Menu

Cambridge United vs Grimsby

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Abbey Stadium, Cambridge21. apríla 2026 o 20:45
12
Hostia

Grimsby

Rozhodca: J. Miles

Udalosti zápasu

Cambridge United
Grimsby
Výkop
23′
K. Green

asistencia: R. Staunton

B. Knight

asistencia: A. Mayor

41′
42′Géza Dávid Turi
Polčas
58′Maldini Kacurri
68′
G. D. TuriJ. Walker
69′
K. GreenC. Vernam
P. MpanzuK. Smith
73′
L. AppereE. Nevitt
73′
A. MayorJ. Brophy
80′
89′
C. OduorT. Warren
L. BennettG. McConnell
90+5′
90+3′
R. StauntonJ. Sweeney
90′
C. McJannet
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
9Shots off Goal5
17Total Shots10
6Blocked Shots2
14Shots insidebox8
3Shots outsidebox2
7Fouls12
6Corner Kicks5
3Offsides0
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
429Total passes217
324Passes accurate117
76%Passes %54%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cambridge United je 6.88, v porovnaní s 6.94 u Grimsby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cambridge United je J. Gibbons (7.14), u Grimsby je to C. McJannet (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cambridge United prispeli v tejto sezóne 50 gólmi a 25 asistenciami, na čele s B. Knight (11G). U Grimsby je to 27 gólov a 18 asistencií s lídrom K. Green (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cambridge United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Grimsby má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cambridge United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Grimsby s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cambridge United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u Grimsby s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Cambridge United a 66% u Grimsby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cambridge United nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Grimsby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cambridge United je 26.2 (najmladší: A. Mayor (20), najstarší: P. Mpanzu (31)), zatiaľ čo Grimsby má priemer 26.3 (najmladší: M. Kacurri (20), najstarší: A. Cook (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cambridge United majú priemerne 40 ligových štartov, oproti 32 u Grimsby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cambridge United4-2-3-14-1-4-1Grimsby
GKDEFMIDFWD
1Eastwood2Bennett23Jobe6Watts26Gibbons4Ball17Mpanzu14Knight11Kaikai15Mayor9Appere31Smith5Rodgers2Kacurri17McJannet16Staunton15Turi14Amaluzor4Green29Oduor9Kabia39Cook

Náhradníci

Tréner: Neil Harris

Náhradníci

Tréner: David Artell

Cambridge UnitedSila pozíciíGrimsby
6.88
Ø Hodnotenie
6.94
6.72Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 4)7.04
16G 9A6G 11A
6.88Záložník (5 v 5)6.79
27G 14A13G 5A
6.45Útočník (1 v 1)6.91
7G 2A8G 2A
Cambridge United4-2-3-1
1BrankárJ. Eastwood6.7
2ObrancaL. Bennett6.82G2A
23ObrancaM. Jobe7.02G1A
6ObrancaK. Watts7.16G
26ObrancaJ. Gibbons7.16G6A
4ZáložníkD. Ball6.92G2A
17ZáložníkP. Mpanzu6.73G3A
14ZáložníkB. Knight6.911G3A
11ZáložníkS. Kaikai6.99G3A
15ZáložníkA. Mayor7.02G3A
9ÚtočníkL. Appere6.57G2A
Grimsby4-1-4-1
31BrankárJ. Smith7.0
5ObrancaH. Rodgers7.03G2A
2ObrancaM. Kacurri6.91G
17ObrancaC. McJannet7.22G2A
16ObrancaR. Staunton7.17A
15ZáložníkG. D. Turi6.8
14ZáložníkJ. Amaluzor
4ZáložníkK. Green7.013G5A
29ZáložníkC. Oduor6.6
9ZáložníkJ. Kabia
39ÚtočníkA. Cook6.98G2A

Prehľad zápasu

Grimsby zdolal Cambridge United 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: K. Green 23′, B. Knight 41′, C. McJannet 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Cambridge United mal 66% držanie lopty, Grimsby mal 34%. Cambridge United mal 17 striel (2 na bránu), Grimsby mal 10 (3 na bránu). Cambridge United urobil 4 striedaní, Grimsby urobil 4.

Rivalita od 2011

Cambridge United vs Grimsby vzájomné výsledky

19 stretnutí
Cambridge United
8
výhier
Remízy
5
Grimsby
6
výhier
Góly spolu
36 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
9/19 · 47%
Nad 2,5
8/19 · 42%

Aktuálna forma

Cambridge United

DWLDWD

Grimsby

DWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cambridge United5výhry
3remízy10 stretnutí
Grimsby2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.9

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.2%Remíza 28.6%Hostia 25.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.813.504.00
Max1.813.504.00
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Cambridge United · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Grimsby
Výsledok vs. Trh: Cambridge United (55%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Cambridge UnitedPolčas:11Grimsby
17Strely10
2Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/04/26Cambridge United1–2Grimsby1.81/3.50/4.00
13/09/25Grimsby1–1Cambridge United2.15/3.37/3.29
08/05/21Cambridge United3–0Grimsby1.53/3.91/6.86
02/01/21Grimsby1–2Cambridge United3.03/3.49/2.27
22/10/19Cambridge United0–0Grimsby2.11/3.42/3.65
02/03/19Grimsby0–2Cambridge United2.37/3.51/2.93
03/11/18Cambridge United1–0Grimsby1.75/3.88/4.77
17/02/18Cambridge United3–1Grimsby2.12/3.34/3.77
28/10/17Grimsby0–0Cambridge United2.79/3.39/2.62
15/10/16Cambridge United0–1Grimsby2.71/3.24/2.79

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cambridge United

V 145R 108P 152
Nad 2,547
Goals scored499

Vonkajšia bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026