Brazil · Futbal
Deivid Anacleto de Souza — Aktuálna sezóna
Deivid Anacleto de Souza má v tejto sezóne 13 štartov a 2 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
13
Štarty
1008
Min
2
Góly
0
Asistencie
4
Žlté karty
0
Červené karty
Deivid Anacleto de Souza — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
União Rondonópolis—Góly | 2025 | SúťažMatogrossense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Rio Claro2Góly | 2025 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min1008 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
União Rondonópolis1Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min514 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias1Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min309 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista1Góly | 2022 | SúťažPaulista - A2 | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min1164 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Oeste1Góly | 2021 | SúťažSerie C | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min556 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Água Santa2Góly | 2021 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min392 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Novorizontino1Góly | 2020 | SúťažSerie D | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min941 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min50 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min387 | 3 | 0 | Hodnotenie6.4 |
RB Brasil2Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min256 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Parana0Góly | 2018 | SúťažSerie A | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min383 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
RB Brasil2Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty14 | Góly2 | Asistencie1 | Min801 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
RB Brasil0Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min424 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
RB Brasil0Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min212 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Santo André1Góly | 2017 | SúťažPaulista A1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie1 | Min287 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Santo André0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas1Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min898 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Batatais4Góly | 2016 | SúťažPaulista A2 | Štarty20 | Góly4 | Asistencie— | Min1671 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Independente SP0Góly | 2013 | SúťažPaulista A3 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min410 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Deivid Anacleto de Souza zaznamenal 19 gólov a 2 asistencií v 211 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane União Rondonópolis, Rio Claro, Caxias. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2013 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 13 | 17 | 4 | 7 | 16 | 21 | 10 | 12 | 9 | 14 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.17 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7% |
| Min | 410 | 898 | 212 | 383 | 387 | 941 | 556 | 309 | 514 | — |
| Žlté karty | — | 3 | 2 | — | 3 | — | 2 | — | 1 | — |
União Rondonópolis — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 09. 05. 2026 | União Rondonópolis | 0 - 0 | Goiatuba EC | Serie D |
| 02. 05. 2026 | Goiatuba EC | 5 - 1 | União Rondonópolis | Serie D |
| 26. 04. 2026 | União Rondonópolis | 2 - 1 | CEOV Operário | Serie D |
| 18. 04. 2026 | Ceilândia | 1 - 0 | União Rondonópolis | Serie D |
| 11. 04. 2026 | Mixto | 2 - 2 | União Rondonópolis | Serie D |
Deivid Anacleto de Souza — Trofeje
Deivid Anacleto de Souza má 6 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Paulista A2. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Paulista A2 | 2021 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | 2014 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie C | — | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A2 | — | Brazil | Winner |
Deivid Anacleto de Souza — História prestupov
Deivid Anacleto de Souza má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026