Menu

Pescara vs Sampdoria

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Adriatico - Giovanni Cornacchia, Pescara11. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Pescara

12
Hostia

Sampdoria

Rozhodca: M. Piccinini

Udalosti zápasu

Pescara
Sampdoria
Výkop
21′Mattia Viti
27′Nicholas Pierini
Luca Valzania32′
Davide Bettella42′
Penalty confirmed45+1′
VAR
45′
Polčas
53′
A. BarakL. Cherubini
G. OlzerF. Caligara
61′
G. AcamporaL. Meazzi
67′
68′
S. EspositoM. Ricci
68′
S. GiordanoM. Cicconi
76′Matteo Ricci
L. ValzaniaG. Letizia
79′
G. AltareA. Gravillon
79′
A. Di NardoF. Russo
79′
82′
F. Conti
Lorenzo Meazzi83′
88′
N. PieriniF. Depaoli
90+4′Fabio Depaoli
90′
F. Depaoli

asistencia: L. Cherubini

Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
7Shots off Goal8
12Total Shots14
4Blocked Shots4
10Shots insidebox10
2Shots outsidebox4
27Fouls24
5Corner Kicks3
1Offsides2
49%Ball Possession51%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
361Total passes375
278Passes accurate308
77%Passes %82%
1.45expected_goals2.06
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pescara je 6.86, v porovnaní s 6.88 u Sampdoria. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pescara je L. Insigne (7.37), u Sampdoria je to S. Esposito (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pescara prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Di Nardo (14G). U Sampdoria je to 11 gólov a 9 asistencií s lídrom T. Begic (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pescara nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Sampdoria má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pescara nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Sampdoria s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pescara nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Sampdoria s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Pescara a 78% u Sampdoria. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pescara nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Sampdoria. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pescara je 27.7 (najmladší: I. Saio (23), najstarší: L. Insigne (34)), zatiaľ čo Sampdoria má priemer 25.7 (najmladší: T. Martinelli (19), najstarší: A. Barak (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pescara majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Sampdoria. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pescara4-3-2-14-2-3-1Sampdoria
GKDEFMIDFWD
22Saio2Capelli.15Altare6Bettella32Cagnano14Valzania8Brugman27Olzer13Acampora11Insigne9Nardo50Martine.29Pardo28Abildga.2Viti21Giordano33Conti94Esposito11Begic72Barak77Pierini99Brunori

Náhradníci

Tréner: Giorgio Gorgone

Náhradníci

Tréner: Angelo Gregucci

PescaraSila pozíciíSampdoria
6.86
Ø Hodnotenie
6.88
7.08Brankár (1 v 1)6.99
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)6.86
2G 1A2G 4A
6.88Záložník (5 v 5)6.93
14G 9A6G 2A
6.67Útočník (1 v 1)6.68
14G 4A3G 3A
Pescara4-3-2-1
22BrankárI. Saio7.1
2ObrancaR. Capellini6.71G
15ObrancaG. Altare6.9
6ObrancaD. Bettella6.9
32ObrancaA. Cagnano6.91G1A
14ZáložníkL. Valzania6.71G3A
8ZáložníkG. Brugman7.01G2A
27ZáložníkG. Olzer6.86G1A
13ZáložníkG. Acampora6.61G
11ZáložníkL. Insigne7.45G3A
9ÚtočníkA. Di Nardo6.714G4A
Sampdoria4-2-3-1
50BrankárT. Martinelli7.0
29ObrancaA. Di Pardo7.01G1A
28ObrancaO. Abildgaard7.01G2A
2ObrancaM. Viti6.81A
21ObrancaS. Giordano6.8
33ZáložníkF. Conti
94ZáložníkS. Esposito7.3
11ZáložníkT. Begic6.93G
72ZáložníkA. Barak6.61G1A
77ZáložníkN. Pierini6.92G1A
99ÚtočníkM. Brunori6.73G3A

Prehľad zápasu

Sampdoria zdolal Pescara 2:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: A. Di Nardo 45′ (pen.), F. Conti 82′, F. Depaoli 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Pescara mal 49% držanie lopty, Sampdoria mal 51%. Pescara mal 12 striel (1 na bránu), Sampdoria mal 14 (2 na bránu). Očakávané góly: Pescara 1.45 — Sampdoria 2.06. Pescara urobil 5 striedaní, Sampdoria urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Andrea Cagnano 45′).

Rivalita od 2012

Pescara vs Sampdoria vzájomné výsledky

6 stretnutí
Pescara
0
výhier
Remízy
1
Sampdoria
5
výhier
Góly spolu
27 · 4.5/zápas
Obaja skórovali
5/6 · 83%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

Pescara

LDDLWL

Sampdoria

WDLWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Pescara3výhry
0remízy6 stretnutí
Sampdoria3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

83%

Zápasy s 3+ gólmi

67%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (44%) — kurzy môžu podceňovať Pescara.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 47.6%Remíza 29.4%Hostia 30.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.103.403.30
Max2.103.403.30
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 54.1%
Trhový favorit:Pescara · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Sampdoria
Výsledok vs. Trh: Pescara (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PescaraPolčas:10Sampdoria
12Strely14
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Pescara1–2Sampdoria2.10/3.40/3.30
05/10/25Sampdoria4–1Pescara1.83/3.38/4.53
20/05/12Sampdoria1–3Pescara2.26/3.29/2.73
19/12/11Pescara1–0Sampdoria2.30/3.38/2.82
12/05/00Pescara4–0Sampdoria
12/12/99Sampdoria2–1Pescara

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Pescara

V 224R 213P 288
Nad 2,550
Goals scored898

Vonkajšia bilancia: Sampdoria

V 114R 108P 85
Nad 2,539
Goals scored379

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026