Menu

Catanzaro vs Spezia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Nicola Ceravolo, Catanzaro25. apríla 2026 o 12:30
Domáci

Catanzaro

42
Hostia

Spezia

Rozhodca: Marco Piccinini

Udalosti zápasu

Catanzaro
Spezia
Výkop
J. Petriccione

asistencia: C. Favasuli

24′
Goal confirmed26′
VAR
44′
M. Valoti

asistencia: G. Lapadula

45′Giuseppe Di Serio
Polčas
Fellipe Jack

asistencia: C. Favasuli

63′
Jacopo Petriccione66′
67′
G. Di SerioL. Skjellerup
67′
A. NagyA. Romano
J. PetriccioneF. Rispoli
71′
75′Petko Hristov
Fellipe JackR. Frosinini
77′
S. PontissoM. Pompetti
78′
M. LiberaliP. Nuamah
78′
78′
P. BeruattoE. Adamo
F. Pittarello

asistencia: T. Cassandro

78′
80′Mattia Valoti
F. Pittarello

asistencia: F. Di Francesco

82′
87′
C. ComottoA. Bellemo
87′
L. SernicolaL. Vignali
F. Di FrancescoG. Esteves
89′
90′
G. Lapadula

Penalty

Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal4
1Shots off Goal6
14Total Shots12
5Blocked Shots2
10Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
10Fouls20
9Corner Kicks2
1Offsides1
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
413Total passes229
351Passes accurate155
85%Passes %68%
1.79expected_goals2.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Catanzaro je 6.97, v porovnaní s 6.77 u Spezia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Catanzaro je S. Pontisso (7.26), u Spezia je to M. Valoti (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Catanzaro prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 23 asistenciami, na čele s F. Pittarello (12G). U Spezia je to 21 gólov a 17 asistencií s lídrom G. Aurelio (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Catanzaro nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Spezia má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Catanzaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 4 u Spezia s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Catanzaro nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 1 u Spezia s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Catanzaro a 76% u Spezia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Catanzaro nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Spezia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Catanzaro je 25.5 (najmladší: M. Liberali (18), najstarší: M. Pigliacelli (32)), zatiaľ čo Spezia má priemer 26.5 (najmladší: C. Comotto (17), najstarší: G. Lapadula (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Catanzaro majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Spezia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Catanzaro3-4-2-15-4-1Spezia
GKDEFMIDFWD
22Pigliac.84Cassand.4Antonini6Jack27Favasuli20Pontisso10Petricc.94Frances.14Liberali30Alesi8Pittare.12Mascardi17Sernico.37Mateju55Hristov31Aurelio11Beruatto20Serio34Comotto8Nagy5Valoti10Lapadula

Náhradníci

Tréner: Alberto Aquilani

Náhradníci

Tréner: Luca D'Angelo

CatanzaroSila pozíciíSpezia
6.97
Ø Hodnotenie
6.77
7.01Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 5)6.76
7G 2A9G 10A
7.09Záložník (4 v 4)6.76
9G 12A7G 6A
6.85Útočník (3 v 1)6.58
18G 9A5G 1A
Catanzaro3-4-2-1
22BrankárM. Pigliacelli7.0
84ObrancaT. Cassandro6.93G2A
4ObrancaMatias Antonini6.93G
6ObrancaFellipe Jack7.01G
27ZáložníkC. Favasuli7.02G3A
20ZáložníkS. Pontisso7.34G6A
10ZáložníkJ. Petriccione7.32G1A
94ZáložníkF. Di Francesco6.81G2A
14ÚtočníkM. Liberali6.83G3A
30ÚtočníkG. Alesi6.83G
8ÚtočníkF. Pittarello7.012G6A
Spezia5-4-1
12BrankárD. Mascardi7.1
17ObrancaL. Sernicola6.71G2A
37ObrancaA. Mateju6.81A
55ObrancaP. Hristov6.8
31ObrancaG. Aurelio6.76G3A
11ObrancaP. Beruatto6.92G4A
20ZáložníkG. Di Serio6.53G1A
34ZáložníkC. Comotto6.7
8ZáložníkA. Nagy6.52A
5ZáložníkM. Valoti7.34G3A
10ÚtočníkG. Lapadula6.65G1A

Prehľad zápasu

Catanzaro zdolal Spezia 4:2. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: J. Petriccione 24′, M. Valoti 44′, Fellipe Jack 63′, F. Pittarello 78′, F. Pittarello 82′, G. Lapadula 90′ (pen.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Catanzaro mal 64% držanie lopty, Spezia mal 36%. Catanzaro mal 14 striel (8 na bránu), Spezia mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Catanzaro 1.79 — Spezia 2.04. Catanzaro urobil 5 striedaní, Spezia urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Jacopo Petriccione 26′).

Rivalita od 2023

Catanzaro vs Spezia vzájomné výsledky

7 stretnutí
Catanzaro
2
výhier
Remízy
2
Spezia
3
výhier
Góly spolu
12 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Catanzaro

LWDDDD

Spezia

DLWLLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Catanzaro3výhry
2remízy6 stretnutí
Spezia1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.2

Priemerný počet gólov na zápas

33%

Zápasy s 3+ gólmi

33%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (67%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (43%) — kurzy môžu podceňovať Catanzaro.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 28.6%Hostia 32.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.503.10
Max2.153.503.10
Nad 2,5: 54.1%Pod 2,5: 51.3%
Trhový favorit:Catanzaro · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Catanzaro
Výsledok vs. Trh: Catanzaro (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CatanzaroPolčas:11Spezia
14Strely12
8Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Catanzaro4–2Spezia2.15/3.50/3.10
30/08/25Spezia0–0Catanzaro1.95/3.37/3.92
23/02/25Spezia0–1Catanzaro1.62/3.76/5.47
21/12/24Catanzaro0–1Spezia2.93/3.09/2.50
03/02/24Spezia1–1Catanzaro2.35/3.33/3.03
30/08/23Catanzaro3–0Spezia3.03/3.22/2.36

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Catanzaro

V 55R 61P 81
Nad 2,549
Goals scored236

Vonkajšia bilancia: Spezia

V 173R 176P 174
Nad 2,542
Goals scored627

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026