
Brazil · Futbal
Wellington Farias Mendes — Aktuálna sezóna
Wellington Farias Mendes má v tejto sezóne 13 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
13
Štarty
658
Min
0
Góly
0
Asistencie
1
Žlté karty
0
Červené karty
Wellington Farias Mendes — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Portuguesa Santista0Góly | 2025 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min658 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A2 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min129 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CEOV Operário1Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min255 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São José EC2Góly | 2022 | SúťažPaulista - A3 | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min810 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube3Góly | 2021 | SúťažPaulista - A2 | Štarty6 | Góly3 | Asistencie— | Min435 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Concórdia0Góly | 2021 | SúťažCatarinense - 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min169 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min494 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cianorte2Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min879 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sertãozinho2Góly | 2019 | SúťažPaulista A2 | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min1075 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Água Santa1Góly | 2019 | SúťažCopa Paulista | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min298 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária2Góly | 2018 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min447 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Inter De Limeira8Góly | 2018 | SúťažPaulista A2 | Štarty14 | Góly8 | Asistencie— | Min1228 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária10Góly | 2018 | SúťažCopa Paulista | Štarty20 | Góly10 | Asistencie— | Min1534 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Inter De Limeira1Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Inter De Limeira10Góly | 2017 | SúťažPaulista A3 | Štarty24 | Góly10 | Asistencie— | Min2095 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Inter De Limeira7Góly | 2017 | SúťažCopa Paulista | Štarty24 | Góly7 | Asistencie— | Min1790 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube0Góly | 2016 | SúťažPaulista A2 | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min594 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube0Góly | 2015 | SúťažPaulista A2 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min463 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Velo Clube0Góly | 2014 | SúťažPaulista A2 | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min870 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense5Góly | 2013 | SúťažPaulista A3 | Štarty16 | Góly5 | Asistencie— | Min1235 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Independente SP1Góly | 2013 | SúťažCopa Paulista | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min572 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Batatais6Góly | 2012 | SúťažPaulista A3 | Štarty23 | Góly6 | Asistencie— | Min1889 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Santacruzense9Góly | 2011 | SúťažPaulista A3 | Štarty22 | Góly9 | Asistencie— | Min1032 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Wellington Farias Mendes zaznamenal 70 gólov a 0 asistencií v 288 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane Portuguesa Santista, Velo Clube, CEOV Operário. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 ★ | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 9 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 22 | 23 | 16 | 17 | 10 | 12 | 24 | 6 | 10 | 8 | 6 | 3 | 7 | 13 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 13% |
| Min | 1,032 | 1,889 | 1,235 | 870 | 463 | 594 | 2,095 | 447 | 879 | 494 | 435 | 255 | 129 | 658 |
| Žlté karty | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 4 | — | 1 | 1 | — | — | — | 1 |
| Červené karty | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Portuguesa Santista — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 26. 04. 2026 | Portuguesa Santista | 2 - 0 | Marília | Paulista - A3 |
| 22. 04. 2026 | Marília | 2 - 2 | Portuguesa Santista | Paulista - A3 |
| 18. 04. 2026 | Portuguesa Santista | 1 - 1 | Rio Preto | Paulista - A3 |
| 11. 04. 2026 | Rio Preto | 0 - 1 | Portuguesa Santista | Paulista - A3 |
| 05. 04. 2026 | Portuguesa Santista | 1 - 0 | Paulista | Paulista - A3 |
Wellington Farias Mendes — Trofeje
Wellington Farias Mendes má 9 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Paulista A2. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Paulista A2 | 2024 | Brazil | Winner |
| Copa Santa Catarina | 2021 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa Paulista | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa Santa Catarina | — | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A2 | — | Brazil | Winner |
Wellington Farias Mendes — História prestupov
Wellington Farias Mendes má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026