Brazil · Futbal
Victor Oliveira — Aktuálna sezóna
Victor Oliveira má v tejto sezóne 16 štartov a 1 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
16
Štarty
1182
Min
1
Góly
0
Asistencie
2
Žlté karty
0
Červené karty
Victor Oliveira — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anápolis1Góly | 2025 | SúťažGoiano - 1 | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min932 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Anápolis0Góly | 2025 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min250 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chiangrai United0Góly | 2024 | SúťažThai League 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie0 | Min703 | 2 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Aparecidense0Góly | 2024 | SúťažSerie C | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Bangu0Góly | 2024 | SúťažCarioca - 1 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min971 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chiangrai United0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chiangrai United0Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Raj Pracha1Góly | 2022 | SúťažThai League 2 | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min1170 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Krabi FC0Góly | 2022 | SúťažThai League 2 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1079 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Barra0Góly | 2022 | SúťažCatarinense - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Krabi FC0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2021 | SúťažSerie C | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa0Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Sampaio Correa0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Figueirense1Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min595 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Figueirense0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min830 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2019 | SúťažCopa Verde | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min283 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Atletico Goianiense0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min419 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Tombense0Góly | 2018 | SúťažMineiro 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sheriff Tiraspol0Góly | 2017 | SúťažSuper Liga | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sheriff Tiraspol0Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sheriff Tiraspol0Góly | 2017 | SúťažUEFA Champions League | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min182 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sheriff Tiraspol0Góly | 2016 | SúťažSuper Liga | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min506 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min506 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2016 | SúťažCatarinense 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min415 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sheriff Tiraspol0Góly | 2016 | SúťažCupa | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2015 | SúťažCarioca Série A | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min525 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2015 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min288 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Fluminense0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense1Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min891 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense1Góly | 2014 | SúťažGoiano 1 | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min689 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min107 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Victor Oliveira zaznamenal 5 gólov a 0 asistencií v 180 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 16 klubov vrátane Anápolis, Chiangrai United, Aparecidense. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '13 ★ | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 13 | 8 | 7 | 4 | 6 | 11 | 10 | 3 | 13 | 9 | 12 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | — | 891 | 525 | 506 | 360 | 419 | 830 | 595 | 226 | 1,170 | 703 | 932 |
| Žlté karty | — | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 1 |
Anápolis — Posledné zápasy
Anápolis — Káder
Victor Oliveira — Trofeje
Victor Oliveira má 15 záznamov o trofejach s 9 získanými titulmi vrátane Maranhense 1, Super Liga, Cupa. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Goiano 1 | 2025 | Brazil | 2nd Place |
| Maranhense 1 | 2021 | Brazil | Winner |
| Copa Verde | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| Super Liga | 2017 | Moldova | Winner |
| Super Liga | 2016/2017 | Moldova | Winner |
| Cupa | 2016/2017 | Moldova | Winner |
| Catarinense 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Goiano 1 | 2014 | Brazil | Winner |
| Goiano 1 | — | Brazil | Winner |
| Goiano 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Catarinense 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Super Liga | — | Moldova | Winner |
| Cupa | — | Moldova | Winner |
| Copa Verde | — | Brazil | 2nd Place |
| Maranhense 1 | — | Brazil | Winner |
Victor Oliveira — História prestupov
Victor Oliveira má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026