Menu

Chesterfield vs Grimsby

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

SMH Group Stadium, Chesterfield14. apríla 2026 o 20:45
21
Hostia

Grimsby

Rozhodca: T. Reeves

Udalosti zápasu

Chesterfield
Grimsby
Výkop
L. Mandeville

asistencia: L. Gordon

31′
L. Bonis

asistencia: S. Braybrooke

34′
41′
J. Kabia

asistencia: R. Staunton

Polčas
51′Andy Cook
55′
H. RodgersT. Warren
Armando Dobra59′
63′Géza Dávid Turi
68′
C. OduorJ. Walker
68′
D. BurnsJ. Amaluzor
L. MandevilleD. Markanday
73′
L. GordonJ. Donacien
74′
78′
J. KabiaC. Vernam
82′Reece Staunton
Ryan Stirk90+4′
Tom Naylor90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
8Shots off Goal3
14Total Shots8
3Blocked Shots2
13Shots insidebox7
1Shots outsidebox1
13Fouls9
8Corner Kicks4
1Offsides2
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
401Total passes306
304Passes accurate198
76%Passes %65%
1.32expected_goals1.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chesterfield je 6.96, v porovnaní s 6.92 u Grimsby. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chesterfield je R. Boot (7.33), u Grimsby je to C. McJannet (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chesterfield prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 27 asistenciami, na čele s L. Bonis (13G). U Grimsby je to 28 gólov a 23 asistencií s lídrom K. Green (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chesterfield nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Grimsby má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chesterfield nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u Grimsby s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chesterfield nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Grimsby s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Chesterfield a 66% u Grimsby. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chesterfield nazbierali v tejto sezóne 52 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Grimsby. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chesterfield je 26.5 (najmladší: S. Curtis (20), najstarší: K. McFadzean (38)), zatiaľ čo Grimsby má priemer 26.0 (najmladší: M. Kacurri (20), najstarší: A. Cook (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chesterfield majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 33 u Grimsby. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chesterfield4-2-3-14-1-4-1Grimsby
GKDEFMIDFWD
23Boot29Curtis6McFadze.26Swinkels19Gordon36Braybro.8Stirk7Mandevi.4Naylor17Dobra10Bonis31Smith5Rodgers2Kacurri17McJannet16Staunton15Turi18Burns4Green29Oduor9Kabia39Cook

Náhradníci

Tréner: Paul Cook

Náhradníci

Tréner: David Artell

ChesterfieldSila pozíciíGrimsby
6.96
Ø Hodnotenie
6.92
7.33Brankár (1 v 1)7.00
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 4)7.04
4G 4A6G 11A
6.97Záložník (5 v 5)6.77
20G 21A14G 10A
6.53Útočník (1 v 1)6.91
13G 2A8G 2A
Chesterfield4-2-3-1
23BrankárR. Boot7.3
29ObrancaS. Curtis7.02G1A
6ObrancaK. McFadzean7.12G
26ObrancaS. Swinkels6.91A
19ObrancaL. Gordon6.72A
36ZáložníkS. Braybrooke7.23A
8ZáložníkR. Stirk7.01G1A
7ZáložníkL. Mandeville6.96G11A
4ZáložníkT. Naylor7.08G2A
17ZáložníkA. Dobra6.85G4A
10ÚtočníkL. Bonis6.513G2A
Grimsby4-1-4-1
31BrankárJ. Smith7.0
5ObrancaH. Rodgers7.03G2A
2ObrancaM. Kacurri6.91G
17ObrancaC. McJannet7.22G2A
16ObrancaR. Staunton7.17A
15ZáložníkG. D. Turi6.8
18ZáložníkD. Burns6.71G5A
4ZáložníkK. Green7.013G5A
29ZáložníkC. Oduor6.6
9ZáložníkJ. Kabia
39ÚtočníkA. Cook6.98G2A

Prehľad zápasu

Chesterfield zdolal Grimsby 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: L. Mandeville 31′, L. Bonis 34′, J. Kabia 41′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Chesterfield mal 58% držanie lopty, Grimsby mal 42%. Chesterfield mal 14 striel (3 na bránu), Grimsby mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Chesterfield 1.32 — Grimsby 1.07. Chesterfield urobil 2 striedaní, Grimsby urobil 4.

Rivalita od 2017

Chesterfield vs Grimsby vzájomné výsledky

10 stretnutí
Chesterfield
5
výhier
Remízy
1
Grimsby
4
výhier
Góly spolu
27 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
5/10 · 50%

Aktuálna forma

Chesterfield

WWDWDW

Grimsby

DWWWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Chesterfield dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Chesterfield6výhry
2remízy10 stretnutí
Grimsby2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (80%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Chesterfield.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.2%Remíza 31.3%Hostia 37.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.202.65
Max2.553.202.65
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Chesterfield
Výsledok vs. Trh: Chesterfield (39%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ChesterfieldPolčas:21Grimsby
14Strely8
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
30/09/09Chesterfield3–2Grimsby1.73/3.45/4.26
14/04/26Chesterfield2–1Grimsby2.55/3.20/2.65
15/11/25Grimsby0–1Chesterfield2.05/3.50/3.20
18/01/25Grimsby1–1Chesterfield2.60/3.33/2.62
07/09/24Chesterfield2–1Grimsby1.64/3.97/4.94
23/08/08Grimsby0–1Chesterfield2.60/3.20/2.51
07/04/18Grimsby1–0Chesterfield2.30/3.32/3.33
05/08/17Chesterfield1–3Grimsby2.19/3.43/3.46
13/04/10Grimsby2–2Chesterfield2.50/3.33/2.57
11/03/09Chesterfield2–1Grimsby1.73/3.48/4.88

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Chesterfield

V 171R 113P 130
Nad 2,549
Goals scored606

Vonkajšia bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026