England · Futbal
Joshua Kofi Acheampong — Aktuálna sezóna
Joshua Kofi Acheampong má v tejto sezóne 46 štartov a 2 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
46
Štarty
1767
Min
2
Góly
0
Asistencie
9
Strely
8
Strely na bránu
11
Kľúčové prihrávky
91%
Presnosť prihrávok %
26
Súboje
7
Bloky
20
Zachytenia
34
Dribling
87
Súboje (vyhrané)
7
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
7.1
Hodnotenie
Joshua Kofi Acheampong — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chelsea—Góly | 2025 | SúťažFIFA Club World Cup | Štarty7 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.9 |
Chelsea—Góly | 2025 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty7 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.9 |
England U190Góly | 2025 | SúťažUEFA U19 Championship - Qualification | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min333 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2025 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min239 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Chelsea1Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie0 | Min212 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chelsea0Góly | 2025 | SúťažUEFA Champions League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie0 | Min193 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Chelsea1Góly | 2025 | SúťažPremier League | Štarty15 | Góly1 | Asistencie0 | Min610 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Chelsea U21—Góly | 2024 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty4 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Chelsea—Góly | 2024 | SúťažPremier League | Štarty23 | Góly— | Asistencie0 | Min181 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Chelsea—Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly— | Asistencie0 | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Chelsea0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea—Góly | 2024 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty10 | Góly— | Asistencie0 | Min585 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea U210Góly | 2024 | SúťažPremier League International Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2024 | SúťažPremier League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U171Góly | 2023 | SúťažWorld Cup - U17 | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U170Góly | 2023 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
England U170Góly | 2023 | SúťažUEFA U17 Championship - Qualification | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea—Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty4 | Góly— | Asistencie— | Min12 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea U210Góly | 2023 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min192 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U182Góly | 2023 | SúťažU18 Premier League - Championship | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min878 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2023 | SúťažPremier League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U180Góly | 2023 | SúťažFA Youth Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U210Góly | 2023 | SúťažPremier League International Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
——Góly | 2023 | SúťažWorld Cup - U17 | Štarty10 | Góly— | Asistencie0 | Min585 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
—0Góly | 2023 | SúťažUEFA U17 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2023 | SúťažUEFA U17 Championship - Qualification | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U18—Góly | 2022 | SúťažU18 Premier League - Championship | Štarty4 | Góly— | Asistencie— | Min12 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Chelsea U180Góly | 2022 | SúťažFA Youth Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min118 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U190Góly | 2022 | SúťažUEFA Youth League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chelsea U180Góly | 2021 | SúťažU18 Premier League - North | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Joshua Kofi Acheampong zaznamenal 5 gólov a 0 asistencií v 147 zápasoch počas 5 sezón. Kariéra zahŕňa 6 klubov vrátane Chelsea, England U19, Chelsea U21. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 4 | 4 | 4 | 7 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | 0.21 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | 36% |
| Min | 90 | 12 | 360 | 90 | 90 |
Chelsea — Posledné zápasy
Chelsea — Káder
Joshua Kofi Acheampong — Trofeje
Joshua Kofi Acheampong má 6 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane FIFA Club World Cup, UEFA Conference League. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| FIFA Club World Cup | 2025 | World | Winner |
| UEFA Conference League | 2024/2025 | Europe | Winner |
| U18 Premier League | 2023/2024 | England | 2nd Place |
| U18 Premier League | — | England | 2nd Place |
| UEFA Conference League | — | Europe | Winner |
| FIFA Club World Cup | — | World | Winner |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026