Brazil · Futbal
Júnior Santos — Aktuálna sezóna
Júnior Santos má v tejto sezóne 38 štartov a 4 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
38
Štarty
1027
Min
4
Góly
1
Asistencie
21
Strely
10
Strely na bránu
9
Kľúčové prihrávky
13
Súboje
1
Zachytenia
51
Dribling
82
Súboje (vyhrané)
26
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Júnior Santos — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Atletico-MG2Góly | 2025 | SúťažMineiro - 1 | Štarty17 | Góly2 | Asistencie0 | Min357 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Botafogo0Góly | 2025 | SúťažCarioca - 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2025 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty4 | Góly0 | Asistencie1 | Min223 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG2Góly | 2025 | SúťažSerie A | Štarty16 | Góly2 | Asistencie0 | Min410 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG0Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min37 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Botafogo4Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty24 | Góly4 | Asistencie1 | Min1481 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Botafogo1Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min124 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Atletico-MG4Góly | 2024 | SúťažSerie A | Štarty25 | Góly4 | Asistencie1 | Min1480 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Botafogo5Góly | 2024 | SúťažCarioca - 1 | Štarty12 | Góly5 | Asistencie— | Min691 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG—Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Botafogo10Góly | 2024 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty11 | Góly10 | Asistencie1 | Min877 | 2 | 0 | Hodnotenie7.5 |
Botafogo0Góly | 2024 | SúťažFIFA Intercontinental Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min34 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo7Góly | 2023 | SúťažSerie A | Štarty37 | Góly7 | Asistencie1 | Min2180 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Fortaleza EC0Góly | 2023 | SúťažCearense - 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min94 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC0Góly | 2023 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min39 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo0Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie1 | Min212 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Fortaleza EC0Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie1 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Botafogo0Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min433 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Fortaleza EC0Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Fortaleza EC0Góly | 2023 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty2 | Góly0 | Asistencie1 | Min26 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Botafogo1Góly | 2022 | SúťažSerie A | Štarty15 | Góly1 | Asistencie1 | Min1080 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sanfrecce Hiroshima2Góly | 2022 | SúťažJ1 League | Štarty22 | Góly2 | Asistencie2 | Min1197 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sanfrecce Hiroshima6Góly | 2022 | SúťažJ-League Cup | Štarty7 | Góly6 | Asistencie— | Min483 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima0Góly | 2022 | SúťažEmperor Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min216 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima7Góly | 2021 | SúťažJ1 League | Štarty35 | Góly7 | Asistencie2 | Min1941 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Sanfrecce Hiroshima0Góly | 2021 | SúťažJ-League Cup | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sanfrecce Hiroshima0Góly | 2021 | SúťažEmperor Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min30 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yokohama F. Marinos13Góly | 2020 | SúťažJ1 League | Štarty22 | Góly13 | Asistencie— | Min1481 | 2 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Kashiwa Reysol0Góly | 2020 | SúťažJ1 League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min17 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Fortaleza EC0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yokohama F. Marinos0Góly | 2020 | SúťažJ-League Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2020 | SúťažJ-League Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yokohama F. Marinos0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Kashiwa Reysol0Góly | 2019 | SúťažJ2 League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min355 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC2Góly | 2019 | SúťažCearense 1 | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min697 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC0Góly | 2019 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min342 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Fortaleza EC0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min40 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Fortaleza EC8Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty9 | Góly8 | Asistencie— | Min687 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Ponte Preta8Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty34 | Góly8 | Asistencie3 | Min2674 | 7 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Ituano4Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly4 | Asistencie1 | Min705 | 2 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Ponte Preta1Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min206 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Ituano0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Júnior Santos zaznamenal 87 gólov a 17 asistencií v 369 zápasoch počas 8 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Atletico-MG, Botafogo, Fortaleza EC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 8 | 0 | 13 | 7 | 1 | 7 | 4 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Zápasy | 9 | 8 | 22 | 35 | 15 | 37 | 24 | 17 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | 0.43 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | 60% |
| Min | 687 | 355 | 1,481 | 1,941 | 1,080 | 2,180 | 1,481 | 357 |
| Žlté karty | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Atletico-MG — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 07. 12. 2025 | Atletico-MG | 5 - 0 | Vasco DA Gama | Serie A |
| 04. 12. 2025 | Atletico-MG | 0 - 3 | Palmeiras | Serie A |
| 30. 11. 2025 | Fortaleza EC | 1 - 0 | Atletico-MG | Serie A |
| 26. 11. 2025 | Atletico-MG | 1 - 1 | Flamengo | Serie A |
| 22. 11. 2025 | Lanus | 0 - 0 | Atletico-MG | CONMEBOL Sudamericana |
Atletico-MG — Káder
Júnior Santos — Trofeje
Júnior Santos má 12 záznamov o trofejach s 12 získanými titulmi vrátane Mineiro 1, Serie A, CONMEBOL Libertadores. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Mineiro 1 | 2025 | Brazil | Winner |
| Serie A | 2024 | Brazil | Winner |
| CONMEBOL Libertadores | 2024 | South America | Winner |
| Cearense 1 | 2019 | Brazil | Winner |
| J2 League | 2019 | Japan | Winner |
| Copa do Nordeste | 2018/2019 | Brazil | Winner |
| Copa do Nordeste | — | Brazil | Winner |
| Cearense 1 | — | Brazil | Winner |
| J2 League | — | Japan | Winner |
| Serie A | — | Brazil | Winner |
| Mineiro 1 | — | Brazil | Winner |
| CONMEBOL Libertadores | — | South America | Winner |
Júnior Santos — História prestupov
Júnior Santos má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Júnior Santos — História zranení
Júnior Santos má 5 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Groin Injury | 2025-04-10 | 2025-05-08 | 28 |
| Calf Injury | 2025-02-12 | 2025-03-28 | 44 |
| Tired | 2024-10-25 | 2024-11-04 | 10 |
| Leg Injury | 2024-07-23 | 2024-09-27 | 66 |
| Thigh Injury | 2024-06-25 | 2024-06-28 | 3 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026