Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
19:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.95
3.45
2.50
15. 05.
18:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.80
4.00
4.50
15. 05.
15:00
Futbal · 2. Liga
Zilina B vs. Slavia TU Kosice
1.23
5.75
9.00
15. 05.
15:00
Futbal · 2. Liga
Samorin vs. Zvolen
3.70
3.85
1.75
15. 05.
18:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.27
6.25
10.00
15. 05.
19:00
Futbal · La Liga 2
Cordoba vs. Albacete
1.63
4.20
5.00
15. 05.
18:00
Futbal · Serie B
Bari vs. Sudtirol
3.10
3.00
2.50
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Juan Mateo Trejos Ramírez — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Depor FC—Góly | 2025 | SúťažPrimera B | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Depor FC3Góly | 2024 | SúťažPrimera B | Štarty11 | Góly3 | Asistencie— | Min894 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Quindio1Góly | 2022 | SúťažPrimera B | Štarty26 | Góly1 | Asistencie— | Min584 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Quindio0Góly | 2022 | SúťažCopa Colombia | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Quindio1Góly | 2022 | SúťažPrimera B | Štarty27 | Góly1 | Asistencie— | Min605 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Quindio0Góly | 2022 | SúťažCopa Colombia | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2021 | SúťažPrimera B | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min584 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2021 | SúťažCopa Colombia | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min82 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2021 | SúťažPrimera B | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min584 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2021 | SúťažCopa Colombia | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min82 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua2Góly | 2020 | SúťažPrimera B | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min448 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC0Góly | 2020 | SúťažPrimera B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC0Góly | 2020 | SúťažCopa Colombia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min71 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua2Góly | 2020 | SúťažPrimera B | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min448 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC0Góly | 2020 | SúťažPrimera B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC0Góly | 2020 | SúťažCopa Colombia | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min71 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC2Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min1223 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min284 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2019 | SúťažCopa Colombia | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min304 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Depor FC2Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min1223 | 8 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min284 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2019 | SúťažCopa Colombia | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min304 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2018 | SúťažPrimera B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min221 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2018 | SúťažPrimera B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min221 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Llaneros0Góly | 2017 | SúťažPrimera B | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min163 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua1Góly | 2017 | SúťažCopa Colombia | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min304 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Llaneros0Góly | 2017 | SúťažPrimera B | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min163 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2017 | SúťažPrimera A | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min276 | 4 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Cortulua1Góly | 2017 | SúťažCopa Colombia | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min304 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2016 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cortulua0Góly | 2016 | SúťažPrimera A | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min37 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Cortulua0Góly | 2016 | SúťažCopa Colombia | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Juan Mateo Trejos Ramírez zaznamenal 21 gólov a 0 asistencií v 241 zápasoch počas 9 sezón. Kariéra zahŕňa 4 kluby vrátane Depor FC, Quindio, Cortulua. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
321
+
+
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2024
2025
| 2016 ★ | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 2 | 4 | 5 | 14 | 10 | 21 | 26 | 11 | 0 |
| Min | 147 | 163 | 221 | 1,223 | 448 | 584 | 584 | 894 | — |
| Žlté karty | 1 | — | 1 | 8 | 4 | 5 | 3 | 4 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
Depor FC — Posledné zápasy
18. 04. 2026·Primera B
Juan Mateo Trejos Ramírez — Trofeje
Juan Mateo Trejos Ramírez má 1 záznam o trofeji s 0 získanými titulmi vrátane . Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Primera B2nd Place
2020·Colombia
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Primera B | 2020 | Colombia | 2nd Place |
Juan Mateo Trejos Ramírez — História prestupov
Juan Mateo Trejos Ramírez má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026
