Menu

Bristol Rovers vs Cheltenham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Memorial Stadium, Bristol25. apríla 2026 o 16:00
40
Rozhodca: M. Barlow

Udalosti zápasu

Bristol Rovers
Cheltenham
Výkop
E. Harrison

asistencia: J. Sparkes

2′
R. Smallwood6′
K. Balmer32′
E. Harrison
45+3′
Polčas
J. Sparkes55′
E. Harrison
56′
62′
J. DavisonM. Faal
R. SmallwoodT. Lockyer
64′
P. OmochereT. Leigh
65′
68′
G. NurseA. Jude-Boyd
69′
R. BroomC. Deeming
71′J. Wilson
T. Leigh71′
E. HarrisonJ. Quigley
74′
79′
J. BickerstaffJ. Martin
Y. AkhamrichM. Rijks
84′
C. MolaR. De Havilland
85′
S. Forde

asistencia: J. Quigley

87′
T. Lockyer90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
3Shots off Goal6
9Total Shots9
2Blocked Shots2
5Shots insidebox4
4Shots outsidebox5
19Fouls6
1Corner Kicks7
1Offsides1
37%Ball Possession63%
5Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves0
222Total passes384
128Passes accurate300
58%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bristol Rovers je 6.86, v porovnaní s 6.66 u Cheltenham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bristol Rovers je Kofi Balmer (7.21), u Cheltenham je to Luke Young (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bristol Rovers prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 19 asistenciami, na čele s Ellis Harrison (11G). U Cheltenham je to 18 gólov a 18 asistencií s lídrom Jordan Thomas (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bristol Rovers nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Cheltenham má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bristol Rovers nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 3 u Cheltenham s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bristol Rovers nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Cheltenham s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Bristol Rovers a 72% u Cheltenham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bristol Rovers nazbierali v tejto sezóne 57 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Cheltenham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bristol Rovers je 25.5 (najmladší: Yusuf Akhamrich (20), najstarší: Richard Smallwood (35)), zatiaľ čo Cheltenham má priemer 27.2 (najmladší: Harry Ashfield (19), najstarší: James Wilson (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bristol Rovers majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 32 u Cheltenham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bristol Rovers4-2-3-14-3-3Cheltenham
GKDEFMIDFWD
13Young2Senior17Balmer26Harbott.3Sparkes36Smallwo.6Mola10Akhamri.7Forde9Omochere19Harrison1Day27Tomkins.24Sherring5Wilson21Nurse8Young4Ashfield14Broom11Thomas9Davison20Bickers.

Náhradníci

Tréner: Steve Evans

Náhradníci

Tréner: Steve Cotterill

Bristol RoversSila pozíciíCheltenham
6.86
Ø Hodnotenie
6.66
6.93Brankár (1 v 1)6.74
0G 1A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.66
5G 10A3G 1A
6.80Záložník (5 v 3)6.74
12G 6A4G 6A
6.81Útočník (1 v 3)6.57
11G 2A11G 11A
Bristol Rovers4-2-3-1
13BrankárBrad Young6.91A
2ObrancaJoel Senior6.84A
17ObrancaKofi Balmer7.22G2A
26ObrancaRiley Harbottle6.91G1A
3ObrancaJack Sparkes6.92G3A
36ZáložníkRichard Smallwood7.11A
6ZáložníkClinton Mola6.6
10ZáložníkYusuf Akhamrich6.96G1A
7ZáložníkShaqai Forde6.74G4A
9ZáložníkPromise Omochere6.72G
19ÚtočníkEllis Harrison6.811G2A
Cheltenham4-3-3
1BrankárJoe Day6.7
27ObrancaJonathan Tomkinson6.71G
24ObrancaSam Sherring6.82G
5ObrancaJames Wilson6.6
21ObrancaGeorge Nurse6.61A
8ZáložníkLuke Young6.92G5A
4ZáložníkHarry Ashfield6.72G1A
14ZáložníkRyan Broom6.6
11ÚtočníkJordan Thomas6.96G5A
9ÚtočníkJosh Davison6.41G2A
20ÚtočníkJake Bickerstaff6.54G4A

Prehľad zápasu

Bristol Rovers zdolal Cheltenham 4:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: E. Harrison 2′, E. Harrison 45′, E. Harrison 56′, S. Forde 87′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Bristol Rovers mal 37% držanie lopty, Cheltenham mal 63%. Bristol Rovers mal 9 striel (4 na bránu), Cheltenham mal 9 (1 na bránu). Bristol Rovers urobil 5 striedaní, Cheltenham urobil 4.

Rivalita od 2011

Bristol Rovers vs Cheltenham vzájomné výsledky

16 stretnutí
Bristol Rovers
9
výhier
Remízy
3
Cheltenham
4
výhier
Góly spolu
38 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
7/16 · 44%
Nad 2,5
6/16 · 38%

Aktuálna forma

Bristol Rovers

DWWWWW

Cheltenham

LLLWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bristol Rovers3výhry
2remízy8 stretnutí
Cheltenham3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.9

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 56.8%Remíza 27.8%Hostia 23.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.763.604.33
Max1.763.604.33
Nad 2,5: 50.5%Pod 2,5: 53.2%
Trhový favorit:Bristol Rovers · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Bristol Rovers
Výsledok vs. Trh: Bristol Rovers (57%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Bristol RoversPolčas:20Cheltenham
9Strely10
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Bristol Rovers4–0Cheltenham1.76/3.60/4.33
22/11/25Cheltenham1–0Bristol Rovers2.85/3.50/2.25
26/11/13Cheltenham0–0Bristol Rovers1.84/3.74/4.34
11/02/14Bristol Rovers1–0Cheltenham2.53/3.27/2.94
03/10/12Bristol Rovers0–1Cheltenham2.67/3.34/2.63
05/02/13Cheltenham1–1Bristol Rovers1.94/3.57/3.81
21/01/12Cheltenham0–2Bristol Rovers1.75/3.54/4.65
01/10/11Bristol Rovers1–3Cheltenham1.92/3.43/3.88

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bristol Rovers

V 161R 103P 150
Nad 2,548
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: Cheltenham

V 234R 194P 252
Nad 2,545
Goals scored842

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026