Menu
Singapur

Singapore Grand Prix 2026/2027

Preteky

Dokončené · 11. 10. 2026, 14:00

Max Verstappen (Red Bull Racing) vyhral preteky na okruhu Marina Bay Street Circuit v čase 1:42:00.785. Klasifikovaných bolo 22 jazdcov. Kompletné výsledky so štartovými pozíciami, rozostupmi, zastávkami v boxoch a bodmi do šampionátu sú uvedené nižšie.

Najrýchlejšie kola: Charles Leclerc 1:35.202
JazdecTímŠtartČas / MankoBodyPityKolá
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing11:42:00.78525162
2CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari2+7.33518262
3AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas4+24.57315262
4LNLando NorrisNORMcLaren Racing5+40.50612162
5OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing6+49.64410262
6LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari3+53.1888162
7LLLiam LawsonLAWRacing Bulls8+81.6666162
8NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team10+83.3864162
9GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas21+84.6772162
10IHIsack HadjarHADRed Bull Racing22+90.8621162
11PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team7+1 lap—161
12OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team11+1 lap—161
13EOEsteban OconOCOHaas F1 Team12+1 lap—161
14CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team13+1 lap—161
15ALArvid LindbladMULRacing Bulls9+1 lap—161
16FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team16+1 lap—161
17SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team19+2 lap—260
18AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team17——259
19VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team20+3 lap—159
20LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team18——136
21FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team15——029
22GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team14——07

3. Kvalifikácia

Dokončené · 10. 10. 2026, 15:42

Max Verstappen (Red Bull Racing) dosiahol najrýchlejší čas 1:31.373 v rámci 3rd Qualifying na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 10 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:31.373—
2CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:31.427+0.054
3LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:31.496+0.123
4AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:31.562+0.189
5LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:31.712+0.339
6GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:31.747+0.374
7OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:31.860+0.487
8PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:32.225+0.852
9LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:32.369+0.996
10ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:32.781+1.408

2. Kvalifikácia

Dokončené · 10. 10. 2026, 15:22

Lewis Hamilton (Scuderia Ferrari) dosiahol najrýchlejší čas 1:31.529 v rámci 2nd Qualifying na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 16 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:31.529—
2MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:31.639+0.110
3LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:31.895+0.366
4CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:31.953+0.424
5AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:32.079+0.550
6GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:32.212+0.683
7OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:32.245+0.716
8LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:32.319+0.790
9ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:32.498+0.969
10PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:32.602+1.073
11NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:32.784+1.255
12OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:32.908+1.379
13EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:33.323+1.794
14CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:33.526+1.997
15GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:33.658+2.129
16FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:33.787+2.258

1. Kvalifikácia

Dokončené · 10. 10. 2026, 15:00

Lewis Hamilton (Scuderia Ferrari) dosiahol najrýchlejší čas 1:32.429 v rámci 1st Qualifying na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 22 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:32.429—
2CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:32.774+0.345
3LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:32.775+0.346
4LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:32.885+0.456
5OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:33.076+0.647
6NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:33.147+0.718
7PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:33.182+0.753
8MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:33.241+0.812
9FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:33.261+0.832
10ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:33.288+0.859
11OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:33.356+0.927
12AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:32.818+0.389
13GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:33.617+1.188
14CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:33.774+1.345
15EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:33.803+1.374
16GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:34.169+1.740
17FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:34.223+1.794
18AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:34.289+1.860
19LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:34.946+2.517
20SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:35.123+2.694
21VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:35.984+3.555
22IHIsack HadjarHADRed Bull Racing4:23.003+170.574

Šprint

Dokončené · 10. 10. 2026, 11:00

Max Verstappen (Red Bull Racing) dosiahol najrýchlejší čas 39:48.162 v rámci Sprint na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 22 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing39:48.162—
2LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari+2.591+2.591
3CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari+16.871+16.871
4AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas+17.238+17.238
5LLLiam LawsonLAWRacing Bulls+20.632+20.632
6OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team+24.321+24.321
7NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team+27.525+27.525
8LNLando NorrisNORMcLaren Racing+28.272+28.272
9PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team+36.220+36.220
10EOEsteban OconOCOHaas F1 Team+37.640+37.640
11FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team+50.464+50.464
12CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team+52.467+52.467
13ALArvid LindbladMULRacing Bulls+55.792+55.792
14OPOscar PiastriPIAMcLaren RacingDNF—
15AAAlexander AlbonALBWilliams F1 TeamDNF—
16GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 TeamDNF—
17VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 TeamDNF—
18IHIsack HadjarHADRed Bull RacingDNF—
19FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 TeamDNF—
20GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG PetronasDNF—
21SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 TeamDNF—
22LSLance StrollSTRAston Martin F1 TeamDNF—

