Profil hráča
- Vek
- 26
- Výška
- 192 cm
- Hmotnosť
- 82 kg
- Narodený
- 1999-08-20 · Paris
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
E. Ndicka má v tejto sezóne 86 štartov a 6 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
86
Zápasy
7396
Min
6
Góly
2
Asistencie
41
Strely
11
Strely na bránu
12
Kľúčové prihrávky
68%
Presnosť prihrávok %
72
Súboje
35
Bloky
103
Zachytenia
19
Dribling
342
Súboje (vyhrané)
85
Fauly
14
Žlté karty
0
Červené karty
6.9
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
E. Ndicka zaznamenal 19 gólov a 16 asistencií v 417 zápasoch počas 10 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane AS Roma, Ivory Coast, Eintracht Frankfurt. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímAS Roma | Sezóna2025 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy31 | Góly1 | Asistencie— | Min2693 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímIvory Coast | Sezóna2025 | SúťažFriendlies | Zápasy8 | Góly— | Asistencie1 | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímIvory Coast | Sezóna2025 | SúťažAfrica Cup of Nations Qualification | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie1 | Min450 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
| TímIvory Coast | Sezóna2025 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie0 | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímAS Roma | Sezóna2025 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy10 | Góly2 | Asistencie0 | Min752 | 2 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímAS Roma | Sezóna2025 | SúťažSerie A | Zápasy27 | Góly3 | Asistencie0 | Min2376 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímAS Roma | Sezóna2025 | SúťažCoppa Italia | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímAS Roma | Sezóna2024 | SúťažSerie A | Zápasy38 | Góly— | Asistencie1 | Min3420 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímAS Roma | Sezóna2024 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy11 | Góly1 | Asistencie0 | Min990 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímAS Roma | Sezóna2024 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2024 | SúťažFriendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAS Roma | Sezóna2024 | SúťažCoppa Italia | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie0 | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímAS Roma | Sezóna2023 | SúťažSerie A | Zápasy25 | Góly0 | Asistencie3 | Min2171 | 6 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímAS Roma | Sezóna2023 | SúťažCoppa Italia | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAS Roma | Sezóna2023 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy9 | Góly0 | Asistencie— | Min755 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímAS Roma | Sezóna2023 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min207 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy7 | Góly— | Asistencie— | Min690 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations Qualification | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2022 | SúťažBundesliga | Zápasy31 | Góly1 | Asistencie— | Min2693 | 4 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2022 | SúťažDFB Pokal | Zápasy5 | Góly1 | Asistencie— | Min406 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2022 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy8 | Góly— | Asistencie1 | Min720 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2022 | SúťažUEFA Super Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2021 | SúťažBundesliga | Zápasy32 | Góly4 | Asistencie4 | Min2858 | 3 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2021 | SúťažDFB Pokal | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2021 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy11 | Góly0 | Asistencie— | Min970 | 3 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímFrance U21 | Sezóna2021 | SúťažUEFA U21 Championship | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2020 | SúťažBundesliga | Zápasy23 | Góly3 | Asistencie1 | Min2044 | 10 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2020 | SúťažDFB Pokal | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2020 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2019 | SúťažBundesliga | Zápasy22 | Góly1 | Asistencie1 | Min1724 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2019 | SúťažDFB Pokal | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2019 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy8 | Góly1 | Asistencie1 | Min676 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2019 | SúťažClub Friendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U20 | Sezóna2019 | SúťažWorld Cup - U20 | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2018 | SúťažBundesliga | Zápasy27 | Góly1 | Asistencie1 | Min2302 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2018 | SúťažDFB Pokal | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímEintracht Frankfurt | Sezóna2018 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy9 | Góly0 | Asistencie1 | Min708 | 1 | 1 | Hodnotenie6.6 |
| TímAuxerre | Sezóna2017 | SúťažLigue 2 | Zápasy12 | Góly0 | Asistencie— | Min889 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| TímAuxerre II | Sezóna2017 | SúťažNational 3 | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min449 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
| TímAuxerre | Sezóna2017 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAuxerre | Sezóna2017 | SúťažCoupe de France | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAuxerre | Sezóna2016 | SúťažLigue 2 | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímAuxerre II | Sezóna2016 | SúťažNational 2 - Group D | Zápasy16 | Góly0 | Asistencie— | Min1436 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAuxerre | Sezóna2016 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAuxerre | Sezóna2016 | SúťažCoupe de France | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
API dáta: 1. 8. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
