Profil hráča
- Vek
- 34
- Výška
- 180 cm
- Hmotnosť
- 77 kg
- Narodený
- 1991-08-21 · Groningen
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
L. Bacuna má v tejto sezóne 33 štartov a 9 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
33
Zápasy
2719
Min
9
Góly
4
Asistencie
28
Strely
16
Strely na bránu
33
Kľúčové prihrávky
82%
Presnosť prihrávok %
33
Súboje
4
Bloky
13
Zachytenia
28
Dribling
66
Súboje (vyhrané)
34
Fauly
3
Žlté karty
0
Červené karty
7.0
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
L. Bacuna zaznamenal 62 gólov a 22 asistencií v 620 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Curaçao, Bandırmaspor, Iğdır FK. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímCuraçao | Sezóna2025 | SúťažFriendlies | Zápasy— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2025 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Zápasy— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
| TímBandırmaspor | Sezóna2025 | Súťaž1. Lig | Zápasy19 | Góly6 | Asistencie2 | Min1704 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímIğdır FK | Sezóna2025 | Súťaž1. Lig | Zápasy14 | Góly3 | Asistencie2 | Min1015 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímGroningen | Sezóna2024 | SúťažEredivisie | Zápasy31 | Góly4 | Asistencie3 | Min2330 | 8 | 0 | Hodnotenie6.9 |
| TímGroningen | Sezóna2024 | SúťažKNVB Beker | Zápasy2 | Góly1 | Asistencie— | Min121 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2024 | SúťažCONCACAF Nations League | Zápasy6 | Góly1 | Asistencie1 | Min529 | 1 | 0 | Hodnotenie7.5 |
| TímGroningen | Sezóna2023 | SúťažEerste Divisie | Zápasy33 | Góly1 | Asistencie6 | Min2626 | 4 | 0 | Hodnotenie7.2 |
| TímGroningen | Sezóna2023 | SúťažKNVB Beker | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min436 | 2 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímCuraçao | Sezóna2023 | SúťažCONCACAF Nations League | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min156 | 0 | 1 | Hodnotenie7.3 |
| TímCuraçao | Sezóna2023 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min174 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2023 | SúťažCONCACAF Gold Cup - Qualification | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímWatford | Sezóna2022 | SúťažChampionship | Zápasy14 | Góly0 | Asistencie— | Min799 | 3 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímWatford | Sezóna2022 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min8 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2022 | SúťažCONCACAF Nations League | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie— | Min244 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2022 | SúťažWorld Cup - Qualification CONCACAF | Zápasy6 | Góly2 | Asistencie— | Min511 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2022 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCardiff | Sezóna2021 | SúťažChampionship | Zápasy15 | Góly1 | Asistencie— | Min1028 | 4 | 1 | Hodnotenie6.4 |
| TímCardiff | Sezóna2021 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCardiff | Sezóna2021 | SúťažFA Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2021 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2021 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCardiff | Sezóna2020 | SúťažChampionship | Zápasy42 | Góly2 | Asistencie1 | Min2920 | 8 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímCardiff | Sezóna2020 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie6.3 |
| TímCardiff | Sezóna2020 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
| TímCardiff | Sezóna2019 | SúťažChampionship | Zápasy43 | Góly1 | Asistencie2 | Min3328 | 7 | 0 | Hodnotenie6.6 |
| TímCardiff | Sezóna2019 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCardiff | Sezóna2019 | SúťažFA Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímReading | Sezóna2019 | SúťažClub Friendlies | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2019 | SúťažConcacaf Nations League | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2019 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie— | Min356 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2019 | SúťažKing's Cup | Zápasy2 | Góly1 | Asistencie— | Min168 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCardiff | Sezóna2018 | SúťažPremier League | Zápasy11 | Góly0 | Asistencie— | Min554 | 2 | 0 | Hodnotenie6.4 |
| TímReading | Sezóna2018 | SúťažChampionship | Zápasy26 | Góly3 | Asistencie3 | Min2100 | 4 | 1 | Hodnotenie6.9 |
| TímReading | Sezóna2018 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min163 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2018 | SúťažCONCACAF Nations League - Qualification | Zápasy4 | Góly3 | Asistencie— | Min352 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2018 | SúťažFriendlies | Zápasy2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímReading | Sezóna2017 | SúťažChampionship | Zápasy33 | Góly1 | Asistencie— | Min2649 | 8 | 1 | Hodnotenie6.7 |
| TímAston Villa | Sezóna2017 | SúťažChampionship | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímReading | Sezóna2017 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly1 | Asistencie— | Min185 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímReading | Sezóna2017 | SúťažFA Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min249 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2017 | SúťažCONCACAF Gold Cup | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímCuraçao | Sezóna2017 | SúťažFriendlies | Zápasy4 | Góly1 | Asistencie— | Min345 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2016 | SúťažChampionship | Zápasy30 | Góly1 | Asistencie2 | Min2049 | 8 | 1 | Hodnotenie6.8 |
| TímAston Villa | Sezóna2016 | SúťažLeague Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2016 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
| TímAston Villa | Sezóna2015 | SúťažPremier League | Zápasy31 | Góly1 | Asistencie— | Min2418 | 8 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímAston Villa | Sezóna2015 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min153 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2015 | SúťažFA Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2014 | SúťažPremier League | Zápasy19 | Góly0 | Asistencie— | Min980 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 |
| TímAston Villa | Sezóna2014 | SúťažLeague Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2014 | SúťažFA Cup | Zápasy6 | Góly1 | Asistencie— | Min369 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2013 | SúťažPremier League | Zápasy35 | Góly5 | Asistencie— | Min2596 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2013 | SúťažLeague Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAston Villa | Sezóna2013 | SúťažFA Cup | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímNetherlands U21 | Sezóna2013 | SúťažUEFA U21 Championship | Zápasy6 | Góly1 | Asistencie— | Min163 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2012 | SúťažEredivisie | Zápasy35 | Góly5 | Asistencie— | Min2651 | 6 | 1 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2012 | SúťažKNVB Beker | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2011 | SúťažEredivisie | Zápasy32 | Góly7 | Asistencie— | Min2389 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2011 | SúťažKNVB Beker | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min120 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2010 | SúťažEredivisie | Zápasy28 | Góly2 | Asistencie— | Min1464 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2010 | SúťažKNVB Beker | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min96 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímNetherlands U19 | Sezóna2010 | SúťažUEFA U19 Championship | Zápasy9 | Góly1 | Asistencie— | Min652 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2009 | SúťažEredivisie | Zápasy22 | Góly2 | Asistencie— | Min1655 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
| TímGroningen | Sezóna2009 | SúťažKNVB Beker | Zápasy2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
API dáta: 1. 8. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
