Profil hráča
- Vek
- 29
- Výška
- 179 cm
- Hmotnosť
- 69 kg
- Narodený
- 1996-09-27 · Bregbo
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
M. Cornet má v tejto sezóne 9 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
9
Zápasy
228
Min
0
Góly
0
Asistencie
4
Strely
2
Strely na bránu
5
Kľúčové prihrávky
75%
Presnosť prihrávok %
7
Súboje
4
Dribling
12
Súboje (vyhrané)
7
Fauly
1
Žlté karty
0
Červené karty
6.3
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
M. Cornet zaznamenal 89 gólov a 34 asistencií v 492 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 14 klubov vrátane West Ham, Genoa, Southampton. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímWest Ham | Sezóna2025 | SúťažPremier League Summer Series | Zápasy2 | Góly— | Asistencie0 | Min116 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímGenoa | Sezóna2025 | SúťažSerie A | Zápasy7 | Góly0 | Asistencie0 | Min112 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímWest Ham | Sezóna2024 | SúťažPremier League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie0 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímWest Ham | Sezóna2024 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie0 | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímGenoa | Sezóna2024 | SúťažSerie A | Zápasy7 | Góly2 | Asistencie1 | Min242 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímSouthampton | Sezóna2024 | SúťažPremier League | Zápasy5 | Góly— | Asistencie0 | Min71 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímSouthampton | Sezóna2024 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly— | Asistencie0 | Min116 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímSouthampton | Sezóna2024 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham | Sezóna2024 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham | Sezóna2023 | SúťažPremier League | Zápasy28 | Góly1 | Asistencie— | Min128 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímWest Ham | Sezóna2023 | SúťažFA Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min105 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímWest Ham | Sezóna2023 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min66 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímWest Ham | Sezóna2023 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie1 | Min59 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímWest Ham | Sezóna2023 | SúťažFriendlies Clubs | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažAfrica Cup of Nations Qualification | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min69 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímIvory Coast | Sezóna2023 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham United U21 | Sezóna2022 | SúťažPremier League 2 Division One | Zápasy28 | Góly1 | Asistencie— | Min128 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímWest Ham | Sezóna2022 | SúťažPremier League | Zápasy20 | Góly— | Asistencie— | Min275 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímBurnley | Sezóna2022 | SúťažChampionship | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham | Sezóna2022 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham | Sezóna2022 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímBurnley | Sezóna2022 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWest Ham | Sezóna2022 | SúťažUEFA Europa Conference League | Zápasy7 | Góly0 | Asistencie3 | Min387 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímIvory Coast | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy3 | Góly1 | Asistencie— | Min250 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2022 | SúťažFriendlies | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min132 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímBurnley | Sezóna2021 | SúťažPremier League | Zápasy26 | Góly9 | Asistencie1 | Min1774 | 2 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímLyon | Sezóna2021 | SúťažLigue 1 | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 1 | 0 | Hodnotenie6.0 |
| TímBurnley | Sezóna2021 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie1 | Min105 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| TímBurnley | Sezóna2021 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2021 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímIvory Coast | Sezóna2021 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2020 | SúťažLigue 1 | Zápasy36 | Góly2 | Asistencie5 | Min2455 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímLyon | Sezóna2020 | SúťažCoupe de France | Zápasy3 | Góly2 | Asistencie1 | Min234 | 0 | 0 | Hodnotenie7.5 |
| TímIvory Coast | Sezóna2020 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažLigue 1 | Zápasy22 | Góly4 | Asistencie3 | Min1327 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min390 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažCoupe de France | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie1 | Min281 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy8 | Góly1 | Asistencie1 | Min549 | 2 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažEmirates Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2019 | SúťažClub Friendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2019 | SúťažAfrica Cup of Nations | Zápasy5 | Góly1 | Asistencie— | Min108 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímIvory Coast | Sezóna2019 | SúťažAfrica Cup of Nations Qualification | Zápasy0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2019 | SúťažFriendlies | Zápasy3 | Góly1 | Asistencie— | Min202 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2018 | SúťažLigue 1 | Zápasy27 | Góly7 | Asistencie5 | Min1274 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímLyon | Sezóna2018 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2018 | SúťažCoupe de France | Zápasy4 | Góly2 | Asistencie— | Min204 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2018 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy5 | Góly3 | Asistencie— | Min215 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímLyon | Sezóna2018 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min16 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2018 | SúťažWorld Cup - Qualification Africa | Zápasy3 | Góly1 | Asistencie— | Min155 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2018 | SúťažFriendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2017 | SúťažLigue 1 | Zápasy30 | Góly4 | Asistencie6 | Min1261 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímLyon | Sezóna2017 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2017 | SúťažCoupe de France | Zápasy4 | Góly2 | Asistencie— | Min284 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2017 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy8 | Góly1 | Asistencie1 | Min367 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímLyon | Sezóna2017 | SúťažInternational Champions Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U21 | Sezóna2017 | SúťažUEFA U21 Championship | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min269 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIvory Coast | Sezóna2017 | SúťažFriendlies | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2016 | SúťažLigue 1 | Zápasy33 | Góly6 | Asistencie2 | Min1895 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímLyon | Sezóna2016 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min64 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2016 | SúťažCoupe de France | Zápasy2 | Góly2 | Asistencie— | Min196 | 0 | 0 | Hodnotenie8.1 |
| TímLyon | Sezóna2016 | SúťažUEFA Europa League | Zápasy8 | Góly1 | Asistencie— | Min472 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímLyon | Sezóna2016 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy6 | Góly1 | Asistencie1 | Min284 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímLyon | Sezóna2015 | SúťažLigue 1 | Zápasy31 | Góly8 | Asistencie1 | Min1507 | 3 | 1 | Hodnotenie6.7 |
| TímLyon | Sezóna2015 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min122 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2015 | SúťažCoupe de France | Zápasy3 | Góly3 | Asistencie— | Min172 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2015 | SúťažUEFA Champions League | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie— | Min123 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímLyon | Sezóna2015 | SúťažEmirates Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U19 | Sezóna2015 | SúťažUEFA U19 Championship | Zápasy9 | Góly1 | Asistencie— | Min760 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2014 | SúťažLigue 1 | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min151 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímOlympique Lyonnais II | Sezóna2014 | SúťažNational 2 - Group D | Zápasy3 | Góly3 | Asistencie— | Min237 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2014 | SúťažLigue 1 | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon | Sezóna2014 | SúťažCoupe de France | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U17 W | Sezóna2013 | SúťažUEFA U17 Championship | Zápasy5 | Góly4 | Asistencie— | Min437 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz II | Sezóna2013 | SúťažNational 3 | Zápasy9 | Góly4 | Asistencie— | Min746 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2013 | SúťažLigue 2 | Zápasy14 | Góly0 | Asistencie— | Min317 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2013 | SúťažCoupe de la Ligue | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2013 | SúťažCoupe de France | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U17 | Sezóna2013 | SúťažUEFA U17 Championship | Zápasy5 | Góly4 | Asistencie— | Min437 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2012 | SúťažNational 1 | Zápasy9 | Góly1 | Asistencie— | Min334 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz II | Sezóna2012 | SúťažNational 2 - Group D | Zápasy12 | Góly2 | Asistencie— | Min1001 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMetz | Sezóna2012 | SúťažCoupe de France | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min145 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
API dáta: 1. 8. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
