Menu
J. Meghoma
Anglicko

J. Meghoma

Profil hráča

Vek
19
Výška
175 cm
Hmotnosť
80 kg
Narodený
2006-06-28
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

J. Meghoma má v tejto sezóne 42 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

42

Zápasy

3090

Min

1

Góly

5

Asistencie

6

Strely

5

Strely na bránu

27

Kľúčové prihrávky

85%

Presnosť prihrávok %

63

Súboje

5

Bloky

21

Zachytenia

27

Dribling

101

Súboje (vyhrané)

23

Fauly

5

Žlté karty

0

Červené karty

6.6

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

J. Meghoma zaznamenal 1 gól a 6 asistencií v 127 zápasoch počas 5 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Rangers, England U19, Southampton. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Rangers2025League Cup3—0202006.6
England U192025UEFA U19 Championship - Qualification20—18000—
Rangers2025Premiership27142040406.7
Rangers2025UEFA Champions League201160105.9
Rangers2025UEFA Europa League800508006.5
Southampton2024Premier League———————
Preston2024Championship1201776106.6
Brentford2024Premier League1004006.2
Southampton U212024Premier League 2 Division One20—18010—
Preston2024FA Cup20—14300—
Brentford U212024Premier League Cup10—9000—
Brentford2024League Cup300170006.6
Brentford2024FA Cup00—000—
Southampton U212024Premier League Cup00—000—
England U172023World Cup - U1740—28410—
England U172023UEFA U17 Championship40—21900—
England U172023UEFA U17 Championship - Qualification30—24510—
Southampton2023Championship00—000—
Southampton U212023Premier League 2 Division One170—142650—
Southampton U182023U18 Premier League - Championship20—18010—
Southampton2023League Cup10—85005.9
Southampton2023FA Cup30—258007.0
Southampton U182023FA Youth Cup10—12000—
Southampton U212023Premier League International Cup40—31600—
—2023World Cup - U173—0202006.6
—2023UEFA U17 Championship40—21900—
—2023UEFA U17 Championship - Qualification30—24510—
Southampton U182022U18 Premier League - Championship30—27000—
Tottenham Hotspur U182022U18 Premier League - Championship00—000—
Southampton U212022EFL Trophy10—6800—
Southampton U212022Premier League Cup40—30210—
Southampton U182022FA Youth Cup50—48010—
Tottenham Hotspur U182021U18 Premier League - North20—13400—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026