Menu

Oldham vs Salford City

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Boundary Park, Oldham18. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Oldham

12
Rozhodca: W. Finnie

Udalosti zápasu

Oldham
Salford City
Výkop
Ryan Woods3′
4′
Adebola Oluwo

asistencia: Luke Garbutt

45+3′
Daniel Udoh

asistencia: Ryan Graydon

Polčas
Oliver HammondJoe Garner
46′
Josh Hawkes

asistencia: Tom Pett

61′
Joe Garner63′
Mike Fondop75′
80′
Rosaire LongeloAlfie Dorrington
83′Haji Mnoga
Mike FondopJake Leake
87′
90′Ryan Graydon
90′
Ryan GraydonPrincewill Ehibhatiomhan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
5Shots off Goal6
13Total Shots13
6Blocked Shots3
9Shots insidebox10
4Shots outsidebox3
13Fouls15
7Corner Kicks4
3Offsides2
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
339Total passes315
217Passes accurate206
64%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Oldham je 6.84, v porovnaní s 6.87 u Salford City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Oldham je Matthew Hudson (7.18), u Salford City je to Luke Garbutt (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Oldham prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 24 asistenciami, na čele s Mike Fondop (8G). U Salford City je to 32 gólov a 27 asistencií s lídrom Daniel Udoh (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Oldham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Salford City má 5 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Oldham nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 3 u Salford City s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Oldham nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 2 u Salford City s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Oldham a 64% u Salford City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Oldham nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 59 u Salford City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Oldham je 27.1 (najmladší: Kane Taylor (20), najstarší: Tom Pett (34)), zatiaľ čo Salford City má priemer 26.3 (najmladší: Matthew Young (19), najstarší: Luke Garbutt (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Oldham majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 36 u Salford City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Oldham4-4-25-3-2Salford City
GKDEFMIDFWD
1Hudson16Sutton40Simeu6Monthe24Robson7Taylor4Pett8Woods21Hawkes27Hammond9Fondop1Young45Longelo19Mnoga22Oluwo15Cooper29Garbutt18Butcher17Austerf.8Grant26Graydon23Udoh

Náhradníci

Tréner: Micky Mellon

Náhradníci

Tréner: Karl Robinson

OldhamSila pozíciíSalford City
6.84
Ø Hodnotenie
6.87
7.18Brankár (1 v 1)7.13
0G 2A0G 1A
6.85Obranca (4 v 5)6.89
6G 7A9G 6A
6.86Záložník (4 v 3)6.87
10G 9A11G 8A
6.62Útočník (2 v 2)6.67
8G 6A12G 12A
Oldham4-4-2
1BrankárMatthew Hudson7.22A
16ObrancaWill Sutton6.82G
40ObrancaDynel Simeu6.82G
6ObrancaManny Monthe6.92G2A
24ObrancaJamie Robson6.85A
7ZáložníkKane Taylor6.72G1A
4ZáložníkTom Pett7.03G2A
8ZáložníkRyan Woods7.05A
21ZáložníkJosh Hawkes6.85G1A
27ÚtočníkOliver Hammond6.52A
9ÚtočníkMike Fondop6.88G4A
Salford City5-3-2
1BrankárMatthew Young7.11A
45ObrancaRosaire Longelo6.81G1A
19ObrancaHaji Mnoga6.6
22ObrancaAdebola Oluwo7.15G
15ObrancaBrandon Cooper6.8
29ObrancaLuke Garbutt7.13G5A
18ZáložníkMatt Butcher6.85G1A
17ZáložníkJosh Austerfield6.72G3A
8ZáložníkJorge Grant7.14G4A
26ÚtočníkRyan Graydon6.73G5A
23ÚtočníkDaniel Udoh6.69G7A

Prehľad zápasu

Salford City zdolal Oldham 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: Adebola Oluwo 4′, Daniel Udoh 45′, Josh Hawkes 61′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Oldham mal 53% držanie lopty, Salford City mal 47%. Oldham mal 13 striel (2 na bránu), Salford City mal 13 (4 na bránu). Oldham urobil 2 striedaní, Salford City urobil 2.

Rivalita od 2019

Oldham vs Salford City vzájomné výsledky

8 stretnutí
Oldham
2
výhier
Remízy
1
Salford City
5
výhier
Góly spolu
19 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

Oldham

WLLLLD

Salford City

DWWDLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Salford City dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Oldham1výhry
1remízy8 stretnutí
Salford City6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (37%) — kurzy môžu podceňovať Salford City.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 40.8%Remíza 30.8%Hostia 37.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.453.252.65
Max2.453.252.65
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 54.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Salford City
Výsledok vs. Trh: Oldham (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

OldhamPolčas:02Salford City
13Strely14
2Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Oldham1–2Salford City2.45/3.25/2.65
18/10/25Salford City1–0Oldham2.06/3.49/3.37
23/04/22Oldham1–2Salford City3.61/3.36/2.09
27/11/21Salford City2–0Oldham1.72/3.53/5.06
30/01/21Oldham2–1Salford City3.10/3.12/2.44
31/10/20Salford City2–0Oldham1.86/3.67/4.08
25/01/20Salford City1–1Oldham2.04/3.51/3.71
29/12/19Oldham1–4Salford City2.56/3.40/2.80

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Oldham

V 67R 62P 92
Nad 2,554
Goals scored289

Vonkajšia bilancia: Salford City

V 129R 80P 104
Nad 2,546
Goals scored426

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026