Menu

Virtus Entella vs Venezia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Comunale, Chiavari11. apríla 2026 o 15:00
11
Hostia

Venezia

Rozhodca: S. Galipo

Udalosti zápasu

Virtus Entella
Venezia
Výkop
13′
R. Haps

asistencia: K. Perez

VAR
27′Goal cancelled
43′Antoine Hainaut
Polčas
60′Ridgeciano Haps
B. Guiu

asistencia: N. Squizzato

61′
66′Joel Schingtienne
VAR
66′Card upgrade
70′
A. AdoranteL. Lauberbach
Niccolo Squizzato74′
N. SquizzatoN. Karic
75′
L. BenedettiM. Tirelli
83′
B. GuiuM. Dalla Vecchia
83′
A. TiritielloM. Alborghetti
84′
86′
J. YeboahM. Compagnon
86′
R. HapsB. Franjic
Luigi Cuppone89′
Ivan Marconi90+3′
90+2′Marin Šverko
90′
K. PerezN. Lella
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
5Shots off Goal4
9Total Shots10
1Blocked Shots4
4Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
13Fouls21
4Corner Kicks2
1Offsides3
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards4
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
232Total passes421
157Passes accurate338
68%Passes %80%
0.89expected_goals0.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Virtus Entella je 6.85, v porovnaní s 7.09 u Venezia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Virtus Entella je A. Tiritiello (7.23), u Venezia je to F. Stankovic (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Virtus Entella prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 11 asistenciami, na čele s A. Tiritiello (7G). U Venezia je to 58 gólov a 37 asistencií s lídrom A. Adorante (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Virtus Entella nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Venezia má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Virtus Entella nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Venezia s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Virtus Entella nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Venezia s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Virtus Entella a 85% u Venezia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Virtus Entella nazbierali v tejto sezóne 57 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Venezia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Virtus Entella je 27.4 (najmladší: S. Di Mario (21), najstarší: I. Marconi (36)), zatiaľ čo Venezia má priemer 25.3 (najmladší: I. Doumbia (22), najstarší: R. Haps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Virtus Entella majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 32 u Venezia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Virtus Entella5-4-13-5-2Venezia
GKDEFMIDFWD
22Frate94Mezzoni23Parodi6Tiritie.15Marconi26Mario24Franzoni5Squizza.32Benedet.11Guiu10Cuppone1Stankov.3Schingt.30Svoboda33Sverko18Hainaut71Perez6Busio8Doumbia5Haps10Yeboah9Adorante

Náhradníci

Tréner: Andrea Chiappella

Náhradníci

Tréner: Giovanni Stroppa

Virtus EntellaSila pozíciíVenezia
6.85
Ø Hodnotenie
7.09
7.03Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.86Obranca (5 v 3)7.00
11G 3A4G 5A
6.80Záložník (4 v 5)7.08
8G 7A27G 23A
6.79Útočník (1 v 2)7.08
5G 1A27G 9A
Virtus Entella5-4-1
22BrankárF. Del Frate7.0
94ObrancaF. Mezzoni6.81A
23ObrancaL. Parodi6.71G
6ObrancaA. Tiritiello7.27G
15ObrancaI. Marconi6.73G
26ObrancaS. Di Mario6.82A
24ZáložníkA. Franzoni6.76G1A
5ZáložníkN. Squizzato7.02A
32ZáložníkL. Benedetti6.6
11ZáložníkB. Guiu6.92G4A
10ÚtočníkL. Cuppone6.85G1A
Venezia3-5-2
1BrankárF. Stankovic7.5
3ObrancaJ. Schingtienne6.81G2A
30ObrancaM. Svoboda7.33G2A
33ObrancaM. Sverko6.91A
18ZáložníkA. Hainaut7.05G5A
71ZáložníkK. Perez7.23G7A
6ZáložníkG. Busio7.37G3A
8ZáložníkI. Doumbia6.97G5A
5ZáložníkR. Haps7.05G3A
10ÚtočníkJ. Yeboah7.310G8A
9ÚtočníkA. Adorante6.917G1A

Prehľad zápasu

Virtus Entella a Venezia remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: R. Haps 13′, B. Guiu 61′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Virtus Entella mal 37% držanie lopty, Venezia mal 63%. Virtus Entella mal 9 striel (4 na bránu), Venezia mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Virtus Entella 0.89 — Venezia 0.54. Virtus Entella urobil 4 striedaní, Venezia urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Andrea Adorante 27′), Card upgrade (Joel Schingtienne 66′).

Rivalita od 2017

Virtus Entella vs Venezia vzájomné výsledky

7 stretnutí
Virtus Entella
0
výhier
Remízy
2
Venezia
5
výhier
Góly spolu
16 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Virtus Entella

LWDDLW

Venezia

DWWDWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Venezia dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Virtus Entella0výhry
3remízy8 stretnutí
Venezia5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

38%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (19%) — kurzy môžu podceňovať Venezia.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 20.0%Remíza 26.3%Hostia 61.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min5.003.801.62
Max5.003.801.62
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Venezia · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Venezia (62%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Virtus EntellaPolčas:01Venezia
9Strely10
4Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Virtus Entella1–1Venezia5.00/3.80/1.62
27/12/25Venezia1–0Virtus Entella1.41/4.00/7.50
20/02/21Venezia3–2Virtus Entella1.73/3.37/5.84
14/11/20Virtus Entella0–2Venezia2.74/2.99/2.84
15/02/20Venezia2–2Virtus Entella2.27/3.05/3.45
24/09/19Virtus Entella0–2Venezia1.89/3.31/4.49
18/11/17Virtus Entella0–0Venezia2.57/2.96/3.04
17/04/18Venezia2–0Virtus Entella1.70/3.52/5.34

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Virtus Entella

V 75R 94P 112
Nad 2,540
Goals scored293

Vonkajšia bilancia: Venezia

V 175R 151P 143
Nad 2,544
Goals scored601

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026