Menu

Empoli vs Virtus Entella

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Carlo Castellani, Empoli19. apríla 2026 o 19:30
Domáci

Empoli

11
Rozhodca: Livio Marinelli

Udalosti zápasu

Empoli
Virtus Entella
Výkop
13′
B. Guiu

asistencia: F. Mezzoni

Gabriele Guarino20′
Polčas
D. FilaM. Nasti
46′
L. Magnino

asistencia: S. Shpendi

50′
55′Francesco Mezzoni
B. MoruzziA. Candela
55′
64′Stefano Di Mario
G. YepesA. Ghion
74′
S. EliaJ. Ceesay
74′
74′
F. MezzoniM. Dalla Vecchia
74′
N. KaricM. Alborghetti
80′
B. GuiuM. Tirelli
80′
L. CupponeA. Debenedetti
S. ShpendiF. Bianchi
84′
90′Ivan Marconi
90+1′
I. MarconiR. Turicchia
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal1
6Shots off Goal5
15Total Shots9
7Blocked Shots3
10Shots insidebox6
5Shots outsidebox3
11Fouls13
6Corner Kicks5
3Offsides2
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
425Total passes262
331Passes accurate176
78%Passes %67%
0.96expected_goals0.81
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Empoli je 6.82, v porovnaní s 6.84 u Virtus Entella. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Empoli je S. Elia (7.18), u Virtus Entella je to A. Tiritiello (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Empoli prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 17 asistenciami, na čele s S. Shpendi (13G). U Virtus Entella je to 27 gólov a 13 asistencií s lídrom A. Tiritiello (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Empoli nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Virtus Entella má 5 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Empoli nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 3 u Virtus Entella s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Empoli nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u Virtus Entella s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Empoli a 75% u Virtus Entella. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Empoli nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 52 u Virtus Entella. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Empoli je 25.4 (najmladší: G. Guarino (21), najstarší: A. Fulignati (31)), zatiaľ čo Virtus Entella má priemer 27.6 (najmladší: S. Di Mario (21), najstarší: I. Marconi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Empoli majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 26 u Virtus Entella. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Empoli4-2-2-25-3-2Virtus Entella
GKDEFMIDFWD
21Fuligna.24Ebuehi34Guarino20Lovato27Moruzzi14Yepes32Haas8Magnino7Elia11Shpendi17Fila22Frate94Mezzoni23Parodi6Tiritie.15Marconi26Mario24Franzoni32Benedet.8Karic10Cuppone11Guiu

Náhradníci

Tréner: Fabio Caserta

Náhradníci

Tréner: Andrea Chiappella

EmpoliSila pozíciíVirtus Entella
6.82
Ø Hodnotenie
6.84
7.05Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 5)6.86
7G 4A11G 3A
6.82Záložník (4 v 3)6.75
4G 11A9G 5A
6.67Útočník (2 v 2)6.83
15G 2A7G 5A
Empoli4-2-2-2
21BrankárA. Fulignati7.0
24ObrancaT. Ebuehi6.71G1A
34ObrancaG. Guarino7.13G1A
20ObrancaM. Lovato6.83G
27ObrancaB. Moruzzi6.82A
14ZáložníkG. Yepes6.91G1A
32ZáložníkN. Haas6.6
8ZáložníkL. Magnino6.61G1A
7ZáložníkS. Elia7.22G9A
11ÚtočníkS. Shpendi6.813G2A
17ÚtočníkD. Fila6.62G
Virtus Entella5-3-2
22BrankárF. Del Frate7.0
94ObrancaF. Mezzoni6.81A
23ObrancaL. Parodi6.71G
6ObrancaA. Tiritiello7.27G
15ObrancaI. Marconi6.73G
26ObrancaS. Di Mario6.82A
24ZáložníkA. Franzoni6.76G1A
32ZáložníkL. Benedetti6.6
8ZáložníkN. Karic6.93G4A
10ÚtočníkL. Cuppone6.85G1A
11ÚtočníkB. Guiu6.92G4A

Prehľad zápasu

Empoli a Virtus Entella remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: B. Guiu 13′, L. Magnino 50′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Empoli mal 62% držanie lopty, Virtus Entella mal 38%. Empoli mal 15 striel (2 na bránu), Virtus Entella mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: Empoli 0.96 — Virtus Entella 0.81. Empoli urobil 5 striedaní, Virtus Entella urobil 5.

Rivalita od 2025

Empoli vs Virtus Entella vzájomné výsledky

2 stretnutí
Empoli
0
výhier
Remízy
0
Virtus Entella
2
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Empoli

WLDLLW

Virtus Entella

LWDDLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Empoli4výhry
1remízy8 stretnutí
Virtus Entella3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.4

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 49.8%Remíza 31.3%Hostia 26.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.013.203.80
Max2.013.203.80
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Empoli · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Empoli (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

EmpoliPolčas:01Virtus Entella
15Strely9
2Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26Empoli1–1Virtus Entella2.01/3.20/3.80
01/11/25Virtus Entella1–0Empoli2.35/2.95/3.20
20/03/21Empoli1–0Virtus Entella1.48/4.18/7.27
12/12/20Virtus Entella2–5Empoli3.59/3.30/2.13
17/07/20Empoli2–4Virtus Entella1.92/3.34/4.34
14/12/19Virtus Entella2–0Empoli2.44/3.10/3.07
16/10/17Virtus Entella2–3Empoli3.25/3.16/2.33
11/03/18Empoli2–1Virtus Entella1.46/4.27/7.08

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Empoli

V 232R 180P 148
Nad 2,545
Goals scored799

Vonkajšia bilancia: Virtus Entella

V 74R 93P 111
Nad 2,540
Goals scored291

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 25. 4. 2026