Profil hráča
- Vek
- 33
- Výška
- 175 cm
- Hmotnosť
- 60 kg
- Narodený
- 1992-03-17 · Lyon
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Aktuálna sezóna
P. Peyraud-Magnin má v tejto sezóne 26 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
26
Zápasy
2220
Min
0
Góly
0
Asistencie
39
Zákroky
30
Inkasované góly
75%
Presnosť prihrávok %
4
Súboje (vyhrané)
3
Žlté karty
0
Červené karty
6.8
Hodnotenie
Štatistiky podľa sezón
P. Peyraud-Magnin zaznamenal 0 gólov a 0 asistencií v 259 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane France W, Juventus W, Atletico Madrid W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
| Tím | Sezóna | Súťaž | Zápasy | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TímFrance W | Sezóna2025 | SúťažUEFA Nations League - Women | Zápasy6 | Góly— | Asistencie0 | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímFrance W | Sezóna2025 | SúťažUEFA Championship - Women | Zápasy4 | Góly— | Asistencie0 | Min390 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímFrance W | Sezóna2025 | SúťažFriendlies Women | Zápasy4 | Góly— | Asistencie0 | Min390 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímFrance W | Sezóna2025 | SúťažUEFA Championship - Women - Qualification | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2025 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy6 | Góly0 | Asistencie0 | Min540 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímJuventus W | Sezóna2025 | SúťažSerie A Women | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2024 | SúťažSerie A Women | Zápasy10 | Góly— | Asistencie0 | Min810 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímJuventus W | Sezóna2024 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy6 | Góly— | Asistencie0 | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
| TímFrance W | Sezóna2024 | SúťažOlympics Women | Zápasy4 | Góly— | Asistencie0 | Min390 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
| TímFrance W | Sezóna2024 | SúťažFriendlies Women | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2024 | SúťažCoppa Italia Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2023 | SúťažSerie A Women | Zápasy9 | Góly— | Asistencie0 | Min630 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímJuventus W | Sezóna2023 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2023 | SúťažUEFA Nations League - Women | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2023 | SúťažWorld Cup - Women | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min480 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
| TímFrance W | Sezóna2023 | SúťažFriendlies Women | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2023 | SúťažCoppa Italia Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2022 | SúťažSerie A Women | Zápasy9 | Góly— | Asistencie0 | Min630 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
| TímJuventus W | Sezóna2022 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy9 | Góly0 | Asistencie— | Min810 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2022 | SúťažUEFA Women's Championship | Zápasy11 | Góly0 | Asistencie— | Min1020 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2022 | SúťažFriendlies Women | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2022 | SúťažCoppa Italia Women | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min300 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2021 | SúťažSerie A Women | Zápasy14 | Góly0 | Asistencie— | Min1260 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2021 | SúťažCoppa Italia Women | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímJuventus W | Sezóna2021 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy12 | Góly0 | Asistencie— | Min1080 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2021 | SúťažWomen's WC Qualification Europe | Zápasy10 | Góly0 | Asistencie— | Min900 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2021 | SúťažFriendlies Women | Zápasy5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAtletico Madrid W | Sezóna2020 | SúťažPrimera División Femenina | Zápasy21 | Góly0 | Asistencie— | Min1890 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAtletico Madrid W | Sezóna2020 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímArsenal W | Sezóna2019 | SúťažFA WSL | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímArsenal W | Sezóna2019 | SúťažFA Women's League Cup | Zápasy4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímAtletico Madrid W | Sezóna2019 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímArsenal W | Sezóna2019 | SúťažUEFA Champions League Women | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2019 | SúťažFIFA Women's World Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2019 | SúťažFriendlies Women | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min203 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímArsenal W | Sezóna2018 | SúťažFA WSL | Zápasy13 | Góly0 | Asistencie— | Min1170 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímArsenal W | Sezóna2018 | SúťažFA Women's League Cup | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2018 | SúťažFriendlies Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2017 | SúťažPremière Ligue | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2017 | SúťažUEFA Women's Champions League | Zápasy1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2017 | SúťažUEFA Women's Championship | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance W | Sezóna2017 | SúťažFriendlies Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímMarseille W | Sezóna2016 | SúťažPremière Ligue | Zápasy19 | Góly0 | Asistencie— | Min1710 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímSaint-Étienne W | Sezóna2015 | SúťažPremière Ligue | Zápasy16 | Góly0 | Asistencie— | Min1440 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
| TímIssy W | Sezóna2014 | SúťažPremière Ligue | Zápasy16 | Góly0 | Asistencie— | Min1394 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2013 | SúťažPremière Ligue | Zápasy3 | Góly0 | Asistencie— | Min211 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2013 | SúťažUEFA Women's Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2012 | SúťažPremière Ligue | Zápasy2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2012 | SúťažUEFA Women's Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2011 | SúťažPremière Ligue | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U19 W | Sezóna2011 | SúťažUEFA U19 Championship Women | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímFrance U20 W | Sezóna2010 | SúťažFIFA U20 Women's World Cup | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| TímLyon W | Sezóna2009 | SúťažUEFA Women's Champions League | Zápasy0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
