Menu
Bahrajn

Bahrain Grand Prix

1. Tréning

10. 4., 13:30Bahrain International CircuitDokončené

2. Tréning

10. 4., 17:00Bahrain International CircuitDokončené

3. Tréning

11. 4., 14:30Bahrain International CircuitDokončené

1. Kvalifikácia

11. 4., 18:00Bahrain International CircuitDokončené

2. Kvalifikácia

11. 4., 18:22Bahrain International CircuitDokončené

3. Kvalifikácia

11. 4., 18:42Bahrain International CircuitDokončené

Preteky

12. 4., 17:00Bahrain International CircuitDokončené

1. Tréning

2. 10., 06:30Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:37.520—
2GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:37.903+0.383
3IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:38.303+0.783
4CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:38.367+0.847
5AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:38.580+1.060
6LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:38.590+1.070
7PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:38.715+1.195
8LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:39.106+1.586
9ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:39.197+1.677
10NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:39.211+1.691
11OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:39.276+1.756
12LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:39.293+1.773
13GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:39.548+2.028
14FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:39.683+2.163
15EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:40.158+2.638
16OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:40.311+2.791
17AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:40.321+2.801
18LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:40.413+2.893
19FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:40.531+3.011
20CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:40.605+3.085
21VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:40.800+3.280
22SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:40.820+3.300

2. Tréning

2. 10., 10:00Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:37.528—
2IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:37.627+0.099
3LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:37.665+0.137
4MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:37.785+0.257
5LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:37.833+0.305
6OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:37.899+0.371
7GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:38.020+0.492
8AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:38.060+0.532
9LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:38.496+0.968
10PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:38.588+1.060
11ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:38.678+1.150
12GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:39.051+1.523
13NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:39.109+1.581
14EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:39.361+1.833
15FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:39.478+1.950
16OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:39.706+2.178
17CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:39.930+2.402
18LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:40.150+2.622
19VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:40.186+2.658
20AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:40.221+2.693
21SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:40.938+3.410
22FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:43.391+5.863

3. Tréning

3. 10., 06:30Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:36.302—
2MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:36.580+0.278
3IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:36.860+0.558
4GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:36.912+0.610
5CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:37.016+0.714
6LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:37.041+0.739
7LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:37.161+0.859
8OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:37.366+1.064
9FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:37.920+1.618
10ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:38.084+1.782
11GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:38.204+1.902
12FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:38.223+1.921
13PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:38.241+1.939
14EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:38.252+1.950
15LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:38.266+1.964
16NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:38.356+2.054
17OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:38.692+2.390
18CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:38.716+2.414
19LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:38.811+2.509
20AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:39.049+2.747
21VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:39.931+3.629
22SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:40.223+3.921

1. Kvalifikácia

3. 10., 10:00Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:36.477—
2LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:36.595+0.118
3CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:36.730+0.253
4OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:36.852+0.375
5IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:36.898+0.421
6AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:37.041+0.564
7LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:37.092+0.615
8GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:37.106+0.629
9PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:37.174+0.697
10FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:37.179+0.702
11GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:37.264+0.787
12LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:37.332+0.855
13CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:37.651+1.174
14FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:37.721+1.244
15LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:37.729+1.252
16ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:37.883+1.406
17NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:37.970+1.493
18OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:37.980+1.503
19EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:38.233+1.756
20AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:38.600+2.123
21VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:38.611+2.134
22SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:38.933+2.456

2. Kvalifikácia

3. 10., 10:22Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:35.696—
2AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:35.959+0.263
3CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:35.970+0.274
4OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:36.020+0.324
5LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:36.032+0.336
6LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:36.173+0.477
7IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:36.192+0.496
8GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:36.245+0.549
9PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:36.410+0.714
10GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:36.814+1.118
11LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:37.023+1.327
12FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:37.220+1.524
13CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:37.527+1.831
14LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:37.566+1.870
15FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:48.421+12.725
16ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:54.809+19.113

3. Kvalifikácia

3. 10., 10:42Sepang International CircuitDokončené
JazdecTímSkóreManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:35.130—
2LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:35.428+0.298
3IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:35.558+0.428
4AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:35.631+0.501
5CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:35.666+0.536
6LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:35.757+0.627
7OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:35.762+0.632
8GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:35.871+0.741
9PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:37.210+2.080
10GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:37.673+2.543

Preteky

4. 10., 09:00Sepang International CircuitDokončené
Najrýchlejšie kola: Max Verstappen 1:38.220
JazdecTímŠtartČas / MankoBodyPityKolá
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing11:47:14.80825355
2AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas3+2.30718355
3LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari2+4.91915255
4CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari4+7.25812455
5IHIsack HadjarHADRed Bull Racing8+8.57110355
6OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing6+9.4548455
7LLLiam LawsonLAWRacing Bulls11+12.7536355
8FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team12+13.3724355
9LNLando NorrisNORMcLaren Racing5+13.9932355
10ALArvid LindbladMULRacing Bulls22+15.9281355
11NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team15+17.404—455
12LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team14+18.052—455
13FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team21+18.997—355
14OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team16+22.305—355
15EOEsteban OconOCOHaas F1 Team17+22.532—355
16PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team9+23.315—455
17CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team13+25.431—355
18GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team10+28.233—555
19SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team20+29.310—655
20GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas7——349
21AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team18——341
22VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team19——07

Bahrain Grand Prix — 2026 Tabuľka jazdcov

Bahrain Grand Prix · 2026
Zobraziť tabuľku majstrovstiev 2026 →

Minulé sezóny

Bahrain Grand Prix

Prehliadajte 1 archivovanú sezónu Bahrain Grand Prix, od 2026 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 29. 10. 2026