Menu

Mantova vs Avellino

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Danilo Martelli, Mantova18. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Mantova

02
Hostia

Avellino

Rozhodca: Andrea Calzavara

Udalosti zápasu

Mantova
Avellino
Výkop
Polčas
46′
A. FontanarosaF. Missori
46′
T. BiasciP. Enrici
F. RuoccoN. Buso
57′
T. MaggioniN. Radaelli
57′
63′
F. Missori

asistencia: L. Palmiero

68′
C. PatiernoA. Favilli
75′
R. RussoG. Tutino
A. CastelliniT. Marras
76′
76′
M. PalumboM. Besaggio
D. WieserC. Falletti
81′
86′
A. Favilli

asistencia: A. Izzo

Ali Dembélé90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
3Shots off Goal2
12Total Shots6
6Blocked Shots1
9Shots insidebox3
3Shots outsidebox3
18Fouls12
10Corner Kicks2
0Offsides3
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
563Total passes318
465Passes accurate226
83%Passes %71%
1.40expected_goals0.36
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Mantova je 6.86, v porovnaní s 6.87 u Avellino. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Mantova je D. Bragantini (7.13), u Avellino je to L. Simic (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Mantova prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 9 asistenciami, na čele s L. Mancuso (8G). U Avellino je to 28 gólov a 19 asistencií s lídrom T. Biasci (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Mantova nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Avellino má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Mantova nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Avellino s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Mantova nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 2 u Avellino s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Mantova a 78% u Avellino. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Mantova nazbierali v tejto sezóne 33 žltých kariet, v porovnaní s 58 u Avellino. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Mantova je 24.7 (najmladší: A. Dembele (21), najstarší: F. Bardi (33)), zatiaľ čo Avellino má priemer 29.6 (najmladší: A. Fontanarosa (22), najstarší: A. Iannarilli (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Mantova majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 27 u Avellino. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Mantova3-4-2-14-3-1-2Avellino
GKDEFMIDFWD
24Bardi3Dembele29Cella27Castell.96Maggioni80Kouda10Wieser50Benaiss.30Bragant.19Ruocco9Mancuso1Iannari.29Cancell.44Simic4Izzo63Fontana.6Palmiero20Palumbo24Sounas14Biasci9Patierno10Russo

Náhradníci

Tréner: Francesco Modesto

Náhradníci

Tréner: Davide Ballardini

MantovaSila pozíciíAvellino
6.86
Ø Hodnotenie
6.87
6.84Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A1G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.93
2G 2A5G 4A
6.88Záložník (4 v 4)6.91
3G 5A17G 11A
6.82Útočník (3 v 2)6.60
21G 2A5G 4A
Mantova3-4-2-1
24BrankárF. Bardi6.8
3ObrancaA. Dembele6.8
29ObrancaS. Cella6.82G
27ObrancaA. Castellini7.02A
96ZáložníkT. Maggioni6.71A
80ZáložníkR. Kouda7.01G1A
10ZáložníkD. Wieser6.71G1A
50ZáložníkF. Benaissa-Yahia7.11G2A
30ÚtočníkD. Bragantini7.16G1A
19ÚtočníkF. Ruocco6.87G1A
9ÚtočníkL. Mancuso6.68G
Avellino4-3-1-2
1BrankárA. Iannarilli7.01G
29ObrancaT. Cancellotti6.81G1A
44ObrancaL. Simic7.03G1A
4ObrancaA. Izzo7.01G2A
63ObrancaA. Fontanarosa6.9
6ZáložníkL. Palmiero7.01A
20ZáložníkM. Palumbo6.84G3A
24ZáložníkD. Sounas7.01G4A
14ZáložníkT. Biasci6.812G3A
9ÚtočníkC. Patierno6.41G1A
10ÚtočníkR. Russo6.84G3A

Prehľad zápasu

Avellino zdolal Mantova 2:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: F. Missori 63′, A. Favilli 86′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Mantova mal 64% držanie lopty, Avellino mal 36%. Mantova mal 12 striel (3 na bránu), Avellino mal 6 (3 na bránu). Očakávané góly: Mantova 1.40 — Avellino 0.36. Mantova urobil 4 striedaní, Avellino urobil 5.

Rivalita od 2025

Mantova vs Avellino vzájomné výsledky

1 stretnutí
Mantova
0
výhier
Remízy
1
Avellino
0
výhier
Góly spolu
0 · 0.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Mantova

WWLWWL

Avellino

LWWDLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Mantova0výhry
1remízy2 stretnutí
Avellino1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1

Priemerný počet gólov na zápas

0%

Zápasy s 3+ gólmi

0%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať Avellino.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 33.3%Hostia 28.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.003.50
Max2.203.003.50
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Mantova · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Avellino
Výsledok vs. Trh: Mantova (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

MantovaPolčas:00Avellino
12Strely6
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Mantova0–2Avellino2.20/3.00/3.50
04/10/25Avellino0–0Mantova2.00/3.41/3.70

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Mantova

V 94R 101P 90
Nad 2,541
Goals scored327

Vonkajšia bilancia: Avellino

V 115R 129P 175
Nad 2,544
Goals scored449

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026