
Brazil · Futbal
Vek: 34Výška: 177 cmHmotnosť: 69 kg kgNarodený: 1991-03-01 · São GabrielZáložník
Penapolense· Paulista - A4 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05. 2026
17:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.90
3.50
2.55
15. 05. 2026
16:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.80
4.00
4.40
15. 05. 2026
13:00
Futbal · 2. Liga
Zilina B vs. Slavia TU Kosice
1.23
6.00
8.50
15. 05. 2026
16:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.30
6.00
9.50
15. 05. 2026
13:00
Futbal · 2. Liga
Samorin vs. Zvolen
3.10
3.90
1.90
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Carlos Rogério Santos de Freitas — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Penapolense—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Penapolense—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Penapolense0Góly | 2021 | SúťažPaulista - A3 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min322 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CAP0Góly | 2020 | SúťažMineiro - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min168 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Americano Campos0Góly | 2020 | SúťažCarioca - 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min318 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Maringá0Góly | 2019 | SúťažParanaense 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Maringá0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Juazeirense0Góly | 2019 | SúťažBaiano 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min405 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juazeirense0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Veranópolis0Góly | 2018 | SúťažGaúcho 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min187 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Macaé3Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty6 | Góly3 | Asistencie— | Min522 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Rio Verde1Góly | 2017 | SúťažGoiano 1 | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min363 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2017 | SúťažGaúcho 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Luverdense0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min353 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Linense0Góly | 2016 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Linense0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife1Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty23 | Góly1 | Asistencie— | Min1227 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude2Góly | 2015 | SúťažGaúcho 1 | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min638 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Nautico Recife0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min145 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2014 | SúťažGaúcho 1 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min575 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude5Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty14 | Góly5 | Asistencie— | Min712 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude4Góly | 2013 | SúťažGaúcho 1 | Štarty18 | Góly4 | Asistencie— | Min1461 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude2Góly | 2013 | SúťažSerie D | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min889 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Cerâmica2Góly | 2012 | SúťažGaúcho 1 | Štarty11 | Góly2 | Asistencie— | Min834 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Cerâmica1Góly | 2012 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min669 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cerâmica1Góly | 2011 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min352 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cerâmica0Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Carlos Rogério Santos de Freitas zaznamenal 22 gólov a 0 asistencií v 184 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane Penapolense, CAP, Americano Campos. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
4321
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'24
'25
| '10 ★ | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 6 | 11 | 18 | 13 | 23 | 4 | 6 | 5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Min | 90 | 352 | 834 | 1,461 | 575 | 1,227 | 353 | 522 | 187 | 162 | 168 | 322 | — | — |
| Žlté karty | — | 1 | 2 | 3 | — | 2 | — | 1 | — | — | — | 1 | — | — |
Penapolense — Posledné zápasy
09. 05. 2026·Paulista - A4
06. 05. 2026·Paulista - A4
02. 05. 2026·Paulista - A4
25. 04. 2026·Paulista - A4
18. 04. 2026·Paulista - A4
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 09. 05. 2026 | Inter de Bebedouro | 1 - 1 | Penapolense | Paulista - A4 |
| 06. 05. 2026 | Penapolense | 2 - 1 | Inter de Bebedouro | Paulista - A4 |
| 02. 05. 2026 | São Caetano | 2 - 2 | Penapolense | Paulista - A4 |
| 25. 04. 2026 | Penapolense | 2 - 1 | São Caetano | Paulista - A4 |
| 18. 04. 2026 | Penapolense | 2 - 2 | Taquaritinga | Paulista - A4 |
Carlos Rogério Santos de Freitas — Trofeje
Carlos Rogério Santos de Freitas má 1 záznam o trofeji s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Serie D2nd Place
2013·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Serie D | 2013 | Brazil | 2nd Place |
Carlos Rogério Santos de Freitas — História prestupov
Carlos Rogério Santos de Freitas má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026