Menu
S. Floranus
Curaçao

S. Floranus

Profil hráča

Vek
27
Výška
181 cm
Hmotnosť
74 kg
Narodený
1998-08-23 · Rotterdam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

S. Floranus má v tejto sezóne 34 štartov a 1 strelený gól. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

34

Zápasy

2900

Min

1

Góly

4

Asistencie

8

Strely

4

Strely na bránu

16

Kľúčové prihrávky

81%

Presnosť prihrávok %

55

Súboje

8

Bloky

49

Zachytenia

37

Dribling

116

Súboje (vyhrané)

26

Fauly

5

Žlté karty

0

Červené karty

6.5

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

S. Floranus zaznamenal 4 góly a 15 asistencií v 297 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Curaçao, PEC Zwolle, Almere City FC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Curaçao2025CONCACAF Gold Cup2—0180107.1
Curaçao2025Friendlies100—00—
PEC Zwolle2025Eredivisie29132541406.4
PEC Zwolle2025KNVB Beker201179006.8
PEC Zwolle2024Eredivisie2—0180107.0
Almere City FC2024Eredivisie2—0180107.0
PEC Zwolle2024KNVB Beker100—10—
Curaçao2024CONCACAF Nations League4—1344107.0
Curaçao2024Friendlies200—00—
Antalyaspor2023Süper Lig———————
Curaçao2023CONCACAF Gold Cup - Qualification10—9000—
Almere City FC2023Eredivisie29—12522706.7
Almere City FC2023KNVB Beker2——180107.2
Curaçao2023CONCACAF Nations League2——180107.3
Curaçao2023CONCACAF Gold Cup100—00—
Curaçao2023Friendlies100—00—
Antalyaspor2022Friendlies Clubs10—2100—
Antalyaspor2022Süper Lig12——482106.6
Antalyaspor2022Türkiye Kupası300—00—
Curaçao2022CONCACAF Nations League100—00—
Netherlands U212021UEFA U21 Championship40—7010—
Antalyaspor2021Süper Lig181—940106.8
Antalyaspor2021Türkiye Kupası200—00—
Antalyaspor2021Super Cup100—00—
Netherlands U212021Euro U21 - Qualification403—10—
Heerenveen2020Friendlies Clubs00—000—
Heerenveen2020Eredivisie281—2280406.7
Heerenveen2020KNVB Beker2——124006.8
Netherlands U212019UEFA U21 Championship20—18000—
Heerenveen2019Eredivisie25122197606.8
Heerenveen2019KNVB Beker2——210006.6
Netherlands U212019Euro U21 - Qualification200—00—
Heerenveen2018Eredivisie17—11462106.5
Heerenveen2018KNVB Beker400—10—
Sparta Rotterdam2017KNVB Beker00—000—
Netherlands U192017UEFA U19 Championship50—45000—
Sparta Rotterdam2017Eredivisie28—32333606.7
Netherlands U192017Euro U19 - Qualification500—00—
Sparta Rotterdam II2016Tweede Divisie200—00—
Sparta Rotterdam2016Eredivisie25——1969306.6
Sparta Rotterdam2016KNVB Beker400—10—
Sparta Rotterdam2015Eerste Divisie1200—00—
Sparta Rotterdam2015KNVB Beker100—00—
Netherlands U172015Euro U17200—10—
Netherlands U172015Euro U17 - Qualification400—21—

API dáta: 1. 8. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026