Riadny čas
Division 1 · Sezóna 2014
6. apríla 2014 o 12:00
Prehľad zápasu
Montpellier zdolal Paris 11:3. Zápas sa hral v Division 1 2014.
Rivalita od 2012
Montpellier vs Paris vzájomné výsledky
29 stretnutíMontpellier
19
výhier
Remízy
0
Paris
10
výhier
Góly spolu
350 · 12.1/zápas
Obaja skórovali
27/29 · 93%
Nad 2,5
28/29 · 97%
Posledné stretnutia
12. 4. 26Paris
5–14MontpellierDivision 112. 4. 26Paris
14–15MontpellierDivision 117. 6. 18Montpellier
1–2ParisDivision 117. 6. 18Montpellier
12–3ParisDivision 115. 4. 18Paris
1–0MontpellierDivision 125. 6. 17Paris
10–9MontpellierDivision 125. 6. 17Paris
6–10MontpellierDivision 116. 4. 17Montpellier
13–1ParisDivision 116. 4. 17Montpellier
13–8ParisDivision 131. 7. 16Paris
3–8MontpellierDivision 130. 7. 16Montpellier
7–3ParisDivision 112. 6. 16Montpellier
4–1ParisDivision 112. 6. 16Montpellier
12–2ParisDivision 117. 4. 16Paris
2–12MontpellierDivision 15. 4. 15Paris
3–9MontpellierDivision 15. 4. 15Paris
3–8MontpellierDivision 120. 4. 14Paris
4–5MontpellierDivision 120. 4. 14Paris
5–6MontpellierDivision 16. 4. 14Montpellier
4–11ParisDivision 130. 6. 13Paris
4–0MontpellierDivision 130. 6. 13Paris
7–4MontpellierDivision 114. 4. 13Montpellier
8–5ParisDivision 114. 4. 13Montpellier
5–2ParisDivision 122. 7. 12Paris
10–7MontpellierDivision 122. 7. 12Montpellier
4–1ParisDivision 121. 7. 12Paris
6–2MontpellierDivision 124. 6. 12Paris
3–1MontpellierDivision 124. 6. 12Paris
7–4MontpellierDivision 115. 4. 12Montpellier
11–10ParisDivision 1Najgólovejší zápas: 14–15 v 2026
Aktuálna forma
Montpellier
LW
Paris
—
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.
API dáta: 11. 5. 2026