Menu

Juve Stabia vs Cesena

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Romeo Menti, Castellammare di Stabia11. apríla 2026 o 15:00
20
Hostia

Cesena

Rozhodca: M. Caputi

Udalosti zápasu

Juve Stabia
Cesena
Výkop
38′Simone Bastoni
Polčas
M. ManniniE. Torrasi
46′
M. BellichS. Diakite
46′
P. MatheuA. Gabrielloni
46′
M. Varnier
51′
55′Dimitri Bisoli
61′
D. BisoliM. Castagnetti
61′
R. CiervoM. Olivieri
61′
S. BastoniT. Corazza
L. Carissoni
63′
Omar Correia67′
O. CorreiaC. Pierobon
77′
81′
A. CerriG. Vrioni
A. OkoroM. Ricciardi
88′
90′
G. FrabottaI. Wade
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
2Shots off Goal8
7Total Shots16
2Blocked Shots6
7Shots insidebox10
0Shots outsidebox6
7Fouls20
6Corner Kicks2
0Offsides1
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
421Total passes430
349Passes accurate360
83%Passes %84%
0.49expected_goals0.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Juve Stabia je 6.82, v porovnaní s 6.84 u Cesena. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Juve Stabia je A. Confente (6.98), u Cesena je to G. Zaro (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Juve Stabia prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 7 asistenciami, na čele s N. Mosti (7G). U Cesena je to 29 gólov a 22 asistencií s lídrom C. Shpendi (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Juve Stabia nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Cesena má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Juve Stabia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Cesena s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Juve Stabia nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Cesena s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Juve Stabia a 81% u Cesena. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Juve Stabia nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 39 u Cesena. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Juve Stabia je 23.9 (najmladší: A. Cacciamani (18), najstarší: L. Carissoni (28)), zatiaľ čo Cesena má priemer 26.5 (najmladší: T. Berti (21), najstarší: G. Zaro (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Juve Stabia majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 30 u Cesena. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Juve Stabia3-4-2-14-2-3-1Cesena
GKDEFMIDFWD
1Confente33Giorgini13Varnier6Bellich24Carisso.98Mosti29Correia77Cacciam.70Matheu76Mannini90Okoro33Klinsma.15Ciofi19Zaro26Piacent.99Frabotta10Bastoni25Bisoli11Ciervo14Berti9Shpendi7Cerri

Náhradníci

Tréner: Ignazio Abate

Náhradníci

Tréner: Ashley Cole

Juve StabiaSila pozíciíCesena
6.82
Ø Hodnotenie
6.84
6.98Brankár (1 v 1)6.72
0G 0A0G 1A
6.86Obranca (3 v 4)6.88
4G 1A6G 3A
6.81Záložník (4 v 5)6.79
19G 5A21G 16A
6.75Útočník (3 v 1)7.02
1G 1A2G 2A
Juve Stabia3-4-2-1
1BrankárA. Confente7.0
33ObrancaA. Giorgini6.91G
13ObrancaM. Varnier6.91G1A
6ObrancaM. Bellich6.82G
24ZáložníkL. Carissoni7.06G2A
98ZáložníkN. Mosti6.87G1A
29ZáložníkO. Correia6.84G2A
77ZáložníkA. Cacciamani6.72G
70ÚtočníkP. Matheu6.7
76ÚtočníkM. Mannini6.8
90ÚtočníkA. Okoro6.81G1A
Cesena4-2-3-1
33BrankárJ. Klinsmann6.71A
15ObrancaA. Ciofi6.82A
19ObrancaG. Zaro7.11G
26ObrancaM. Piacentini6.61G
99ObrancaG. Frabotta7.04G1A
10ZáložníkS. Bastoni6.81G1A
25ZáložníkD. Bisoli6.91G1A
11ZáložníkR. Ciervo6.95G3A
14ZáložníkT. Berti7.04G7A
9ZáložníkC. Shpendi6.510G4A
7ÚtočníkA. Cerri7.02G2A

Prehľad zápasu

Juve Stabia zdolal Cesena 2:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: M. Varnier 51′, L. Carissoni 63′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Juve Stabia mal 50% držanie lopty, Cesena mal 50%. Juve Stabia mal 7 striel (3 na bránu), Cesena mal 16 (2 na bránu). Očakávané góly: Juve Stabia 0.49 — Cesena 0.91. Juve Stabia urobil 5 striedaní, Cesena urobil 5.

Rivalita od 2024

Juve Stabia vs Cesena vzájomné výsledky

4 stretnutí
Juve Stabia
2
výhier
Remízy
2
Cesena
0
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Juve Stabia

LDDWLW

Cesena

DDLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Juve Stabia3výhry
2remízy8 stretnutí
Cesena3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.4

Priemerný počet gólov na zápas

38%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 31.3%Hostia 28.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.203.50
Max2.153.203.50
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Juve Stabia · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Juve Stabia
Výsledok vs. Trh: Juve Stabia (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Juve StabiaPolčas:00Cesena
7Strely16
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Juve Stabia2–0Cesena2.15/3.20/3.50
20/12/25Cesena1–1Juve Stabia2.01/3.05/4.10
30/03/25Cesena1–2Juve Stabia2.38/2.96/3.33
22/12/24Juve Stabia1–0Cesena2.72/3.02/2.75
13/10/13Juve Stabia0–2Cesena2.33/3.08/3.23
22/03/14Cesena1–0Juve Stabia1.74/3.31/5.57
15/12/12Juve Stabia2–2Cesena1.75/3.45/4.96
04/05/13Cesena3–1Juve Stabia2.45/2.10/4.42

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Juve Stabia

V 66R 78P 95
Nad 2,552
Goals scored276

Vonkajšia bilancia: Cesena

V 182R 201P 188
Nad 2,543
Goals scored682

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026