Bosnia and Herzegovina · Futbal
Goran Zakarić — Aktuálna sezóna
Goran Zakarić má v tejto sezóne 1 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
1
Štarty
60
Min
0
Góly
0
Asistencie
85%
Presnosť prihrávok %
1
Súboje
4
Súboje (vyhrané)
1
Fauly
1
Žlté karty
0
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Goran Zakarić — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vardar Skopje0Góly | 2025 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min60 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Vardar Skopje10Góly | 2024 | SúťažFirst League | Štarty27 | Góly10 | Asistencie— | Min2304 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Vardar Skopje1Góly | 2024 | SúťažCup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min116 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Aiolikos5Góly | 2023 | SúťažSuper League 2 | Štarty28 | Góly5 | Asistencie— | Min2304 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka1Góly | 2022 | SúťažCup | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka1Góly | 2022 | SúťažPremijer Liga | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min766 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka1Góly | 2022 | SúťažCup | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka0Góly | 2022 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka1Góly | 2021 | SúťažPremijer Liga | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min1476 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka0Góly | 2021 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min165 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka0Góly | 2021 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka2Góly | 2020 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka12Góly | 2020 | SúťažPremijer Liga | Štarty30 | Góly12 | Asistencie— | Min2487 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka2Góly | 2020 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bosnia & Herzegovina0Góly | 2020 | SúťažEuro Championship | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Borac Banja Luka0Góly | 2019 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min71 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažCupa României | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Borac Banja Luka1Góly | 2019 | SúťažPremijer Liga | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min174 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažLiga I | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min635 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
FK Partizan0Góly | 2019 | SúťažSuper Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Borac Banja Luka0Góly | 2019 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min71 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2019 | SúťažCupa României | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
FK Partizan2Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min219 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FK Partizan4Góly | 2018 | SúťažSuper Liga | Štarty29 | Góly4 | Asistencie— | Min2194 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
FK Partizan2Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min219 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
FK Partizan1Góly | 2018 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min330 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Bosnia & Herzegovina0Góly | 2018 | SúťažUEFA Nations League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bosnia & Herzegovina0Góly | 2018 | SúťažFriendlies | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min253 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo4Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty6 | Góly4 | Asistencie— | Min523 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo12Góly | 2017 | SúťažPremijer Liga | Štarty30 | Góly12 | Asistencie— | Min2596 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo4Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty6 | Góly4 | Asistencie— | Min523 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo1Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo0Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min208 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo2Góly | 2016 | SúťažPremijer Liga | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min818 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
NK Slaven Belupo0Góly | 2016 | SúťažHNL | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min229 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Zeljeznicar Sarajevo0Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min208 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zrinjski0Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bosnia & Herzegovina0Góly | 2016 | SúťažUEFA European Championship Qualifiers | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Zrinjski7Góly | 2015 | SúťažPremijer Liga | Štarty26 | Góly7 | Asistencie— | Min1848 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Zrinjski0Góly | 2015 | SúťažUEFA Europa League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min76 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2015 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min204 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
Siroki Brijeg1Góly | 2014 | SúťažCup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min445 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg4Góly | 2014 | SúťažPremijer Liga | Štarty28 | Góly4 | Asistencie— | Min2404 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg1Góly | 2014 | SúťažCup | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min445 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg2Góly | 2014 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bosnia & Herzegovina0Góly | 2014 | SúťažFriendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min21 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2013 | SúťažCup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min343 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg9Góly | 2013 | SúťažPremijer Liga | Štarty28 | Góly9 | Asistencie— | Min2194 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2013 | SúťažCup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min343 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2013 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min269 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| 2013 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min291 | 1 | 0 | Hodnotenie— | |
NK Lokomotiva Zagreb0Góly | 2012 | SúťažHNL | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1010 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
NK Lokomotiva Zagreb0Góly | 2012 | SúťažCup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min141 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2011 | SúťažCup | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min336 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2011 | SúťažPremijer Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2011 | SúťažCup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2011 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2011 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min247 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Siroki Brijeg0Góly | 2010 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg5Góly | 2010 | SúťažPremijer Liga | Štarty24 | Góly5 | Asistencie— | Min1747 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Siroki Brijeg0Góly | 2010 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Goran Zakarić zaznamenal 99 gólov a 0 asistencií v 456 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Vardar Skopje, Aiolikos, Borac Banja Luka. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | 10 | 7 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 2 | 5 | 22 | 4 | 6 | 26 | 3 | 6 | 3 | 1 | 3 | 18 | 0 | 28 | 27 | 1 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.81 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 82% |
| Min | 180 | 336 | 1,010 | 343 | 445 | 1,848 | 208 | 523 | 219 | 71 | 270 | 1,476 | — | 2,304 | 2,304 | 60 |
| Žlté karty | — | 1 | 1 | — | — | 3 | — | 1 | — | — | — | 1 | — | 7 | 7 | 1 |
Vardar Skopje — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Bashkimi Kumanovo | 0 - 2 | Vardar Skopje | First League |
| 26. 04. 2026 | Vardar Skopje | 7 - 0 | Tikveš | First League |
| 18. 04. 2026 | Shkupi 1927 | 0 - 7 | Vardar Skopje | First League |
| 11. 04. 2026 | Vardar Skopje | 1 - 0 | FK Rabotnicki | First League |
| 08. 04. 2026 | Pelister | 0 - 0 | Vardar Skopje | First League |
Vardar Skopje — Káder
Goran Zakarić — Trofeje
Goran Zakarić má 13 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane Premijer Liga, Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Premijer Liga | 2020/2021 | Bosnia-Herzegovina | Winner |
| Cup | 2020/2021 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| Cup | 2018/2019 | Serbia | Winner |
| Premijer Liga | 2017/2018 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| Cup | 2017/2018 | Bosnia-Herzegovina | Winner |
| Premijer Liga | 2016/2017 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| Premijer Liga | 2015/2016 | Bosnia-Herzegovina | Winner |
| Cup | 2014/2015 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| Premijer Liga | 2013/2014 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| HNL | 2012/2013 | Croatia | 2nd Place |
| Cup | 2012/2013 | Croatia | 2nd Place |
| Premijer Liga | 2011/2012 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
| Cup | 2011/2012 | Bosnia-Herzegovina | 2nd Place |
Goran Zakarić — História prestupov
Goran Zakarić má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026