
BrazilFutbal
Obranca
- Vek
- 38
- Výška
- 182 cm
- Hmotnosť
- 82 kg
- Narodený
- 1987-07-12 · Feira de Santana
São Caetano· Paulista - A4 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
19:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.70
3.35
2.55
15. 05.
19:00
Futbal · La Liga 2
Cordoba vs. Albacete
1.55
4.10
5.10
15. 05.
18:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.75
3.90
4.35
15. 05.
18:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.22
6.00
9.50
15. 05.
19:00
Futbal · League Two
Notts County vs. Chesterfield
2.30
3.10
3.05
15. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Leuven vs. Antwerp
2.90
3.25
2.30
16. 05.
00:00
Futbal · Primera Nacional
CAR Cordoba vs. Central Norte
1.83
2.65
4.80
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
Bohemians vs. Drogheda Utd.
1.50
4.00
5.60
15. 05.
15:00
Futbal · 2. Liga
Zilina B vs. Slavia TU Kosice
1.35
5.20
6.00
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
St. Patricks Ath. vs. Shelbourne
1.70
3.45
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Flávio Boaventura — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
São Caetano—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A2 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
São Caetano—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A3 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
União São João0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A3 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
São Caetano1Góly | 2024 | SúťažCopa Paulista | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min900 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista—Góly | 2023 | SúťažPaulista - A2 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Altos0Góly | 2023 | SúťažSerie C | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min248 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste0Góly | 2023 | SúťažPaulista - A2 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa0Góly | 2023 | SúťažPaulista - A1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa Santista0Góly | 2023 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min485 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa1Góly | 2022 | SúťažPaulista - A2 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min236 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Goiatuba EC0Góly | 2022 | SúťažGoiano - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min150 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa0Góly | 2022 | SúťažCopa Paulista | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2021 | SúťažPotiguar | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min513 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa1Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min556 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Sampaio Correa1Góly | 2020 | SúťažMaranhense | Štarty0 | Góly1 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Sao Bento0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min974 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Novorizontino0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Novorizontino0Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min615 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
CRB0Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2018 | SúťažAlagoano | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min569 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min588 | 3 | 0 | Hodnotenie6.6 |
CRB0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
CRB1Góly | 2017 | SúťažAlagoano | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1150 | 6 | 1 | Hodnotenie— |
CRB4Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty33 | Góly4 | Asistencie— | Min2899 | 8 | 1 | Hodnotenie6.9 |
CRB0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min540 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CRB2Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty30 | Góly2 | Asistencie— | Min2637 | 5 | 1 | Hodnotenie— |
America-RN0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min293 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN2Góly | 2016 | SúťažPotiguar 1 | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min1200 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2015 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min540 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN2Góly | 2015 | SúťažPotiguar 1 | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min1193 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min680 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
America-RN1Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min411 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Pacos Ferreira0Góly | 2014 | SúťažPrimeira Liga | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min2 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pacos Ferreira0Góly | 2014 | SúťažTaça da Liga | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Pacos Ferreira0Góly | 2014 | SúťažTaça de Portugal | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pacos Ferreira1Góly | 2013 | SúťažPrimeira Liga | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1170 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2013 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty24 | Góly0 | Asistencie— | Min2019 | 11 | 1 | Hodnotenie— |
Pacos Ferreira0Góly | 2013 | SúťažTaça da Liga | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min64 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min163 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2012 | SúťažSerie B | Štarty30 | Góly0 | Asistencie— | Min2546 | 5 | 2 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Parana0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min878 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Paranaense0Góly | 2011 | SúťažParanaense 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min166 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Paranaense0Góly | 2011 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min88 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Grêmio Barueri0Góly | 2010 | SúťažSerie A | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min661 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Mogi Mirim0Góly | 2010 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min370 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Grêmio Barueri0Góly | 2010 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vila Nova1Góly | 2009 | SúťažSerie B | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min691 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Marília1Góly | 2009 | SúťažPaulista A1 | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min686 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Marília0Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min630 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Flávio Boaventura zaznamenal 24 gólov a 0 asistencií v 366 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 20 klubov vrátane São Caetano, Portuguesa Santista, União São João. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
+
+
+
+
+
+
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 9 | 9 | 11 | 30 | 13 | 2 | 6 | 30 | 13 | 2 | 3 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| Min | 691 | 661 | 878 | 2,546 | 1,170 | 2 | 540 | 2,637 | 1,150 | 180 | 270 | 556 | 513 | 236 | — | — | — |
| Žlté karty | 3 | 1 | 6 | 5 | 5 | — | 3 | 5 | 6 | 1 | 1 | 2 | 5 | — | — | — | — |
| Červené karty | — | 1 | — | 2 | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
São Caetano — Posledné zápasy
30. 08. 2025·Copa Paulista
23. 08. 2025·Copa Paulista
16. 08. 2025·Copa Paulista
09. 08. 2025·Copa Paulista
03. 08. 2025·Copa Paulista
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 30. 08. 2025 | Grêmio Prudente | 2 - 0 | São Caetano | Copa Paulista |
| 23. 08. 2025 | São Caetano | 0 - 0 | Grêmio Prudente | Copa Paulista |
| 16. 08. 2025 | Taubaté | 3 - 0 | São Caetano | Copa Paulista |
| 09. 08. 2025 | São Caetano | 2 - 0 | Santo André | Copa Paulista |
| 03. 08. 2025 | Portuguesa Santista | 0 - 0 | São Caetano | Copa Paulista |
São Caetano — Káder
Stephanno Yacommo da Silva Leal
Záložník
Patrick Alves
Útočník
Ronaldo
Obranca
Matheus Lú
Útočník
Gabriel Bonet
Záložník
Sávio
Útočník
Paulo Mazoti
Brankár
Robert
Záložník
Flávio Boaventura — Trofeje
Flávio Boaventura má 9 záznamov o trofejach s 5 získanými titulmi vrátane Copa Paulista, Paulista A2, Maranhense 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Copa PaulistaWinner
2023·Brazil
Paulista A2Winner
2022·Brazil
Maranhense 1Winner
2020·Brazil
Alagoano 12nd Place
2018·Brazil
Alagoano 1Winner
2017·Brazil
Potiguar 12nd Place
2016·Brazil
Potiguar 1Winner
2015·Brazil
Potiguar 12nd Place
2012·Brazil
Paranaense 12nd Place
2011·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa Paulista | 2023 | Brazil | Winner |
| Paulista A2 | 2022 | Brazil | Winner |
| Maranhense 1 | 2020 | Brazil | Winner |
| Alagoano 1 | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Alagoano 1 | 2017 | Brazil | Winner |
| Potiguar 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Potiguar 1 | 2015 | Brazil | Winner |
| Potiguar 1 | 2012 | Brazil | 2nd Place |
| Paranaense 1 | 2011 | Brazil | 2nd Place |
Flávio Boaventura — História prestupov
Flávio Boaventura má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026