Menu

Profil hráča

Vek
26
Výška
188 cm
Hmotnosť
81 kg
Narodený
1999-05-17 · Rüdesheim am Rhein
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

R. Dadashov má v tejto sezóne 21 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

21

Zápasy

512

Min

1

Góly

0

Asistencie

8

Strely

5

Strely na bránu

5

Kľúčové prihrávky

67%

Presnosť prihrávok %

3

Súboje

1

Zachytenia

8

Dribling

51

Súboje (vyhrané)

21

Fauly

4

Žlté karty

0

Červené karty

6.6

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

R. Dadashov zaznamenal 71 gólov a 10 asistencií v 277 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 16 klubov vrátane Motor Lublin, Azerbaijan, Grasshoppers. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Motor Lublin2025Cup100—00—
Azerbaijan2025Friendlies11069007.2
Motor Lublin2025Ekstraklasa1900443406.5
Grasshoppers2024Super League00—000—
Radomiak Radom2024Ekstraklasa1012479206.9
Ankaragücü20241. Lig920305106.8
Ankaragücü2024Türkiye Kupası200—00—
Azerbaijan2024Friendlies200—00—
Azerbaijan2024UEFA Nations League410275106.7
Azerbaijan2024World Cup - Qualification Europe310159106.7
Hatayspor2023Süper Lig31601410706.8
Grasshoppers2023Super League41—201006.7
Hatayspor2023Türkiye Kupası200—00—
Azerbaijan2023Euro Championship - Qualification811554106.7
Azerbaijan2023Friendlies110—00—
Grasshoppers2022Super League348520791106.8
Grasshoppers2022Schweizer Cup110—10—
Azerbaijan2022UEFA Nations League61—353106.7
Azerbaijan2022Friendlies300—10—
Azerbaijan2022World Cup300—00—
Tondela2021Taça da Liga00—000—
Azerbaijan2021Friendlies00—000—
Tondela2021Primeira Liga30221461306.6
Tondela2021Taça de Portugal710—00—
Grasshoppers2020Challenge League00—000—
Azerbaijan2020World Cup - Qualification Europe30—106006.6
Azerbaijan2020UEFA Nations League1——32006.2
Azerbaijan2020Euro Championship3——23006.7
Wolves U232019Premier League 242—35600—
Pacos Ferreira2019Taça da Liga00—000—
Wolves U232019Premier League International Cup11—9000—
Azerbaijan U212019UEFA U21 Championship21—18000—
Pacos Ferreira2019Primeira Liga7——285206.4
Pacos Ferreira2019Taça de Portugal210—00—
Azerbaijan2019Friendlies100—00—
Azerbaijan U212019Euro U21 - Qualification210—00—
Azerbaijan2018World Cup - Qualification Europe10—1800—
Estoril2018Segunda Liga2240—42—
Estoril2018League Cup300—00—
Azerbaijan U212018Friendlies110—00—
Eintracht Frankfurt2017Bundesliga00—000—
Eintracht Frankfurt2017DFB Pokal00—000—
Eintracht Frankf U192017U19 Bundesliga770—11—
Eintracht Frankf U192016U19 Bundesliga570—00—
RB Leipzig U192016U19 Bundesliga330—00—
Germany U172016Euro U17530—00—
Germany U172016Euro U17 - Qualification310—00—
RB Leipzig U192015U19 Bundesliga189—97010—
Germany U162014Friendly International220—00—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026