finále23. 9. 2026–24. 9. 2026
št 24. 9.
Detail zápasu
st 23. 9.
Detail zápasu
PCL17. 9. 2026–20. 9. 2026
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu
št 17. 9.
Detail zápasu
št 17. 9.
Detail zápasu
št 17. 9.
Detail zápasu
št 17. 9.
Detail zápasu
št 17. 9.
Detail zápasu

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 10 tímov v PCL na jednom mieste. Oklahoma City Dodgers vedie s 47 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryRuny zaInkasované runy
Oklahoma City Dodgers1734726416296
Las Vegas Aviators2734231445452
Sugar Land3734132353329
Round Rock Express4734132426366
Tacoma Rainiers5733835409425
Sacramento River Cats6733736396375
Reno Aces7723339386438
Albuquerque Isotopes8733340444445
Salt Lake Bees9722745424456
El Paso Chihuahuas10732449378503

Minulé sezóny

PCL

Prehliadajte 9 archivovaných sezón PCL, od 2018 po 2027. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 28. 9. 2026