Menu
B. Stambouli
Francúzsko

B. Stambouli

Profil hráča

FutbalFrancúzskoMMetzLigue 12025Záložník
Vek
35
Výška
180 cm
Hmotnosť
82 kg
Narodený
1990-08-13 · Marseille
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Aktuálna sezóna

B. Stambouli má v tejto sezóne 17 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.

17

Zápasy

885

Min

0

Góly

0

Asistencie

4

Strely

1

Strely na bránu

8

Kľúčové prihrávky

80%

Presnosť prihrávok %

26

Súboje

5

Bloky

8

Zachytenia

8

Dribling

47

Súboje (vyhrané)

13

Fauly

0

Žlté karty

0

Červené karty

6.8

Hodnotenie

Štatistiky podľa sezón

B. Stambouli zaznamenal 10 gólov a 17 asistencií v 486 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 9 klubov vrátane Metz, Reims, Adana Demirspor. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.

TímSezónaSúťažZápasyGólyAsistencieMinHodnotenie
Metz2025Ligue 11500764006.8
Metz2025Coupe de France200121006.9
Reims2024Ligue 10000007.3
Metz2024Ligue 12—0210007.3
Metz2024Ligue 227122141207.0
Metz2024Coupe de France100—00—
Adana Demirspor2023FA Cup00—000—
Adana Demirspor2023Türkiye Kupası00—000—
Reims2023Ligue 17—1298406.5
Adana Demirspor2023Süper Lig201—1390316.8
Adana Demirspor2023UEFA Europa Conference League4——375206.8
Adana Demirspor2022Friendlies Clubs11—6500—
Adana Demirspor2022Süper Lig30142114516.9
Adana Demirspor2022Türkiye Kupası100—00—
Adana Demirspor2021Friendlies Clubs10—2800—
Adana Demirspor2021Süper Lig31132370406.9
Adana Demirspor2021Türkiye Kupası300—00—
FC Schalke 042020Bundesliga24—21955506.6
FC Schalke 042020DFB Pokal3——254107.2
FC Schalke 042019Club Friendlies00—000—
FC Schalke 042019Bundesliga9——810207.0
FC Schalke 042019DFB Pokal1——90107.3
FC Schalke 042018Bundesliga21—21763306.8
FC Schalke 042018DFB Pokal1——90006.7
FC Schalke 042018UEFA Champions League5——431206.8
FC Schalke 042017Club Friendlies10—9000—
FC Schalke 042017Bundesliga28—22194407.0
FC Schalke 042017DFB Pokal4——315007.1
Paris Saint Germain2016Ligue 100—000—
Paris Saint Germain2016International Champions Cup30—18810—
Paris Saint Germain2016Club Friendlies10—9000—
FC Schalke 042016Bundesliga23——1294316.6
FC Schalke 042016DFB Pokal2——180107.2
Paris Saint Germain2016Trophée des Champions100—00—
FC Schalke 042016UEFA Europa League11——660207.0
Tottenham2015Premier League00—000—
Paris Saint Germain2015International Champions Cup30—14100—
Paris Saint Germain2015Club Friendlies10—9000—
Paris Saint Germain2015Ligue 127——1499206.9
Paris Saint Germain2015Coupe de France600—10—
Paris Saint Germain2015Coupe de la Ligue300—10—
Paris Saint Germain2015Trophée des Champions100—00—
Paris Saint Germain2015UEFA Champions League2——111007.0
Tottenham2014League Cup50—41000—
Tottenham2014Premier League1200—40—
Montpellier2014Ligue 1200—00—
Tottenham2014FA Cup200—10—
Tottenham2014UEFA Europa League610—10—
France U212013UEFA U21 Championship30—14700—
Montpellier2013Ligue 13721—50—
Montpellier2013Coupe de France200—00—
Montpellier2013Coupe de la Ligue110—00—
Montpellier II2012National 330—20800—
Montpellier2012Ligue 12110—20—
Montpellier2012Coupe de la Ligue100—00—
Montpellier2012Trophée des Champions100—00—
Montpellier2012UEFA Champions League400—00—
Montpellier2011Coupe de la Ligue00—000—
Montpellier2011Ligue 12600—21—
Montpellier2011Coupe de France300—00—
Montpellier2010Ligue 12600—21—
Montpellier2010Coupe de France100—00—
Montpellier2010Coupe de la Ligue300—10—
Montpellier2010Europa League100—00—

API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026