Yago Henrique — Aktuálna sezóna
Yago Henrique má v tejto sezóne 3 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
3
Štarty
140
Min
0
Góly
0
Asistencie
1
Žlté karty
0
Červené karty
Yago Henrique — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ABC—Góly | 2025 | SúťažPotiguar | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
ABC—Góly | 2025 | SúťažSerie C | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Central SC0Góly | 2025 | SúťažSerie D | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min140 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC—Góly | 2024 | SúťažPotiguar | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
ABC—Góly | 2024 | SúťažSerie C | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2024 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2023 | SúťažSerie C | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min331 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2023 | SúťažPaulista - A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min191 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
CSA0Góly | 2023 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min104 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2022 | SúťažAlagoano | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min681 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2022 | SúťažSerie B | Štarty27 | Góly0 | Asistencie2 | Min1886 | 6 | 0 | Hodnotenie6.8 |
CRB0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min393 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ponte Preta0Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min655 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Juventude0Góly | 2021 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min302 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2021 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min13 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA4Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty32 | Góly4 | Asistencie3 | Min2123 | 7 | 0 | Hodnotenie6.8 |
CSA0Góly | 2020 | SúťažAlagoano | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min500 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CSA1Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min464 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sport Recife0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2020 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min78 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sport Recife1Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min743 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Al-Qadisiyah FC0Góly | 2018 | SúťažPro League | Štarty13 | Góly0 | Asistencie1 | Min974 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažMineiro 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min204 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažSerie A | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min79 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min10 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Atletico-MG0Góly | 2018 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažPrimeira Liga | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min258 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažMineiro 1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min252 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG1Góly | 2017 | SúťažSerie A | Štarty24 | Góly1 | Asistencie— | Min1422 | 4 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Atletico-MG0Góly | 2017 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min194 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min59 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažMineiro 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažPrimeira Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2016 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico-MG0Góly | 2013 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Yago Henrique zaznamenal 8 gólov a 6 asistencií v 208 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane ABC, Central SC, CSA. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '13 | '16 | '17 ★ | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 6 | 5 | 13 | 13 | 32 | 13 | 9 | 9 | 0 | 0 |
| Góly / 90 min | — | — | 0.33 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Úspešnosť | — | — | 33% | 0% | — | — | — | — | — | — | — |
| Min | — | 59 | 258 | 974 | 743 | 2,123 | 655 | 681 | 331 | — | — |
| Žlté karty | — | — | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | — | — | — |
ABC — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 21. 12. 2025 | Campinense | 1 - 0 | ABC | Friendlies Clubs |
| 30. 08. 2025 | ABC | 0 - 1 | AO Itabaiana | Serie C |
| 24. 08. 2025 | Retrô | 1 - 1 | ABC | Serie C |
| 16. 08. 2025 | ABC | 3 - 4 | Guarani Campinas | Serie C |
| 09. 08. 2025 | Caxias | 1 - 0 | ABC | Serie C |
Yago Henrique — Trofeje
Yago Henrique má 14 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane Alagoano 1, Mineiro 1, CONMEBOL Recopa. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Alagoano 1 | 2022 | Brazil | Winner |
| Alagoano 1 | 2020 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2017 | Brazil | Winner |
| Primeira Liga | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Serie A | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Mineiro 1 | 2015 | Brazil | Winner |
| Copa RS U20 | 2015 | World | 2nd Place |
| CONMEBOL Recopa | 2014/2015 | South-America | Winner |
| Copa do Brasil | 2014 | Brazil | Winner |
| Mineiro 1 | 2014 | Brazil | 2nd Place |
| CONMEBOL Libertadores | 2013 | South-America | Winner |
Yago Henrique — História prestupov
Yago Henrique má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 6. 3. 2026