
BrazilFutbal
Záložník
- Vek
- 37
- Výška
- 172 cm
- Hmotnosť
- 67 kg
- Narodený
- 1988-01-02 · Campo Grande
Penapolense· Paulista - A4 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
16. 05.
13:30
Futbal · Bundesliga
B. Leverkusen vs. Hamburger SV
1.30
6.25
7.75
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Sporting CP vs. Gil Vicente
1.23
7.00
12.00
16. 05.
14:00
Futbal · FA Cup
Chelsea vs. Manchester City
4.25
3.70
1.75
16. 05.
19:30
Futbal · Liga Portugal
Estoril Praia vs. SL Benfica
11.00
6.75
1.23
16. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Sint-Truiden vs. Gent
2.10
3.60
3.10
16. 05.
16:30
Futbal · La Liga 2
Racing Santander vs. Real Valladolid
1.40
4.85
6.25
16. 05.
15:15
Futbal · NB I
Ferencvaros vs. Zalaegerszeg
1.27
5.50
7.75
16. 05.
15:00
Futbal · 1. Liga
Zilina vs. Podbrezova
1.70
4.15
4.20
16. 05.
15:15
Futbal · NB I
Kisvarda vs. Gyor
6.50
5.20
1.35
16. 05.
15:00
Futbal · 1. Liga
Slovan Bratislava vs. Michalovce
1.32
5.70
8.00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Leandro Aparecido Padilha de Oliveira — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Penapolense—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Penapolense—Góly | 2024 | SúťažPaulista - A4 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Penapolense0Góly | 2021 | SúťažPaulista - A3 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min183 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A3 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min82 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Moto Club0Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min263 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CAP1Góly | 2019 | SúťažMineiro 1 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min433 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste5Góly | 2018 | SúťažPaulista A3 | Štarty17 | Góly5 | Asistencie— | Min1167 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste2Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min785 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Comercial MS2Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min226 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Caldense0Góly | 2017 | SúťažMineiro 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min191 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste0Góly | 2017 | SúťažCopa Paulista | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Caldense0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2016 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min236 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min115 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Londrina0Góly | 2016 | SúťažParanaense 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min191 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Comercial0Góly | 2016 | SúťažCopa Paulista | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2016 | SúťažCopa Paulista | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino1Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min125 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Thespakusatsu Gunma1Góly | 2015 | SúťažJ2 League | Štarty20 | Góly1 | Asistencie— | Min685 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São Caetano1Góly | 2014 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min185 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São Caetano0Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min228 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Comercial0Góly | 2014 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min105 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Faisaly FC0Góly | 2013 | SúťažSaudi League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min220 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guaratinguetá0Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min260 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Comercial9Góly | 2013 | SúťažPaulista A2 | Štarty20 | Góly9 | Asistencie— | Min1391 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz1Góly | 2012 | SúťažSerie C | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min604 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste10Góly | 2012 | SúťažPaulista A2 | Štarty22 | Góly10 | Asistencie— | Min1613 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Parana0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min158 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Ituano2Góly | 2011 | SúťažPaulista A1 | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min832 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
J. Malucelli1Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min166 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Leandro Aparecido Padilha de Oliveira zaznamenal 36 gólov a 0 asistencií v 197 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 17 klubov vrátane Penapolense, Noroeste, Moto Club. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
5431
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'24
'25
| '10 ★ | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 4 | 7 | 8 | 5 | 4 | 20 | 4 | 4 | 17 | 4 | 5 | 6 | 0 | 0 |
| Min | 166 | 158 | 604 | 220 | 185 | 685 | 236 | 226 | 1,167 | 263 | 82 | 183 | — | — |
| Žlté karty | — | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Červené karty | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Penapolense — Posledné zápasy
09. 05. 2026·Paulista - A4
06. 05. 2026·Paulista - A4
02. 05. 2026·Paulista - A4
25. 04. 2026·Paulista - A4
18. 04. 2026·Paulista - A4
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 09. 05. 2026 | Inter de Bebedouro | 1 - 1 | Penapolense | Paulista - A4 |
| 06. 05. 2026 | Penapolense | 2 - 1 | Inter de Bebedouro | Paulista - A4 |
| 02. 05. 2026 | São Caetano | 2 - 2 | Penapolense | Paulista - A4 |
| 25. 04. 2026 | Penapolense | 2 - 1 | São Caetano | Paulista - A4 |
| 18. 04. 2026 | Penapolense | 2 - 2 | Taquaritinga | Paulista - A4 |
Leandro Aparecido Padilha de Oliveira — História prestupov
Leandro Aparecido Padilha de Oliveira má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026