Brazil · Futbal
Gustavo Campanharo — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Atletico Goianiense—Góly | 2025 | SúťažGoiano - 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Internacional—Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min22 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Internacional0Góly | 2024 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min114 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Internacional0Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Internacional0Góly | 2023 | SúťažSerie A | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min696 | 6 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Internacional0Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min252 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Internacional0Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min197 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Kayserispor0Góly | 2022 | SúťažSüper Lig | Štarty24 | Góly0 | Asistencie1 | Min1712 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Kayserispor0Góly | 2022 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kayserispor0Góly | 2021 | SúťažSüper Lig | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1315 | 7 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Kayserispor0Góly | 2021 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min216 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kayserispor1Góly | 2020 | SúťažSüper Lig | Štarty24 | Góly1 | Asistencie2 | Min1969 | 4 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Kayserispor0Góly | 2020 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kayserispor0Góly | 2019 | SúťažSüper Lig | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1270 | 7 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Chapecoense-sc0Góly | 2019 | SúťažCatarinense 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min469 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Chapecoense-sc2Góly | 2019 | SúťažSerie A | Štarty25 | Góly2 | Asistencie1 | Min1607 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Kayserispor0Góly | 2019 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chapecoense-sc1Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty5 | Góly1 | Asistencie1 | Min441 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Ludogorets0Góly | 2018 | SúťažFirst League | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1106 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min130 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2018 | SúťažUEFA Champions League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min139 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets2Góly | 2018 | SúťažUEFA Europa League | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min590 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Ludogorets4Góly | 2017 | SúťažFirst League | Štarty28 | Góly4 | Asistencie— | Min1583 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets1Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min258 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2017 | SúťažUEFA Champions League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie1 | Min132 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Ludogorets2Góly | 2016 | SúťažFirst League | Štarty25 | Góly2 | Asistencie— | Min1345 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets II0Góly | 2016 | SúťažSecond League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets2Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min429 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ludogorets0Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min14 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Evian TG3Góly | 2015 | SúťažLigue 2 | Štarty32 | Góly3 | Asistencie— | Min2555 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Evian TG1Góly | 2015 | SúťažCoupe de la Ligue | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min210 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Evian TG1Góly | 2015 | SúťažCoupe de France | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Hellas Verona0Góly | 2014 | SúťažSerie A | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min608 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino1Góly | 2014 | SúťažPaulista A1 | Štarty15 | Góly1 | Asistencie— | Min1302 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino1Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min867 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Hellas Verona0Góly | 2014 | SúťažCoppa Italia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min406 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty21 | Góly0 | Asistencie— | Min1348 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2013 | SúťažSerie D | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2013 | SúťažGaúcho 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min150 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2011 | SúťažGaúcho 1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min524 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude1Góly | 2010 | SúťažGaúcho 1 | Štarty16 | Góly1 | Asistencie— | Min983 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2010 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min208 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min62 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2009 | SúťažSerie B | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min609 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Gustavo Campanharo zaznamenal 23 gólov a 6 asistencií v 416 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Atletico Goianiense, Internacional, Kayserispor. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 | '10 | '11 | '13 | '14 | '15 ★ | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 17 | 16 | 7 | 21 | 15 | 32 | 25 | 28 | 16 | 15 | 24 | 22 | 24 | 15 | 0 | 0 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | 1.00 | — | — | — | 0.43 | — | — | — | — | — | — |
| Úspešnosť | — | — | — | — | 25% | 33% | — | — | — | 29% | — | — | — | 56% | — | — |
| Min | 609 | 983 | 524 | 1,348 | 608 | 2,555 | 1,345 | 1,583 | 1,106 | 1,270 | 1,969 | 1,315 | 1,712 | 696 | — | — |
| Žlté karty | 4 | 5 | 2 | 5 | 4 | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | 4 | 7 | 1 | 6 | — | — |
Atletico Goianiense — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 23. 11. 2025 | Chapecoense-sc | 1 - 0 | Atletico Goianiense | Serie B |
| 15. 11. 2025 | Atletico Goianiense | 0 - 0 | Operario-PR | Serie B |
| 09. 11. 2025 | Criciuma | 1 - 0 | Atletico Goianiense | Serie B |
| 31. 10. 2025 | Atletico Goianiense | 2 - 1 | Paysandu | Serie B |
| 26. 10. 2025 | CRB | 2 - 1 | Atletico Goianiense | Serie B |
Atletico Goianiense — Káder
Gustavo Campanharo — Trofeje
Gustavo Campanharo má 8 záznamov o trofejach s 4 získanými titulmi vrátane Goiano 1, Super Cup, First League. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Goiano 1 | 2024 | Brazil | Winner |
| Cup | 2021/2022 | Turkey | 2nd Place |
| Catarinense 1 | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| Super Cup | 2018/2019 | Bulgaria | Winner |
| First League | 2017/2018 | Bulgaria | Winner |
| Super Cup | 2017/2018 | Bulgaria | 2nd Place |
| First League | 2016/2017 | Bulgaria | Winner |
| Cup | 2016/2017 | Bulgaria | 2nd Place |
Gustavo Campanharo — História prestupov
Gustavo Campanharo má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Gustavo Campanharo — História zranení
Gustavo Campanharo má 7 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Muscle Injury | 2024-08-23 | 2024-09-13 | 21 |
| Knee Injury | 2024-04-19 | 2024-07-16 | 88 |
| Virus | 2022-02-08 | 2022-02-18 | 10 |
| Knee Injury | 2022-01-08 | 2022-02-03 | 26 |
| Foot Injury | 2021-03-06 | 2021-09-10 | 188 |
| Knee Injury | 2021-03-06 | 2021-05-16 | 71 |
| Appendicitis | 2020-12-07 | 2020-12-20 | 13 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 6. 3. 2026