England · Futbal
Vek: 22Výška: 183 cmHmotnosť: 62 kgNarodený: 2003-09-09 · ManchesterÚtočník
Barrow· League Two 2025
DOXXBET · TOP KURZYNajlepšie aktuálne kurzy od DOXXbet
Čas
Udalosť
1
X
2
13. 05. 2026
19:45
Futbal · Primera Division
Rosario Central vs. RC Avellaneda
2,10
2,80
3,35
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vasco da Gama RJ vs. Paysandu PA
1,37
4,50
7,50
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vila Nova GO vs. Anapolis GO
1,60
3,55
4,40
13. 05. 2026
21:30
Futbal · MLS
FC Cincinnati vs. Inter Miami
2,95
4,00
2,10
13. 05. 2026
22:30
Futbal · Primera Division
River Plate vs. GELP
1,45
3,60
6,00
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,25
3,30
3,60
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,30
6,25
9,50
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Mohamed Katia Kouyate — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barrow0Góly | 2025 | SúťažLeague Two | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Barrow—Góly | 2024 | SúťažLeague Two | Štarty24 | Góly— | Asistencie3 | Min792 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Barrow—Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty24 | Góly— | Asistencie3 | Min792 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Barrow—Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly— | Asistencie0 | Min199 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Barrow0Góly | 2024 | SúťažEFL Trophy | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min209 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Barrow—Góly | 2023 | SúťažLeague Two | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Everton U213Góly | 2023 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1337 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U210Góly | 2023 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Everton U210Góly | 2023 | SúťažPremier League International Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min122 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U21—Góly | 2022 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty24 | Góly— | Asistencie3 | Min792 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Everton U180Góly | 2022 | SúťažU18 Premier League - Championship | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U210Góly | 2022 | SúťažEFL Trophy | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min184 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Everton U211Góly | 2022 | SúťažPremier League International Cup | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min218 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U215Góly | 2022 | SúťažPremier League Cup | Štarty7 | Góly5 | Asistencie— | Min498 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U231Góly | 2021 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min113 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U180Góly | 2021 | SúťažU18 Premier League - North | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min59 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U210Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Everton U180Góly | 2021 | SúťažFA Youth Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U230Góly | 2020 | SúťažPremier League 2 Division One | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min169 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Everton U181Góly | 2020 | SúťažU18 Premier League - South | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min469 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Everton U180Góly | 2019 | SúťažU18 Premier League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min107 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mohamed Katia Kouyate zaznamenal 11 gólov a 9 asistencií v 137 zápasoch počas 7 sezón. Kariéra zahŕňa 4 klubov vrátane Barrow, Everton U21, Everton U18. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieGóly / 90 minKartyNajlepšia sezóna
321
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| Zápasy | 3 | 4 | 3 | 24 | 0 | 24 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | 3.03 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | 100% |
| Min | 107 | 169 | 113 | 792 | — | 792 | — |
| Žlté karty | — | — | — | 4 | — | 4 | — |
| Červené karty | — | 1 | — | — | — | — | — |
Barrow — Posledné zápasy
02. 05. 2026·League Two
25. 04. 2026·League Two
Barrow — Káder
T. Walker
Útočník
S. Foley
Záložník
C. Raglan
Obranca
B. Whitfield
Záložník
D. Worrall
Obranca
R. Booty
Záložník
T. Barkhuizen
Útočník
C. Mahoney
Útočník
Mohamed Katia Kouyate — História prestupov
Mohamed Katia Kouyate má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Mohamed Katia Kouyate — História zranení
Mohamed Katia Kouyate má 1 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
Inactive42d
2025-02-13→2025-03-27
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Inactive | 2025-02-13 | 2025-03-27 | 42 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026