3rd Sprint Shootout

Dokončené · 9. 10. 2026, 15:12

Max Verstappen (Red Bull Racing) dosiahol najrýchlejší čas 1:31.156 v rámci 3rd Sprint Shootout na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 10 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:31.156—
2GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:31.276+0.120
3CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:31.399+0.243
4OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:31.454+0.298
5LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:31.587+0.431
6LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:31.702+0.546
7AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:31.849+0.693
8LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:32.341+1.185
9IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:32.048+0.892
10PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:33.319+2.163

2nd Sprint Shootout

Dokončené · 9. 10. 2026, 14:52

Charles Leclerc (Scuderia Ferrari) dosiahol najrýchlejší čas 1:32.246 v rámci 2nd Sprint Shootout na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 16 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:32.246—
2LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:32.562+0.316
3LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:32.572+0.326
4GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:32.614+0.368
5MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:32.701+0.455
6IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:32.947+0.701
7AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:32.998+0.752
8OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:33.106+0.860
9LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:33.133+0.887
10PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:33.155+0.909
11FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:33.249+1.003
12NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:33.420+1.174
13OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:33.423+1.177
14GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:33.466+1.220
15FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:33.734+1.488
16EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:34.368+2.122

1st Sprint Shootout

Dokončené · 9. 10. 2026, 14:30

Max Verstappen (Red Bull Racing) dosiahol najrýchlejší čas 1:33.477 v rámci 1st Sprint Shootout na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 22 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:33.477—
2CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:34.055+0.578
3GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:33.573+0.096
4LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:33.748+0.271
5NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:34.359+0.882
6IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:34.182+0.705
7LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:34.257+0.780
8OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:34.277+0.800
9AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:34.392+0.915
10PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:34.673+1.196
11GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:34.690+1.213
12LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:34.855+1.378
13OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:34.950+1.473
14FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:34.960+1.483
15EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:35.004+1.527
16FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:35.048+1.571
17ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:35.136+1.659
18LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:35.662+2.185
19AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:36.130+2.653
20SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:37.830+4.353
21VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:36.868+3.391
22CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:37.376+3.899

1. Tréning

Dokončené · 9. 10. 2026, 10:30

George Russell (Mercedes-AMG Petronas) dosiahol najrýchlejší čas 1:32.274 v rámci 1st Practice na okruhu Marina Bay Street Circuit, pred 22 jazdcami. Tabuľka zobrazuje časy kôl a rozstupy od lídra.

JazdecTímČasManko
1GRGeorge RussellRUSMercedes-AMG Petronas1:32.274—
2CLCharles LeclercLECScuderia Ferrari1:32.472+0.198
3LNLando NorrisNORMcLaren Racing1:32.547+0.273
4LHLewis HamiltonHAMScuderia Ferrari1:32.773+0.499
5OPOscar PiastriPIAMcLaren Racing1:32.838+0.564
6MVMax VerstappenVERRed Bull Racing1:33.006+0.732
7AAAndrea Kimi AntonelliGMAMercedes-AMG Petronas1:33.525+1.251
8IHIsack HadjarHADRed Bull Racing1:33.723+1.449
9PGPierre GaslyGASAlpine F1 Team1:34.038+1.764
10LLLiam LawsonLAWRacing Bulls1:34.155+1.881
11OBOliver BearmanBEAHaas F1 Team1:34.331+2.057
12ALArvid LindbladMULRacing Bulls1:34.476+2.202
13EOEsteban OconOCOHaas F1 Team1:34.481+2.207
14FAFernando AlonsoALOAston Martin F1 Team1:34.495+2.221
15CJCarlos Sainz JrSAIWilliams F1 Team1:34.651+2.377
16GBGabriel BortoletoNNOAudi Revolut F1 Team1:34.736+2.462
17AAAlexander AlbonALBWilliams F1 Team1:34.805+2.531
18NHNico HulkenbergHULAudi Revolut F1 Team1:34.884+2.610
19FCFranco ColapintoEMIAlpine F1 Team1:34.983+2.709
20LSLance StrollSTRAston Martin F1 Team1:35.268+2.994
21SPSergio PerezPERCadillac Formula 1 Team1:35.299+3.025
22VBValtteri BottasBOTCadillac Formula 1 Team1:35.620+3.346

2026 Tabuľka jazdcov

Poradie jazdcov v sezóne 2026 s 22 jazdcami. Andrea Kimi Antonelli vedie s 365 bodmi a 9 víťazstvami, nasleduje George Russell (242) a Lewis Hamilton (241). Celkovo bolo v poli dosiahnutých 2 033 bodov.

2026 Tabuľka konštruktérov

Poradie konštruktérov v sezóne 2026 s 11 tímami. Mercedes-AMG Petronas vedie s 262 bodmi a 0 víťazstvami pred Scuderia Ferrari (190). Všetky tímy dosiahli spolu 815 bodov.

API dáta: 31. 10. 2026