Menu

Colchester vs Notts County

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Colchester Community Stadium, Colchester25. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Colchester

01
Rozhodca: C. Breakspear

Udalosti zápasu

Colchester
Notts County
Výkop
38′
L. MacariL. Ness
K. Vincent-Young45+1′
Polčas
O. EdwardsK. Lisbie
46′
47′
N. Tsaroulla

asistencia: T. Iorpenda

R. HuntS. Kuffour
57′
S. TovideH. Anderson
58′
61′C. Grant
F. BarbrookR. Akachukwu
66′
68′
J. LukerS. Robertson
A. Read70′
K. Vincent-YoungJ. Williams
72′
75′S. Robertson
76′N. Tsaroulla
82′
O. NorburnK. Bennetts
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal11
3Shots off Goal4
6Total Shots18
3Blocked Shots3
5Shots insidebox12
1Shots outsidebox6
14Fouls16
4Corner Kicks5
2Offsides1
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves0
354Total passes332
263Passes accurate249
74%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colchester je 6.85, v porovnaní s 6.82 u Notts County. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colchester je Jack Tucker (7.24), u Notts County je to Jodi Jones (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colchester prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 22 asistenciami, na čele s Jack Payne (13G). U Notts County je to 35 gólov a 30 asistencií s lídrom Alassana Jatta (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colchester nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Notts County má 3 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colchester nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Notts County s hodnotením 6.90. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colchester nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 3 u Notts County s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Colchester a 75% u Notts County. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colchester nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 56 u Notts County. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colchester je 25.7 (najmladší: Frankie Terry (21), najstarší: Matt Macey (31)), zatiaľ čo Notts County má priemer 26.7 (najmladší: Tom Iorpenda (20), najstarší: James Belshaw (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colchester majú priemerne 35 ligových štartov, oproti 33 u Notts County. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colchester4-2-3-13-4-2-1Notts County
GKDEFMIDFWD
1Macey2Hunt5Tucker40Terry30Vincent.25Barbrook16Read9Tovide10Payne21Edwards19Goodwin31Belshaw28Macari3McDonald4Bedeau25Tsaroul.14Iorpenda8Norburn10Jones16Luker11Grant29Jatta

Náhradníci

Tréner: Danny Cowley

Náhradníci

ColchesterSila pozíciíNotts County
6.85
Ø Hodnotenie
6.82
6.90Brankár (1 v 1)6.64
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 3)6.84
2G 4A0G 4A
6.81Záložník (5 v 4)6.90
26G 18A16G 17A
6.56Útočník (1 v 3)6.77
4G 0A19G 9A
Colchester4-2-3-1
1BrankárMatt Macey6.9
2ObrancaRob Hunt6.81A
5ObrancaJack Tucker7.22G1A
40ObrancaFrankie Terry7.12A
30ObrancaKane Vincent-Young6.7
25ZáložníkFinley Barbrook6.61G
16ZáložníkArthur Read7.27G3A
9ZáložníkSamson Tovide6.54G5A
10ZáložníkJack Payne7.013G6A
21ZáložníkOwura Edwards6.61G4A
19ÚtočníkWill Goodwin6.64G
Notts County3-4-2-1
31BrankárJames Belshaw6.6
28ObrancaLewis Macari6.82A
3ObrancaRod McDonald6.9
4ObrancaJacob Bedeau6.82A
25ZáložníkNick Tsaroulla6.94G5A
14ZáložníkTom Iorpenda6.93G7A
8ZáložníkOllie Norburn6.71G1A
10ZáložníkJodi Jones7.08G4A
16ÚtočníkJayden Luker6.82G3A
11ÚtočníkConor Grant6.63G3A
29ÚtočníkAlassana Jatta6.914G3A

Prehľad zápasu

Notts County zdolal Colchester 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: N. Tsaroulla 47′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Colchester mal 51% držanie lopty, Notts County mal 49%. Colchester mal 6 striel (0 na bránu), Notts County mal 18 (11 na bránu). Colchester urobil 5 striedaní, Notts County urobil 3.

Rivalita od 2011

Colchester vs Notts County vzájomné výsledky

19 stretnutí
Colchester
5
výhier
Remízy
3
Notts County
11
výhier
Góly spolu
64 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
12/19 · 63%
Nad 2,5
12/19 · 63%

Aktuálna forma

Colchester

WLLWWW

Notts County

DWLLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Colchester3výhry
3remízy10 stretnutí
Notts County4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 9.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.1%Remíza 28.6%Hostia 45.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.853.502.20
Max2.853.502.20
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:Notts County · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Notts County
Výsledok vs. Trh: Notts County (45%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ColchesterPolčas:00Notts County
6Strely18
0Strely na bránu11

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Colchester0–1Notts County2.85/3.50/2.20
22/11/25Notts County1–3Colchester2.15/3.30/3.20
05/04/25Colchester1–0Notts County3.11/3.15/2.31
18/02/25Notts County1–1Colchester1.90/3.57/3.87
20/04/24Notts County1–0Colchester2.35/3.82/2.70
30/09/23Colchester5–4Notts County3.50/3.72/2.00
05/01/19Colchester3–3Notts County1.68/3.69/5.64
04/08/18Notts County0–0Colchester2.12/3.39/3.66
14/04/18Colchester1–3Notts County2.49/3.24/3.03
25/11/17Notts County2–1Colchester2.11/3.49/3.63

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Colchester

V 152R 136P 163
Nad 2,544
Goals scored546

Vonkajšia bilancia: Notts County

V 211R 159P 228
Nad 2,552
Goals scored789

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026