Menu

Cheltenham vs Tranmere

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Whaddon Road, Cheltenham21. apríla 2026 o 20:45
Domáci

Cheltenham

13
Hostia

Tranmere

Rozhodca: S. Parkinson

Udalosti zápasu

Cheltenham
Tranmere
Výkop
G. Miller
40′
Polčas
47′
N. Smith
64′
J. Joseph

asistencia: S. Negru

J. MartinJ. Thomas
66′
G. MillerM. Faal
66′
A. Jude-BoydJ. Bickerstaff
77′
C. DeemingH. Ashfield
77′
83′
K. WooleryJ. Ironside
85′
O. Patrick

asistencia: J. Joseph

J. TomkinsonG. Nurse
86′
89′
O. PatrickJ. Plant
Isaac Hutchinson90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
6Shots off Goal4
11Total Shots14
4Blocked Shots4
6Shots insidebox7
5Shots outsidebox7
10Fouls14
4Corner Kicks5
2Offsides1
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
434Total passes336
339Passes accurate224
78%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cheltenham je 6.71, v porovnaní s 6.77 u Tranmere. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cheltenham je I. Hutchinson (7.08), u Tranmere je to S. Finley (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cheltenham prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 12 asistenciami, na čele s I. Hutchinson (15G). U Tranmere je to 27 gólov a 12 asistencií s lídrom C. Whitaker (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cheltenham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Tranmere má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cheltenham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u Tranmere s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cheltenham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 3 u Tranmere s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Cheltenham a 66% u Tranmere. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cheltenham nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Tranmere. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cheltenham je 26.9 (najmladší: C. Deeming (18), najstarší: J. Wilson (36)), zatiaľ čo Tranmere má priemer 26.5 (najmladší: W. Tamen (19), najstarší: S. Finley (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cheltenham majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 23 u Tranmere. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cheltenham4-1-4-13-4-2-1Tranmere
GKDEFMIDFWD
1Day2Jude-Bo.24Sherring5Wilson27Tomkins.8Young14Broom7Deeming23Hutchin.16Martin10Miller33Marosi28Negru5Smith15Tamen14Joseph8Finley44Watson23Bristow11Patrick7Whitaker41Woolery

Náhradníci

Tréner: Steve Cotterill

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

CheltenhamSila pozíciíTranmere
6.71
Ø Hodnotenie
6.77
6.74Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (4 v 3)6.75
3G 1A5G 1A
6.74Záložník (5 v 4)6.80
21G 10A5G 3A
6.68Útočník (1 v 3)6.72
7G 1A17G 8A
Cheltenham4-1-4-1
1BrankárJ. Day6.7
2ObrancaA. Jude-Boyd6.51A
24ObrancaS. Sherring6.82G
5ObrancaJ. Wilson6.6
27ObrancaJ. Tomkinson6.71G
8ZáložníkL. Young6.92G5A
14ZáložníkR. Broom6.6
7ZáložníkC. Deeming6.52A
23ZáložníkI. Hutchinson7.115G3A
16ZáložníkJ. Martin6.74G
10ÚtočníkG. Miller6.77G1A
Tranmere3-4-2-1
33BrankárM. Marosi6.8
28ObrancaS. Negru6.71A
5ObrancaN. Smith6.75G
15ObrancaW. Tamen6.8
14ZáložníkJ. Joseph6.83G2A
8ZáložníkS. Finley7.02G
44ZáložníkR. Watson6.7
23ZáložníkE. Bristow6.71A
11ÚtočníkO. Patrick6.87G5A
7ÚtočníkC. Whitaker7.010G3A
41ÚtočníkK. Woolery6.4

Prehľad zápasu

Tranmere zdolal Cheltenham 3:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: G. Miller 40′, N. Smith 47′, J. Joseph 64′, O. Patrick 85′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Cheltenham mal 56% držanie lopty, Tranmere mal 44%. Cheltenham mal 11 striel (1 na bránu), Tranmere mal 14 (6 na bránu). Cheltenham urobil 5 striedaní, Tranmere urobil 2.

Rivalita od 2025

Cheltenham vs Tranmere vzájomné výsledky

1 stretnutí
Cheltenham
0
výhier
Remízy
0
Tranmere
1
výhier
Góly spolu
5 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Cheltenham

LLLWWW

Tranmere

DLWLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cheltenham5výhry
0remízy10 stretnutí
Tranmere5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (40%) — kurzy môžu podceňovať Cheltenham.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.5%Remíza 31.3%Hostia 33.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.203.00
Max2.303.203.00
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Cheltenham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Tranmere
Výsledok vs. Trh: Cheltenham (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CheltenhamPolčas:10Tranmere
11Strely14
1Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/04/26Cheltenham1–3Tranmere2.30/3.20/3.00
15/11/25Tranmere3–2Cheltenham1.66/3.60/4.75
28/03/25Tranmere2–0Cheltenham1.94/3.40/3.92
22/11/24Cheltenham1–0Tranmere2.37/3.13/3.15
02/04/21Cheltenham4–0Tranmere2.05/3.32/3.71
19/09/20Tranmere0–3Cheltenham2.50/3.31/2.84
12/01/19Cheltenham1–3Tranmere2.92/3.17/2.60
11/08/18Tranmere1–0Cheltenham1.95/3.58/3.99
23/08/14Tranmere2–3Cheltenham2.30/3.30/3.33
28/02/15Cheltenham2–0Tranmere2.73/3.29/2.70

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cheltenham

V 232R 194P 249
Nad 2,544
Goals scored837

Vonkajšia bilancia: Tranmere

V 123R 94P 147
Nad 2,542
Goals scored422

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 25. 4. 2026