Brazil · Futbal
Carlos Júnior — Aktuálna sezóna
Carlos Júnior má v tejto sezóne 16 štartov a 4 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
16
Štarty
1095
Min
4
Góly
0
Asistencie
20
Strely
9
Strely na bránu
6
Kľúčové prihrávky
62%
Presnosť prihrávok %
15
Súboje
3
Bloky
6
Zachytenia
12
Dribling
68
Súboje (vyhrané)
10
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
Carlos Júnior — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Al Shabab4Góly | 2025 | SúťažPro League | Štarty16 | Góly4 | Asistencie0 | Min1095 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
NEOM—Góly | 2024 | SúťažDivision 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Al Shabab0Góly | 2024 | SúťažPro League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab6Góly | 2023 | SúťažPro League | Štarty24 | Góly6 | Asistencie3 | Min1359 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Al Shabab1Góly | 2023 | SúťažKing's Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab0Góly | 2023 | SúťažArab Club Champions Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab12Góly | 2022 | SúťažPro League | Štarty22 | Góly12 | Asistencie2 | Min1667 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Al Shabab0Góly | 2022 | SúťažKing's Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min98 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab5Góly | 2022 | SúťažAFC Champions League | Štarty5 | Góly5 | Asistencie— | Min392 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Santa Clara2Góly | 2021 | SúťažPrimeira Liga | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie7.6 |
Al Shabab4Góly | 2021 | SúťažKing's Cup | Štarty3 | Góly4 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Clara0Góly | 2021 | SúťažTaça da Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Clara4Góly | 2021 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty5 | Góly4 | Asistencie— | Min394 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Al Shabab13Góly | 2021 | SúťažPro League | Štarty23 | Góly13 | Asistencie3 | Min1988 | 2 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Santa Clara14Góly | 2020 | SúťažPrimeira Liga | Štarty32 | Góly14 | Asistencie3 | Min2753 | 8 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Santa Clara1Góly | 2020 | SúťažTaça de Portugal | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min249 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Clara7Góly | 2019 | SúťažPrimeira Liga | Štarty34 | Góly7 | Asistencie3 | Min2455 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Santa Clara0Góly | 2019 | SúťažTaça da Liga | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min118 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Clara2Góly | 2019 | SúťažTaça de Portugal | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min122 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Ave1Góly | 2018 | SúťažPrimeira Liga | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min257 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Parana1Góly | 2018 | SúťažSerie A | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1409 | 6 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažMineiro 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min190 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Internacional3Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min465 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Internacional0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min58 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Internacional0Góly | 2017 | SúťažGaúcho 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min507 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažMineiro 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Internacional3Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty5 | Góly3 | Asistencie— | Min292 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažMineiro 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min40 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG2Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min828 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min72 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG3Góly | 2016 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty3 | Góly3 | Asistencie— | Min115 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG3Góly | 2015 | SúťažSerie A | Štarty22 | Góly3 | Asistencie— | Min798 | 4 | 0 | Hodnotenie6.0 |
Atletico-MG3Góly | 2015 | SúťažMineiro 1 | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min1040 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG1Góly | 2015 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min339 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG2Góly | 2014 | SúťažMineiro 1 | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min224 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG5Góly | 2014 | SúťažSerie A | Štarty22 | Góly5 | Asistencie— | Min1536 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG1Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min568 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2014 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2013 | SúťažSerie A | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Carlos Júnior zaznamenal 103 gólov a 14 asistencií v 339 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Al Shabab, NEOM, Santa Clara. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 | 14 | 2 | 12 | 6 | 0 | 4 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 7 | 22 | 1 | 16 | 7 | 34 | 32 | 2 | 22 | 24 | 0 | 16 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.00 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 25% |
| Min | 27 | 224 | 798 | 40 | 465 | 257 | 2,455 | 2,753 | 180 | 1,667 | 1,359 | — | 1,095 |
| Žlté karty | — | — | 4 | — | 3 | 1 | 3 | 8 | 1 | 1 | 2 | — | 2 |
Al Shabab — Posledné zápasy
Al Shabab — Káder
Carlos Júnior — Trofeje
Carlos Júnior má 20 záznamov o trofejach s 8 získanými titulmi vrátane Division 1, Mineiro 1, Copa do Brasil. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Division 1 | 2024/2025 | Saudi Arabia | Winner |
| Mineiro 1 | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Gaúcho 1 | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Serie B | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2015 | Brazil | Winner |
| Serie A | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2014 | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | 2014 | Brazil | Winner |
| CONMEBOL Recopa | 2014 | South America | Winner |
| Mineiro 1 | — | Brazil | Winner |
| Mineiro 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | — | Brazil | Winner |
| Copa do Brasil | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie A | — | Brazil | 2nd Place |
| Gaúcho 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie B | — | Brazil | 2nd Place |
| Division 1 | — | Saudi Arabia | Winner |
| CONMEBOL Recopa | — | South America | Winner |
Carlos Júnior — História prestupov
Carlos Júnior má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026