Menu

Swindon Town vs Walsall

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

County Ground, Swindon6. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Swindon Town

21
Hostia

Walsall

Rozhodca: Elliott Swallow

Udalosti zápasu

Swindon Town
Walsall
Výkop
Polčas
63′
A. ChangJ. Jellis
J. BallO. Palmer
65′
J. HoilettM. Olakigbe
65′
B. BodinF. Holman
66′
66′
J. Jellis
69′
A. Loupalo-BiA. Pressley
D. OldakerO. Clarke
74′
79′
C. BarrettV. Harper
Ollie Clarke80′
F. Holman
81′
A. BorlandT. Nichols
85′
88′Aden Flint
A. Drinan
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal6
7Total Shots11
1Blocked Shots3
5Shots insidebox9
2Shots outsidebox2
10Fouls10
4Corner Kicks8
5Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
400Total passes305
274Passes accurate190
69%Passes %62%
0.51expected_goals1.57
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Swindon Town je 6.81, v porovnaní s 6.68 u Walsall. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Swindon Town je R. Tafazolli (7.23), u Walsall je to C. Barrett (6.93).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Swindon Town prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 17 asistenciami, na čele s A. Drinan (22G). U Walsall je to 29 gólov a 14 asistencií s lídrom D. Kanu (15G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Swindon Town nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Walsall má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Swindon Town nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u Walsall s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Swindon Town nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Walsall s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Swindon Town a 69% u Walsall. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Swindon Town nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Walsall. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Swindon Town je 26.8 (najmladší: A. Borland (18), najstarší: J. Hoilett (35)), zatiaľ čo Walsall má priemer 26.1 (najmladší: A. Loupalo-Bi (20), najstarší: A. Adomah (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Swindon Town majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Walsall. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Swindon Town4-2-3-14-3-3Walsall
GKDEFMIDFWD
1Ripley33McGregor22Knight-.17Tafazol.26Batty6Ball25Borland31Bodin44Oldaker30Hoilett23Drinan1Roberts2Barrett4Flint35Lopata3Hancock20Chang14Comley8Lakin37Adomah15Kanu11Loupalo.

Náhradníci

Tréner: Scott Holloway Ian

Náhradníci

Tréner: Darren Byfield

Swindon TownSila pozíciíWalsall
6.81
Ø Hodnotenie
6.68
7.14Brankár (1 v 1)6.55
0G 2A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.81
4G 3A6G 5A
6.65Záložník (5 v 3)6.55
6G 7A1G 3A
6.90Útočník (1 v 3)6.68
22G 5A22G 6A
Swindon Town4-2-3-1
1BrankárC. Ripley7.12A
33ObrancaJ. McGregor6.71G1A
22ObrancaJ. Knight-Lebel6.81G
17ObrancaR. Tafazolli7.22G
26ObrancaJ. Batty6.92A
6ZáložníkJ. Ball6.71A
25ZáložníkA. Borland6.6
31ZáložníkB. Bodin6.64G
44ZáložníkD. Oldaker6.71G4A
30ZáložníkJ. Hoilett6.81G2A
23ÚtočníkA. Drinan6.922G5A
Walsall4-3-3
1BrankárM. Roberts6.5
2ObrancaC. Barrett6.93G3A
4ObrancaA. Flint6.91G1A
35ObrancaK. Lopata6.5
3ObrancaM. Hancock6.92G1A
20ZáložníkA. Chang6.5
14ZáložníkB. Comley6.6
8ZáložníkC. Lakin6.61G3A
37ÚtočníkA. Adomah6.86G3A
15ÚtočníkD. Kanu6.815G2A
11ÚtočníkA. Loupalo-Bi6.51G1A

Prehľad zápasu

Swindon Town zdolal Walsall 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Jellis 66′, F. Holman 81′, A. Drinan 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Swindon Town mal 55% držanie lopty, Walsall mal 45%. Swindon Town mal 7 striel (2 na bránu), Walsall mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: Swindon Town 0.51 — Walsall 1.57. Swindon Town urobil 5 striedaní, Walsall urobil 3.

Rivalita od 2025

Swindon Town vs Walsall vzájomné výsledky

1 stretnutí
Swindon Town
0
výhier
Remízy
0
Walsall
1
výhier
Góly spolu
3 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Swindon Town

LLDLWD

Walsall

LLWLLD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Swindon Town5výhry
1remízy10 stretnutí
Walsall4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať Swindon Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 30.8%Hostia 29.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.253.40
Max2.053.253.40
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Swindon Town · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Swindon Town
Výsledok vs. Trh: Swindon Town (49%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Swindon TownPolčas:00Walsall
7Strely11
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Swindon Town2–1Walsall2.05/3.25/3.40
02/08/25Walsall2–1Swindon Town2.20/3.40/3.15
01/03/25Walsall0–1Swindon Town1.75/3.62/4.67
17/08/24Swindon Town0–4Walsall2.43/3.61/2.71
16/04/24Walsall2–1Swindon Town1.91/3.75/3.76
16/09/23Swindon Town2–0Walsall1.96/3.55/3.60
14/03/23Walsall0–0Swindon Town2.11/3.24/3.68
26/12/22Swindon Town1–2Walsall2.17/3.24/3.48
07/05/22Walsall0–3Swindon Town4.36/3.91/1.75
22/02/22Swindon Town5–0Walsall2.02/3.34/3.87

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Swindon Town

V 200R 107P 140
Nad 2,554
Goals scored674

Vonkajšia bilancia: Walsall

V 131R 109P 115
Nad 2,545
Goals scored440

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 16. 4. 2026