Menu
M. Lewis-Skelly
Anglicko

M. Lewis-Skelly

Profil hráča

Vek
19
Výška
178 cm
Hmotnosť
72 kg
Narodený
2006-09-26 · London
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

M. Lewis-Skelly má v tejto sezóne 36 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

36

Zápasy

1769

Min

0

Góly

4

Asistencie

5

Strely

16

Kľúčové prihrávky

89%

Presnosť prihrávok %

16

Súboje

3

Bloky

8

Zachytenia

19

Dribling

86

Súboje (vyhrané)

24

Fauly

7

Žlté karty

0

Červené karty

6.8

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

M. Lewis-Skelly zaznamenal 11 gólov a 6 asistencií v 178 zápasoch počas 6 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Arsenal, England U19, England. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Arsenal2025Emirates Cup1———00—
Arsenal2025Friendlies Clubs1———00—
England U192025UEFA U19 Championship - Qualification30—19910—
England2025Friendlies20098006.7
Arsenal2025League Cup302270007.4
Arsenal2025FA Cup300240206.5
Arsenal2025UEFA Champions League802536107.1
Arsenal2025Premier League1500426306.5
Arsenal U212024Premier League 2 Division One5—068106.9
Arsenal2024Premier League23101370326.8
Arsenal2024League Cup500279106.6
Arsenal2024FA Cup10090006.7
Arsenal U212024EFL Trophy10090006.7
Arsenal2024UEFA Champions League13—1566206.9
Arsenal2024Emirates Cup13—1566206.9
England2024World Cup - Qualification Europe410348007.2
England U172023World Cup - U1740—25700—
England U172023UEFA U17 Championship41—23600—
England U172023UEFA U17 Championship - Qualification61—43810—
Arsenal2023Premier League00—000—
Arsenal U212023Premier League 2 Division One142—103520—
Arsenal U182023U18 Premier League - Championship10—9010—
Arsenal2023FA Cup00—000—
Arsenal U212023EFL Trophy20—171107.2
Arsenal U182023FA Youth Cup20—18000—
Arsenal U192023UEFA Youth League30—24910—
Arsenal2023UEFA Champions League00—000—
Arsenal2023Friendlies Clubs10—1200—
—2023World Cup - U171—088006.7
—2023UEFA U17 Championship41—23600—
—2023UEFA U17 Championship - Qualification61—43810—
Arsenal2022Premier League———————
Arsenal2022Club Friendlies10—5300—
Arsenal U212022Premier League 2 Division One70—30200—
Arsenal U182022U18 Premier League - Championship61—54030—
Arsenal U212022EFL Trophy20—39006.2
Arsenal U212022Premier League Cup30—20610—
Arsenal U182022FA Youth Cup61—57010—
Arsenal U212022Premier League International Cup10—2900—
Arsenal2022Friendlies Clubs10—5300—
Arsenal U182021U18 Premier League - North10—9000—
Arsenal U182020U18 Premier League - South11—2300—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026