Profil hráča
- Vek
- 31
- Výška
- 187 cm
- Hmotnosť
- 77 kg
- Narodený
- 1994-04-12 · Bingerville
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
E. Bailly má v tejto sezóne 13 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
13
Zápasy
1164
Min
1
Góly
0
Asistencie
3
Strely
1
Strely na bránu
1
Kľúčové prihrávky
82%
Presnosť prihrávok %
8
Súboje
16
Bloky
17
Zachytenia
6
Dribling
56
Súboje (vyhrané)
17
Fauly
4
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
E. Bailly zaznamenal 8 gólov a 1 asistenciu v 336 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Ivory Coast, Oviedo, Villarreal. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímIvory Coast | Sezóna2025 | SúťažAfrica Cup of Nations - Qualification | Zápasy1 | Góly— | Asistencie0 | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímOviedo | Sezóna2025 | SúťažCopa del Rey | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min120 | 0 | 0 | Hodnotenie5.9 |
| TímOviedo | Sezóna2025 | SúťažLa Liga | Zápasy11 | Góly1 | Asistencie0 | Min954 | 3 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímVillarreal | Sezóna2024 | SúťažCopa del Rey | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2024 | SúťažLa Liga | Zápasy12 | Góly— | Asistencie0 | Min627 | 2 | 1 | Hodnotenie6.5 |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min244 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2023 | SúťažPremier League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímBeşiktaş | Sezóna2023 | SúťažTürkiye Kupası | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2023 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2023 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2023 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímBeşiktaş | Sezóna2023 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2023 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2023 | SúťažLa Liga | Zápasy10 | Góly— | Asistencie0 | Min838 | 4 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímBeşiktaş | Sezóna2023 | SúťažSüper Lig | Zápasy5 | Góly— | Asistencie— | Min336 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímVillarreal | Sezóna2023 | SúťažCopa del Rey | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2023 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy2 | Góly— | Asistencie— | Min141 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímBeşiktaş | Sezóna2023 | SúťažUEFA Europa Conference League | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min201 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations - Qualification | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min86 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímManchester United | Sezóna2022 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min140 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMarseille | Sezóna2022 | SúťažLigue 1 | Zápasy17 | Góly— | Asistencie— | Min550 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímMarseille | Sezóna2022 | SúťažCoupe de France | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min15 | 0 | 1 | Hodnotenie3.0 |
| TímMarseille | Sezóna2022 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy5 | Góly— | Asistencie— | Min305 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímIvory Coast | Sezóna2022 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2021 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2021 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2021 | SúťažPremier League | Zápasy4 | Góly— | Asistencie— | Min217 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímManchester United | Sezóna2021 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.7 |
| TímManchester United | Sezóna2021 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy2 | Góly— | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímIvory Coast | Sezóna2021 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min299 | 1 | 0 | Hodnotenie7.5 |
| TímIvory Coast | Sezóna2021 | SúťažFriendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2021 | SúťažAfrica Cup of Nations - Qualification | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2020 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCôte d'Ivoire U23 | Sezóna2020 | SúťažOlympics Men | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2020 | SúťažPremier League | Zápasy12 | Góly— | Asistencie— | Min916 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímManchester United | Sezóna2020 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímManchester United | Sezóna2020 | SúťažLeague Cup | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
| TímManchester United | Sezóna2020 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy5 | Góly— | Asistencie1 | Min476 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímIvory Coast | Sezóna2020 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2019 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min37 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažClub Friendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažPremier League | Zápasy4 | Góly— | Asistencie— | Min155 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažFA Cup | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min231 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímManchester United | Sezóna2019 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min251 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímIvory Coast | Sezóna2019 | SúťažAfrica Cup of Nations - Qualification | Zápasy4 | Góly2 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažClub Friendlies | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min187 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažPremier League | Zápasy12 | Góly— | Asistencie— | Min643 | 0 | 1 | Hodnotenie6.7 |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímManchester United | Sezóna2018 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy4 | Góly— | Asistencie— | Min306 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímIvory Coast | Sezóna2018 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2018 | SúťažWorld Cup | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažUEFA Super Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažClub Friendlies | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažPremier League | Zápasy13 | Góly1 | Asistencie— | Min1000 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažFA Cup | Zápasy2 | Góly— | Asistencie— | Min91 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
| TímManchester United | Sezóna2017 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy3 | Góly— | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímIvory Coast | Sezóna2017 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2017 | SúťažFriendlies | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester Utd U23 | Sezóna2016 | SúťažPremier League 2 | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min58 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2016 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímVillarreal | Sezóna2016 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažClub Friendlies | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min197 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažPremier League | Zápasy25 | Góly— | Asistencie— | Min2060 | 4 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažCommunity Shield | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímManchester United | Sezóna2016 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy11 | Góly— | Asistencie— | Min990 | 4 | 2 | Hodnotenie7.1 |
| TímIvory Coast | Sezóna2016 | SúťažFriendly International | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2015 | SúťažLa Liga | Zápasy25 | Góly0 | Asistencie— | Min2026 | 10 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímVillarreal | Sezóna2015 | SúťažEmirates Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min103 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2015 | SúťažCopa del Rey | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2015 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy7 | Góly1 | Asistencie— | Min616 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímIvory Coast | Sezóna2015 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2015 | SúťažFriendly International | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2014 | SúťažLa Liga | Zápasy10 | Góly0 | Asistencie— | Min829 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEspanyol | Sezóna2014 | SúťažLa Liga | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min354 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEspanyol II | Sezóna2014 | SúťažPrimera División RFEF | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2014 | SúťažCopa del Rey | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEspanyol | Sezóna2014 | SúťažCopa del Rey | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímVillarreal | Sezóna2014 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 1 | Hodnotenie— |
| TímEspanyol II | Sezóna2013 | SúťažPrimera División RFEF | Zápasy20 | Góly0 | Asistencie— | Min1534 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEspanyol II | Sezóna2012 | SúťažPrimera División RFEF | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
API dáta: 1. 8. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
