Menu

Venezia vs Empoli

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Pierluigi Penzo, Venice25. apríla 2026 o 17:15
Domáci

Venezia

20
Hostia

Empoli

Rozhodca: Mario Perri

Udalosti zápasu

Venezia
Empoli
Výkop
Polčas
A. Adorante

asistencia: B. Franjic

50′
56′Matteo Lovato
VAR
72′Penalty cancelled
77′
R. IlieS. Elia
77′
S. ShpendiM. Nasti
R. HapsM. Compagnon
79′
J. YeboahR. Sagrado
79′
A. AdoranteA. Casas
84′
84′
T. EbuehiB. Moruzzi
85′
S. RomagnoliD. Degli Innocenti
I. Doumbia

asistencia: M. Compagnon

87′
90+4′Salvatore Elia
K. PerezM. Dagasso
90′
J. SchingtienneS. Korac
90′
90′
G. YepesE. Saporiti
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
5Shots off Goal3
18Total Shots9
7Blocked Shots3
14Shots insidebox6
4Shots outsidebox3
10Fouls15
9Corner Kicks6
1Offsides0
78%Ball Possession22%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
557Total passes142
494Passes accurate82
89%Passes %58%
1.56expected_goals0.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Venezia je 7.09, v porovnaní s 6.76 u Empoli. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Venezia je F. Stankovic (7.48), u Empoli je to G. Guarino (7.09).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Venezia prispeli v tejto sezóne 58 gólmi a 38 asistenciami, na čele s A. Adorante (17G). U Empoli je to 26 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Shpendi (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Venezia nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Empoli má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Venezia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u Empoli s hodnotením 6.71. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Venezia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 3 u Empoli s priemerom 6.62. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Venezia a 77% u Empoli. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Venezia nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 37 u Empoli. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Venezia je 25.1 (najmladší: I. Doumbia (22), najstarší: R. Haps (32)), zatiaľ čo Empoli má priemer 26.3 (najmladší: G. Guarino (21), najstarší: S. Romagnoli (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Venezia majú priemerne 32 ligových štartov, oproti 25 u Empoli. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Venezia3-5-23-4-2-1Empoli
GKDEFMIDFWD
1Stankov.3Schingt.30Svoboda4Franjic18Hainaut71Perez6Busio8Doumbia5Haps10Yeboah9Adorante21Fuligna.34Guarino4Romagno.20Lovato26Candela8Magnino14Yepes24Ebuehi15Ceesay10Ilie11Shpendi

Náhradníci

Tréner: Giovanni Stroppa

Náhradníci

Tréner: Fabio Caserta

VeneziaSila pozíciíEmpoli
7.09
Ø Hodnotenie
6.76
7.48Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (3 v 3)6.89
4G 6A6G 1A
7.08Záložník (5 v 4)6.71
27G 23A3G 3A
7.08Útočník (2 v 3)6.62
27G 9A17G 6A
Venezia3-5-2
1BrankárF. Stankovic7.5
3ObrancaJ. Schingtienne6.81G2A
30ObrancaM. Svoboda7.33G2A
4ObrancaB. Franjic6.82A
18ZáložníkA. Hainaut7.05G5A
71ZáložníkK. Perez7.23G7A
6ZáložníkG. Busio7.37G3A
8ZáložníkI. Doumbia6.97G5A
5ZáložníkR. Haps7.05G3A
10ÚtočníkJ. Yeboah7.310G8A
9ÚtočníkA. Adorante6.917G1A
Empoli3-4-2-1
21BrankárA. Fulignati7.0
34ObrancaG. Guarino7.13G1A
4ObrancaS. Romagnoli6.8
20ObrancaM. Lovato6.83G
26ZáložníkA. Candela6.6
8ZáložníkL. Magnino6.61G1A
14ZáložníkG. Yepes6.91G1A
24ZáložníkT. Ebuehi6.71G1A
15ÚtočníkJ. Ceesay6.63G
10ÚtočníkR. Ilie6.51G4A
11ÚtočníkS. Shpendi6.813G2A

Prehľad zápasu

Venezia zdolal Empoli 2:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: A. Adorante 50′, I. Doumbia 87′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Venezia mal 78% držanie lopty, Empoli mal 22%. Venezia mal 18 striel (6 na bránu), Empoli mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Venezia 1.56 — Empoli 0.51. Venezia urobil 5 striedaní, Empoli urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Stiven Shpendi 72′).

Rivalita od 2017

Venezia vs Empoli vzájomné výsledky

11 stretnutí
Venezia
3
výhier
Remízy
6
Empoli
2
výhier
Góly spolu
27 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
8/11 · 73%
Nad 2,5
3/11 · 27%

Aktuálna forma

Venezia

DWWDWD

Empoli

WLDLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Venezia3výhry
3remízy8 stretnutí
Empoli2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

13%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 73.0%Remíza 21.1%Hostia 13.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.374.757.50
Max1.374.757.50
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:Venezia · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Venezia
Výsledok vs. Trh: Venezia (73%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

VeneziaPolčas:00Empoli
18Strely9
6Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Venezia2–0Empoli1.37/4.75/7.50
19/10/25Empoli1–1Venezia2.81/3.06/2.60
26/02/21Empoli1–1Venezia2.15/3.19/3.66
31/10/20Venezia2–0Empoli2.44/3.18/3.08
03/07/20Venezia0–2Empoli2.92/2.98/2.63
23/11/19Empoli1–1Venezia1.78/3.47/4.90
21/10/17Venezia1–0Empoli3.13/3.09/2.44
17/03/18Empoli3–2Venezia1.65/3.64/5.86

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Venezia

V 175R 151P 143
Nad 2,544
Goals scored601

Vonkajšia bilancia: Empoli

V 233R 181P 149
Nad 2,545
Goals scored801

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026