Brazil · Futbal
André Mensalão — Aktuálna sezóna
André Mensalão má v tejto sezóne 15 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
15
Štarty
556
Min
0
Góly
0
Asistencie
3
Žlté karty
0
Červené karty
André Mensalão — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Goiatuba EC0Góly | 2025 | SúťažGoiano - 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min420 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Goiatuba EC0Góly | 2025 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Telavi1Góly | 2024 | SúťažErovnuli Liga | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1240 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Telavi0Góly | 2024 | SúťažDavid Kipiani Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min91 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Voska Sport0Góly | 2023 | SúťažFirst League | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min671 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
West Armenia4Góly | 2023 | SúťažPremier League | Štarty17 | Góly4 | Asistencie— | Min1285 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Voska Sport0Góly | 2023 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
West Armenia0Góly | 2023 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min106 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pyunik Yerevan1Góly | 2022 | SúťažPremier League | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min604 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Pyunik Yerevan0Góly | 2022 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min73 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pyunik Yerevan0Góly | 2022 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pyunik Yerevan0Góly | 2022 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pyunik Yerevan0Góly | 2022 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min52 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Shkendija1Góly | 2021 | SúťažFirst League | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min473 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sevan6Góly | 2021 | SúťažPremier League | Štarty13 | Góly6 | Asistencie— | Min1162 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Sevan0Góly | 2021 | SúťažCup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min62 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Lori2Góly | 2020 | SúťažPremier League | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min265 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviario2Góly | 2020 | SúťažSerie C | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min969 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Caldense2Góly | 2020 | SúťažMineiro - 1 | Štarty11 | Góly2 | Asistencie— | Min681 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Maringá0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min314 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Marcílio Dias0Góly | 2019 | SúťažCatarinense 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min289 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min204 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Moto Club1Góly | 2018 | SúťažMaranhense 1 | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Rio Claro0Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min501 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2018 | SúťažCopa Verde | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min10 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarany de Sobral0Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min101 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Princesa Solimões2Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min570 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Camboriú1Góly | 2016 | SúťažCatarinense 1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min726 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Rio Branco0Góly | 2015 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min406 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Metropolitano0Góly | 2015 | SúťažCatarinense 1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min287 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Guaratinguetá0Góly | 2014 | SúťažPaulista A2 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min375 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Londrina0Góly | 2014 | SúťažParanaense 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min23 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Londrina0Góly | 2013 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min139 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Guarany de Sobral6Góly | 2012 | SúťažCearense 1 | Štarty8 | Góly6 | Asistencie— | Min700 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Guarany de Sobral0Góly | 2012 | SúťažSerie C | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min31 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Trem0Góly | 2011 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min263 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Gama0Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
André Mensalão zaznamenal 29 gólov a 0 asistencií v 225 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 24 klubov vrátane Goiatuba EC, Telavi, Voska Sport. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 4 | 8 | 8 | 7 | 8 | 8 | 2 | 4 | 6 | 4 | 11 | 13 | 10 | 17 | 9 |
| Min | 15 | 263 | 700 | 139 | 375 | 406 | 570 | 101 | 204 | 314 | 265 | 473 | 604 | 671 | 1,240 | 420 |
| Žlté karty | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Červené karty | — | — | — | — | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Goiatuba EC — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 06. 09. 2025 | Inter De Limeira | 1 - 0 | Goiatuba EC | Serie D |
| 30. 08. 2025 | Goiatuba EC | 0 - 0 | Inter De Limeira | Serie D |
| 23. 08. 2025 | Aparecidense | 0 - 2 | Goiatuba EC | Serie D |
| 17. 08. 2025 | Goiatuba EC | 2 - 3 | Aparecidense | Serie D |
| 09. 08. 2025 | Sao Jose | 1 - 2 | Goiatuba EC | Serie D |
Goiatuba EC — Káder
André Mensalão — Trofeje
André Mensalão má 10 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane Copa Fares Lopes, Matogrossense 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Cup | 2023/2024 | North Macedonia | 2nd Place |
| Copa Fares Lopes | 2021 | Brazil | Winner |
| Matogrossense 1 | 2018 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Amazonense 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Amazonense 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Matogrossense 1 | — | Brazil | Winner |
| Serie C | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa Fares Lopes | — | Brazil | Winner |
| Cup | — | North Macedonia | 2nd Place |
André Mensalão — História prestupov
André Mensalão má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026